ELEKTROMONTUOTOJAS vs ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS (59:85)Kauno Mero taurė 2011 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2011 spalio 11 d., Antradienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

Ekstremaliomis sąlygomis vykusiose rungtynėse, nesunkią pergalę šventė "Energijos Sistemų Servisas"

2011 spalio 11 d., Antradienis, 20:57 val., peržiūros: 5735

Antradienį, spalio 11 dieną, Kauno Technikos kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos "Kauno Mero mažosios taurės" 2011 aštuntfinalis, kuriame ginklus surėmė "Elektromontuotojas" (šeimininkai) ir "Energijos Sistemų Servisas" (svečiai) ekipos. Dėl vykstančių remonto darbų rungtynių pradžia kiek vėlavo. Prasidėjus susitikimui, pirmosiomis minutėmis, žymiai geriau atrodė šeiminikai, išsiverždami į priekį, tačiau netrukus svečiai persvėrė rezultatą ir įgijo įtikinamą pranašumą, kurį pavyko išlaikyti iki rungtynių pabaigos. 59:85 (21:23, 10:19, 14:25, 14:18).

Nors visi žaidėjai rungtynes pradėjo sustingę nuo šalčio, tačiau pradžioje geriau pasirodė šeimininkai. Jie pirmosiomis minutėmis nesustabdomai atakavo varžovų krepšį ir įgijo dešimties taškų pranašumą (10:0). Po svečių minutės pertraukėlės žaidimas aikštelėje pasikeitė. "Energijos Sistemų Servisas" pradėjo po truputį mažinti atsilikmą, kol galiausiai pasivijo varžovus ir, sėkmingo spurto kėlinio pabaigoje dėka, persvėrė rezultatą savo naudai. 21:23.

Antrojo kėlinuko pradžioje "Elektromontuotojo" krepšininkai dar išlygino rezultatą, tačiau po to iškart sekė svečių spurtas 13:2, kurio dėka jie įgijo jau venuolikos taškų pranašumą, o kiek vėliau ir dvylikos taškų persvarą bei tapo sunkiai pavejami aikštės šeiminikams (26:38). Likusią kelinuko dalį žaidimas išsilygino, tačiau skirtumas tarp komandų pakito itin neryškiai. 31:42.

Trečiasis ketvirtis buvo lemiamas šios dienos rungtynėse. "Energijos Sistemų Serviso" ekipos žaidėjai, kėlinuko pradžioje, laimėjo atkarpą 15:2 ir įgijo jau triuškinantį 24 taškų pranašumą (33:57). Kiek vėliau šeimininkai dar mėgino "pasispardyti", tačiau iš to nieko gero neišėjo, nes svečiai nebuvo linkę iššvaistyti susikrauto pranašumo. 45:67.

Paskutinė rungtynių dalis buvo jau tik formalumas. Nors svečiai ir akivaizdžiai pirmavo, jie nerodė jokio noro atsipalaiduoti, todėl žaidė taip, lyg skirtumas tarp komandų būtų vos keli taškai. Šiame ketvirtyje abi komandos keitėsi trumpomis ir rezultatyviomis atkarpomis, tačiau vis tiek geriau sekėsi "Energijos Sistemų Serviso" žaidėjams, kurie, po nesunkios, bet gana šaltos kovos, galėjo džiaugtis iškovota pergale 59:85.

Nugalėtojų trenerio E.Sliežausko komentaras :

"Po tragiškai sužaistų Sekmadienio rungtynių, šiandien mūsų gretas papildė dar du žaidėjai, o likusių nebuvo, nes dar neatsigavo po savaitgalio. Kaip ir žadėjom, jog rodysim geresnį žaidimą, tai jį ir parodėme. Sveikiname varžovus su gražiu žaidimu, bet šį kartą mes buvome stipresni ".

Rungtynių pradžioje pralaimėjote atkarpą 10:0, kas padėjo atsitiesti ?

"Gal klimatas toks šiek tiek šaltokas, pusė langų yra, o pusė ne, bet vėliau atsigavom iš to šoko ir buvo gerai ".

Pralaimėtojai kategoriškai atsisakė pakomentuoti rungtynes.

"Elektromontuotojas" : A.Tamošiūnas 19 (5 išprov.praž.), K.Kolupaila 12, L.Putrimas 9 taškai.

"Energijos Sistemų Servisas" : E.Zaidelis 24, M.Gelažnikas 21 (10 atk.kam.), K.Tarvainis 12 (5 išprov.praž.) taškų.

Kur Donce plaukus padejai???

Be lyderių žaidęs "Energijos sistemų servisas" nepasipriešino "Renversai" (2011 spalio 09 d., sekmadienis, 22:31 val.)"Energijos Sistemų Servisas" antroje rungtynių pusėje palaužė BC "Besiktas" (2011 spalio 05 d., trečiadienis, 22:28 val.)"Stašaitis & Partners Advokatų Kontora" tik lemiamomis minutėmis įtvirtino savo pergalę (2011 rugsėjo 25 d., sekmadienis, 21:48 val.)"Elektromontuotojas" neturėjo vargo su "Lietuvos Geležinkeliais" (2011 rugsėjo 25 d., sekmadienis, 20:39 val.)"Sporto manija & Ekodora" nušlavė "Elektromontuotoją" (2011 spalio 04 d., antradienis, 21:04 val.)"Elektromontuotojui" nepavyko sustabdyti galingo "Kauno SRC" puolimo (2011 rugsėjo 27 d., antradienis, 20:22 val.)