BK Centre vs BC „Liuksas“ (46:73)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 07 d., Šeštadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

"BC Liuksas" lemiamose rungtynėse įrodė pranašumą prieš "BK Centre" ekipą.

2015 kovo 07 d., Šeštadienis, 21:11 val., peržiūros: 773

Kovo 7-ąją, „Kauno kolegijos“ salėje įvyko „C“ lygos aštunfinalio lemiamos trečiosios rungtynės „BK Centre“ (šeimininkai) ir „BC Liuksas“ (svečiai) ekipų dvikovoje. Prieš šią seriją favoritais buvo laikyti jaunieji „BK centre“ žaidėjai ir pirmose rungtynėse favoritų vardą jie pateisino,visgi antrajame jų oponentai sugebėjo atkaklioje kovoje išlyginti serijos rezultatą. Šiose rungtynėse buvo laukiama tokia pati intriga. Rungtynių pradžioje aikštėjė buvo ganėtinai didelis chaosas ir nei vienai iš ekipų nepavyko atitrūkti. Prieš didžiąją pertrauką kiek geriau sužaidę svečiai įgijo 5taškų pranašumą. Ir nors trečiajame dar kova vyko apylygė,tačiau ketvirtame kėlinyje šeimininkai visai subyrėjo ir paleido varžovus nebepavejamai. „BC Liuksas“ laimėjo šias rungtynes rezultatu 73:46.

Rungtynės prasidėjo žaidimu „bėk ir mesk“,tačiau tai nelabai pasiteisino abiejų ekipų atžvilgiu. Šeimininkai labiau rėmėsi tolimais metimais,tačiau beveik visi jie nepasiekė tikslo. Visgi šiek tiek priekyje vis buvo „BK Centre“,tačiau kėlinio pabaigoje T.Ziutelio vedini svečiai persverė rungtynių svarstykles savo naudai ir po pirmųjų 10-ies minučių buvo priekyje 13:12.

Antrajame ekipos ir toliau chaotiškai rengė savo atakas ir aikštėje netruko kovos ir emocijų. Komandiškiau žaidę svečiai sugebėjo laimėti ir šį ketvirtį 17:13 ir prieš didžiąją pertrauką pirmavo 5taškais – 30:25.

Trečiasis ketvirtis niekuom nesiskyrė nuo pastarųjų dviejų ir ekipos nedemonstravo rezultatyvaus žaidimo,o priešingai-padidėjo klaidų skaičius. Žaidėjai aikštėje neretai apeliavo į teisėjus ir ginčijosi tarpusavyje. Prieš lemiamą ketvirtį „BC Liuksas“ pirnavo 9taškais,tačiau nebuvo garantuoti,kad pergalė jau jų rankose. 45:36.

Tačiau ketvirtojo kėlinio scenarijus tapo tikru košmaru šeimininkų komandai. Nors vaikinai stengėsi,spaudė,tačiau visiška duobė puolime ir tai leido svečiams laimėti atkarpą net 22:0 ir rungtynių baigtis nebekėlė klausimų. „BC Liuksas“ laimėjo trečiasias rungtynes 73:46 ir iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį,kur jų jau laukia R2P- Sport-2 ekipa.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų žaidėjas A.Karpavičius sakė: „ Na,ką,sezono gale pagaliau pradėjome tapti komanda. Nebesiunčiame vienas kito ten,kur saulės šviesos mažai. O ištikrųjų tai džiaugiamės. Manau,daugelis nesitikėjo tokios serijos baigties,prisipažinsiu,tokios baigties nesitikėjome ir mes. Tačiau apetitas kyla bevalgant.“

BK Centre: Karolis Zokas – 20 tšk. (5 perimt. kam.), Kiril Abramtsov – 12 tšk., Edgaras Beržinskas – 4 tšk. (10 atk. kam.)

BC „Liuksas“: Tomas Ziutelis – 19 tšk. (18 atk. kam., 10 išpr. praž.), Benas Narbutas – 12 tšk., Simonas Ziutelis – 11 tšk., Julius Fiodorovičius – 10 tšk. (7 perimt. kam.)

Visas rungtynes pirmavę „BK Centre“ įveikė „Liuksą“ (2015 vasario 28 d., šeštadienis, 16:07 val.)„BK Centre“ įrodė savo pranašumą prieš „KMAIK“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:11 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „BK Centre“ įveikė BC „Liuksą“ (2015 sausio 31 d., šeštadienis, 18:19 val.)BC „Liuksas“ antroje rungtynių pusėje palaužė BC „Ambi“ (2015 vasario 20 d., penktadienis, 00:02 val.)„Dumblas“ po atkaklios kovos palaužė „BK Centre“ ekipą. (2014 lapkričio 22 d., šeštadienis, 17:19 val.)„Rind“ išsaugojo pranašumą ir šventė pergalę (2014 gruodžio 04 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)BC „Liuksas“ iškovojo sunkią pergalę, išsaugojo viltis žengti į ketvirtfinalį (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 01:07 val.)„C“ lygoje, dramatiška „KTK“ pergalė prieš „BK Centre“ (2014 lapkričio 15 d., šeštadienis, 17:38 val.)BC „Liuksas“ laimėjo tik po pratęsimo (2015 sausio 06 d., antradienis, 00:16 val.)„BK Centre“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Naujokų“ ekipa. (2015 sausio 24 d., šeštadienis, 16:49 val.)