ICE vs BC „Gazuotas pienas“ (64:58)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2014 balandžio 30 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„ICE“ po atkaklios kovos palaužė BC „Gazuotą Pieną“ ir keliauja toliau

2014 gegužės 01 d., Ketvirtadienis, 00:22 val., peržiūros: 1089

Trečiadienio vakarą KKL "Pavasario 2014" "Didžiojoje" taurėje į aštuntfinalio dvikovą stojo "ICE" ir BC "Gazuotas Pienas". Viso susitikimo metu komandos įrodinėjo, jog yra panašaus kalibro, o mačo baigtis sprendėsi tik paskutinėmis ketvirtojo kėlinio minutėmis. Pabaigą kiek tiksliau sužaidę "ICE" vaikinai sugebėjo įrodyti savo pranašumą bei iškovoti pergalę, o kartu ir kelialapį į ketvirtfinalį (64:58).

Nors pirmieji susitikime į priekį išsiveržė "ICE" vaikinai (4:1), tačiau persvara jie džiaugėsi neilgai. Greitai BC "Gazuotas Pienas" spurtavo 0:7 ir įgijo 4-ių taškų persvarą (4:8). Čia pat sėkminga atkarpa atsakė ir šeimininkai bei pelnė 7-is taškus be atsako, o pirmaujanti komanda dar kartą pasikeitė (11:8). Likusią kėlinuko dalį sėkmingiau sužaidė svečiai, kurie ne tik pasivijo varžovus, bet ir pralenkė juos (13:14).

Antrojo kėlinio pradžioje BC "Gazuotas Pienas" turėjo įgijęs 5-ių taškų persvarą (15:20), bet ir vėl ilgai jos išlaikyti nesugebėjo. "ICE" spurtavo net 11:0, o labiausiai prie to prisidėjo Tomas Jonkus pataikęs tris tolimus metimus (26:20). Galiausiai svečiai susitvarkė su iškilusiomis problemomis bei stabilizavo padėtį. Kėlinio pabaigoje vyravo lygybė (28:28) ir komandos savo santykių sprendimą atidėjo antrajai susitikimo pusei (28:28).

Bekompromisė kova virė ir trečiojo kėlinio metu. Nors "ICE" buvo sugebėję pabėgti (39:34), tačiau BC "Gazuotas Pienas" nesutriko ir atstatė pusiausvyrą rungtynėse (39:39). Kėliniui baigiantis kiek sėkmingiau pasirodė šeimininkai. Jie per likusį laiką pelnė 5-is taškus, o į savo krepšį praleido vos du ir prieš lemiamą kėlinį komandas skyrė vos 3 taškai (44:41).

Vos prasidėjus ketvirtajam kėliniui BC "Gazuotas Pienas" dar kartą susitikime įgijo persvarą (46:47). Tačiau "ICE" įrodinėjo, jog pergalės nori ne mažiau nei varžovai, o gal ir labiau. Sužaidę sėkmingą atkarpą šeimininkai dar kartą turėjo 6-ių taškų pranašumą (56:50). Kėliniui artėjant link pabaigos svečiai savo atsilikimą sumažino jau tik iki trijų taškų (60:57). Reikiamu metu "ICE" realizavo dvi baudas iš keturių ir sukaupė 5-ių taškų persvarą (62:57). Nors svečiai realizavo vieną baudą iš dviejų, tačiau to buvo maža. "ICE" pelnė dar du taškus, kurie įtvirtino jų pergalę rezultatu (64:58).

ICE: Tomas Jonkus – 15 tšk., Martynas Gailiūnas – 11 tšk., Tautvydas Marčiulionis – 10 tšk.

BC „Gazuotas pienas“: Mantas Stankevičius – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Arnoldas Žukauskas – 15 tšk., Martynas Stonkus – 9 tšk.

„ICE“ iškovojo antrąją pergalę „Pavasario“ taurėje (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 22:33 val.)„ICE“ užtikrintai pradėjo „Pavasario“ taurę (2014 balandžio 06 d., sekmadienis, 22:18 val.)BC „Gazuotas Pienas“ tik rungtynių finiše palaužė „Kauno NTI ‒ PN“ pasipriešinimą (2014 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 20:03 val.)„Ice“ nesunkiai susidorojo su „Kulautuva“ (2014 balandžio 27 d., sekmadienis, 22:00 val.)BC „Gazuotas pienas“ nepasigailėjo savo varžovų. (2014 balandžio 17 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)Mūšyje dėl pirmosios vietos E pogrupyje triumfavo Veiverių „Amberis“ (2014 balandžio 25 d., penktadienis, 21:30 val.)Į ketvertuką keliauja „Ice“ (2014 gegužės 12 d., pirmadienis, 22:29 val.)Visas rungtynes domivanę „Legionieriai“ sutriuškino „Ice“ ekipą. (2014 gegužės 15 d., ketvirtadienis, 03:22 val.)Pavasario „Sportturas“ Didžiosios taurės bronzine komanda tapo „Ice“ (2014 gegužės 18 d., sekmadienis, 19:53 val.)