LVA – IVNET vs Šilainiai (51:65)30+ lyga, „Vaigora“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 vasario 21 d., Penktadienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„LVA – IVNET“ nepavyko antrąkart įveikti „Šilainių“

2014 vasario 21 d., Penktadienis, 21:18 val., peržiūros: 905

Vasario 21 dieną Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko 30+ lygos „Vaigora“ pirmenybių pirmojo etapo rungtynės, kuriose susitiko „LVA – IVNET“ ir „Šilainiai“ ekipos. Per pirmąją rungtynių dalį vyko lygus žaidimas, o po pirmosios rungtynių dalies ekipas skyrė tik 2 taškeliai „LVA – IVNET“ naudai. Visgi po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje ėmė keistis – „Šilainiai“ po truputį pradėjo didinti apsukas ir tai jiems leido atitrūkti 8 taškais. Rungtynių gale dar šiai ekipai surengus spurtą galutinis rungtynių rezultatas išaugo iki 14 taškų, o „Šilainiai“ nugalėjo varžovus rezultatu 65:51 (14:14, 16:18, 20:10, 15:9).

Rungtynes kiek geriau pradėjo „Šilainių“ ekipa, kuri po J. Svirkos taškų pirmavo rezultatu 3-6. Toliau „LVA – IVNET“ atsakė 5 be atsako taškais ir persvėrė rezultatą 8-6. Vėliau kėlinio eigoje ir iki pat jo pabaigos vyko lygi kova, kurioje po sužaistų pirmųjų 10 -imt minučių buvo lygybė 14-14. Toliau, po trumpos 2 minučių pertraukėlės, prasidėjus antrajam kėliniui T.Kavaliauskas smeigė tritaškį 17:14. Tada ekipos, vėlgi, viena kitai nenusileisdo, o vienai komandai pasižymėjus taškais jau kitoje atakoje atsakydavo kita komanda. Ir toks žaidimas tęsėsi galima sakyti visą antrąjį kėlinį, po kurio niekas nebuvo aišku. Komandos išsiskyrė ilgajai rungtynių pertraukai rezultatui esant 32-30 „LVA – IVNET“ naudai.

Antroji rungtynių dalis nors ir prasidėjo G. Davidavičiaus (LVA – IVNET) dvitaškiu, tačiau po to sekė varžovų sėkminga atkarpa 11:0, kurios dėka „Šilainiams“ pavyko šiek tiek atitrūkti nuo „LVA – IVNET“ ekipos 34-41. Vėliau „Šilainiams“ nepavyko išsaugoti tokio pranašumo, kuris 7 -ąją kėlinio minutę buvo sumažintas iki minimumo 42-43. Nepaisant to, kad „Šilainiai“ buvo praradę persvarą, tačiau kėlinio pabaigoje vėl žaidė sėkmingiau ir po A. Masiulo ir V. Kapočiaus pelnytų taškų ekipos pranašumas, vėlgi, buvo padidintas jau iki 8 -ių 42-50.

Per paskutines 10 minučių daugiausia ką pavyko pasiekti „LVA – IVNET“ buvo sumažintas skirtumas iki 5 taškų žymos. O „Šilainiai“ savo ruoštu ne tik sėkmingai žaidė gynyboje, bet ir nestokojo taiklių metimų į oponentų krepšį. Galų gale „Šilainiams“ pirmaujaunt 7 taškais skirtumas tarp ekipų buvo dar padvigubintas. Tad po sėkmingai sužaisto rungtynių galo „Šilainiai“ nugalėjo savo varžovus galutiniu rezultatu 65-51.

Vitoldas Kapočius „Šilainiai“ (komentaras po rungtynių)

Priėjom reguliaraus sezono pabaigą, užsitikrinom jau antrą vietą. Šiandien biški pradžioje trūko koncentracijos, o po to ketvirtam kėlinį pasiėmėm kibesnę gynybą ir viskas, kaip ir pavyko.

- O kaip varžovas, ar stiprus?

Kandus. Atkakli kova vyko ir šias rungtynes, ir praeitas.

LVA – IVNET: Gražvydas Davidavičius – 22 tšk. (15 atk. kam.), Tomas Kavaliauskas – 14 tšk., Mantas Kleiza – 7 tšk. (6 rezult. perd.)

Šilainiai: Artūras Masiulis – 25 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Nerijus Urbanavičius – 14 tšk. (9 rezult. perd.), Julius Svirka – 13 tšk., Vitoldas Kapočius – 11 tšk.

„LVA – IVNET“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Šernus“ (2014 kovo 24 d., pirmadienis, 23:29 val.)„LVA ‒ IVNET“ suklupo prieš „Makroflex“ (2013 gruodžio 13 d., penktadienis, 22:10 val.)„LVA ‒ IVNET“ paskutiniame kėlinyje parklupdė „Šernus“ (2013 lapkričio 22 d., penktadienis, 21:42 val.)Tris kėlinius atsilikinėję „LVA ‒ IVNET“ nugalėjo „Šilainių“ ekipą (2013 spalio 27 d., sekmadienis, 18:17 val.)„LVA – IVNET“ nugalėjo „Akademijos“ ekipą (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 22:24 val.)„LVA ‒ IVNET“ nesunkiai įveikė „FORTO AMICUS ‒ Green Death“ ekipą. (2014 vasario 07 d., penktadienis, 23:56 val.)„Šernai“ įrodė savo pranašumą prieš „Šilainius“ (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 22:17 val.)„LVA ‒ IVNET“ išbarstė 22 taškų persvarą ir krito pratęsime krito prieš „Makroflex“ (2014 balandžio 14 d., pirmadienis, 22:28 val.)Visas rungtynes piravę „LVA ‒ IVNET“ įveikė „Sporto maniją & Ekodora 30+“ (2014 vasario 25 d., antradienis, 23:01 val.)„LVA ‒ IVNET“ turėjo pripažinti „Kauno savivaldybės & Policijos“ pranašumą (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 21:31 val.)