Ryterna Group vs Compensa (49:66)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 05 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Nerezultatyviose rungtynėse Ryterna Group nusileido Compensa

2016 sausio 06 d., Trečiadienis, 00:30 val., peržiūros: 982

Sausio 5 dieną, antradienį, Kauno energijos aikštėje, vyko C lygos „ALT reklama“ pirmenybės, kuriose susitiko antrojo etapo mažosios taurės M pogrupio komandos, pogrupio lyderė esanti Ryterna Group (5/1) ir šiek tiek lentelėje žemiau esanti Compensa (4/1). Nerezultatyviose varžybose daugiau rungtynių sąlygas diktavę svečiai šventė įtikinamą pergalę rezultatu – 49:66.

Pirmasis kėlinys prasidėjo labai nerezultatyviai. Šalta arena sustingdė žaidėjus, kurie turėjo gerai įšilti. Rungtynių pradžioje buvo daug žaidybinio broko, neparuoštų metimų ir netikslių perdavimų. Pirmasis prie lentos pritvirtinta žiedą pralaužė Compensa komandos žaidėjas P.Sutkus atidaręs savo komandos saskaitą. Tada sekė keturi Ryterna Group taškai į tai dar vienu dvitaškiu atsakė P.Sutkus. Ir tai yra viskas ką per pusę kėlinuko padarė ekipos. Antroji kėlinuko dalis buvo šiek tiek rezultatyvesnė. Šeimininkų gretose prabilo D.Karosas ir išvedė savo ekipą į priekį rezultatu – 13:9.

Antrajame kėlinuke komandoms taip pat sunkiai sekėsi rinkti taškus. Sužaidus tris minutes rezultatass buvo – 16:9 ir tai didžiausias įgytas Ryterna Group pranašumas šiandienos rungtynėse. Svečiai tada atliko spurtą 0:8 ir likus žaisti tris minutes iki ilgosios pertraukos jau pirmavo minimaliu skirtumu – 16:17. Bet G. Rinkevičiaus du taškai su pražanga sugrąžino pranašumą šeimininkams. Per likusį laiką komandos žaidė apyligiai, tačiau sėkmingiau kėlinuko pabaigą sužaidę Compensa po dviejų kėlinukų turėjo keturių taškų pranašumą – 22:26.

Antroji rungtynių dalys šiek tiek skyrėsi nuo pirmosios. Sėkmingiau kėlinuką pradėjo Ryterna Group, kurie po dviejų taiklių dvitaškių išlygino rezultatą – 26:26. Tačiau šeimininkams trūko atsarginių žaidėjų indėlio ir tai buvo vienas iš faktorių kodėl svečiai pradėjo vis toliau atitrūkinėti nuo Ryterna Group. Sužaidus penkias minutes komandas skyrė vos du taškai. Bet tada Compensa iniciavo spurtą net 0:10 ir jau turėjo solidų trylikos taškų pranašumą – 31:44. Per likusį trečiojo kėlinuko laiką, nieko naudingo nepavyko padaryti Ryterna Group ir po 30 minučių krepšinio Compensa buvo užtikrintai priekyje – 33:46.

Paskutinį ketvirtį pradėjo M. Samuolio tritaškis, kuris dar labau padidino savo komandos pranašumą – 33:49. Ryterna Group dar bandė kabintis į varžybas, tačiau tai darė nesėkmingai. Svečiai turėdavo atsakymą į kiekvieną šeimininkų iššukį. Compensa šventė įtikinamą pergalę rezultatu – 49:66.

M.Samuolis („Compensa“):

Kodėl taip gerai sužaidėte antrąją rungtynių dalį?

„Nežinau, šeimininkai pradėjo lėčiau žaisti, ne taip agresyviai uždengėme pagrindinį jų centrą G. Rinkevičių kas ir buvo svarbiausias mūsų uždavinys.“

Naudingiausi žaidėjai:

Ryterna Group: Justas Mozerskis – 18 tšk., Gintaras Rinkevičius – 12 tšk. (17 atk. kam., 6 išpr. praž.), Darius Karosas – 12 tšk.

Compensa: Mindaugas Samuolis – 22 tšk. (12 atk. kam.), Merūnas Visockis – 15 tšk. (10 atk. kam.), Rimtautas Jankus – 13 tšk.

Nerezultatyviose rungtynėse „Compensa“ įveikė Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:24 val.)Tik po atkaklios kovos „Ryterna Group“ nugalėjo „OnRoll“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 22:30 val.)Užtikrintai žaidusi „Ryterna Group“ komanda iškovojo pirmąją pergalę (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 23:23 val.)„OnRoll“ netikėtai lengvai susitvarkė su „Ryterna Group“ krepšininkais (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 18:10 val.)„Laipsniai“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „Compensa“ ekipos. (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 23:11 val.)„Akademija“ nesunkiai susitvarkė su „Ryterna group“ ekipa (2015 spalio 20 d., antradienis, 22:42 val.)BC „BOOM“ sutriuškino „Ryterna Group“ ekipą (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 07:43 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai susitvarkė su „Lapių“ ekipa (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:52 val.)„LejuoTransa“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Compensa“ ekipą. (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 23:17 val.)Laipsniai stipriai atsirevanšavo Ryterna Group. (2016 sausio 19 d., antradienis, 23:09 val.)