Grizliai vs Krepsininkas.net (102:83)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 05 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Šv. Pranciškaus mokykla, Bitininkų g. 31, Kaunas, LT-46376

„Grizliai“ po pertraukos susitvarkė su „Krepšininkas.net“

2015 vasario 06 d., Penktadienis, 13:01 val., peržiūros: 1054

Vasario 5 dieną, Šv.Pranciškaus mokyklos sporto salėje susitiko C lygos komandos – šeimininkų komanda "Grizliai" ir svečiai "Krepšininkas.net". Rungtynes komandos pradėjo be žvalgybos, daug tritaškių metimu, rezultatyvus krepšinis ir po pirmojo kėlinio priekyje buvo svečiai – 27:24. Antrajame kėlinyje nežymiai geriau sužaidė "Grizliai" ir sužaidus pusę rungtynių išsiveržė į priekį minimaliu pranašumu – 45:44. Po ilgosios pertraukos šeimininkai toliau žaidė labai rezultatyviai, tačiau pradėjo ir žymiai geriau gintis, tai ir buvo pagrindinė priežastis dėl ko "Grizliai" po trijų kėlinių susikrovė jau dviženklį pranašumą – 72:60. Nors Krepšininkas.net ketvirtajame kėlinyje dar bandė kabintis į rungtynes, juos palaužė šeimininkų taiklūs tritaškiai metimai. Grizliai šventė pergalę rezultatu – 102:83.

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų labai rezultatyviu žaidimu. Sužaidus pusę kėlinio "Grizliai" išsiveržė į priekį – 15:8, tačiau tada prabilo "Krepšininkas.net" komandos snaiperiai. Vieną po kito taiklų metimą metę svečiai greitai išsiveržė į priekį. Per šį kėlinuką svečiai išviso pataikė net 7 tolius metimus ir šių taiklių metimų dėka sugebėjo laimėti pirmąjį kėlinį – 27:24.

Antrasis kėlinys prasidėjo "Grizlių" spurtu 12:2, po kurio jie susigrąžino pranašumą į savo rankas – 36:29. Beveik visą kėlinį toks šeimininkų pranašumas ir laikėsi, tačiau kėlinio pabaigoje du tritaškius pataikė Andrius Urmulevičius ir "Krepšininkas.net" komanda beveik ištirpdė varžovų pranašumą. Po dviejų kėlinių minimalus šeimininkų pranašumas – 45:44.

Po ilgosios pertraukos "Grizliai" netik toliau demonstravo puikų puolimą, tačiau ir pradėjo žymiai geriau gintis. Nebeleidę mėtyti "Krepšininkas.net" komandos snaiperiams iš toli, "Grizliai" pradėjo tolti. O puikiai kėlinio pabaigoje sužaidęs Darius Špakauskas patraukė "Grizlius" dar labiau į priekį, kurie po trijų kėlinių susikrovė rekordinį pranašumą – 72:60.

Ketvirtąjį kėlinį "Grizliai" pradėjo 8 taškais be atsako ir susikrovė užtikrintą pranašumą – 80:60. Nors svečiai dar bandė gelbėtis tritaškiais metimais, visas jų viltis sugriovė puikiai šiame kėlinyje žaidęs "Grizlių" gynėjas Vaidotas Gadliauskas, jis per ketvirtąjį kėlinuką išviso pelnė 17 taškų ir neleido suabejoti savo komandos pergale. "Grizliai" šventė pergalę rezultatu – 102:83.

Po rungtynių "Grizlių" komandos žaidėjas Martynas Valaitis džiūgavo ir sakė :

Rungtynes pradėjome labai atsipalaidavę, todėl po dviejų kėlinių buvo daug nerimo. Bet po ilgosios pertraukos susikaupėme ir pademonstravome žymiai geresnį žaidimą, bei iškovojome svarbią pergalę.

Grizliai: Vaidotas Gadliauskas – 35 tšk. (6 rezult. perd.), Martynas Valaitis – 25 tšk. (5 rezult. perd.), Darius Špakauskas – 18 tšk., Mantas Čipas – 14 tšk. (11 atk. kam., 7 rezult. perd.)

Krepsininkas.net: Silvestras Staponas – 27 tšk. (7 išpr. praž.), Laurynas Chalytovas – 20 tšk. (10 atk. kam., 9 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Andrius Urmulevičius – 19 tšk., Algirdas Jančius – 10 tšk.

„Grizliai“ neturėjo vargo su „Krepsininkas.net“ (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)„Vaistinė.lt“ šešetukas nesunkiai įveikė „Krepsininkas.net“ (2014 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)„Grizliai“ nesunkiai įveikė „VU KHF“ krepšininkus (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 11:07 val.)„Kėdainiai & Addecco“ nesunkiai susitvarkė su „Grizliais“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)„Kėdainiai & Addeco“ palaužė „krepšininkas.net“ ekipą (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 03:17 val.)„Kėdainiai & Addeco“ komanda nepasigailėjo „Krepšininkas.net“ ekipos. (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 21:37 val.)„Žaliai-Balti“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Krepšininkas.net“ ekipą (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 23:42 val.)„Aurelinas“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Krepsininkas.net“ ekipą (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)„Grizliai“ po įtemptos kovos palaužė „Baltic Transline“ ekipą (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 05:27 val.)„Grizliai“ pasismagino dvikovoje su „New Team“. (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 00:54 val.)