Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija vs Naujosios Akmenės Ramučių gimnazija (82:107)„Basketnews.lt 2015“ taurė 10–12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 26 d., Ketvirtadienis, 10:00 val. @ Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija, Kalnų g. 3, Raseiniai, LT-60136

Sėkmingo puolimo dėka Naujosios Akmenės „Ramučių gimnazija“ nesunkiai įveikė Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio gimnaziją“

2015 kovo 26 d., Ketvirtadienis, 17:45 val., peržiūros: 911

Ketvirtadienį, kovo 26 dieną, Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Basketnews.lt 2015“ taurės 10-12 klasių, Žemaitijos pogrupio rungtynės, tarp vietos Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos“ ir svečių Naujosios Akmenės „Ramučių gimnazijos“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios solidžiau atrodę svečių krepšininkai išlaikė iniciatyvą visų rungtynių metu, ko pasekoje pasiekė pergalę rezultatu 82:107 ( 11:17, 20:28, 26:36, 25:26).

Susitikimo pradžioje abi komandos žaidė gana vangiai, tačiau kiek vėliau svečių krepšininkai įsižaidė ir ėmė vieną po kito rinkti taškus. Netrukus savo taškų sąskaitą ėmė pildyti ir raseiniečiai, tačiau ir toliau žymiai solidžiau atrodę Naujosios Akmenės krepšininkai įgijo devynių taškų pranašumą. Vis tik, likusį laiką nežymiai geriau sužaidę „Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos“ žaidėjai sumažino atsilikimą iki aštuonių taškų. 11:17.

Antrojo kėlinuko pradžioje žaidimas kiek išsilygino ir abi ekipos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau toks žaidimas ilgai nesitęsė, nes čia pat spurtavę Naujosios Akmenės „Ramučių gimnazijos“ žaidėjai padidino skirtumą tarp komandų iki trylikos taškų. Kiek vėliau aikštės šeimininkai dar parodė šiokius tokius atsigavimo ženklus, tačiau tas jų negelbėjo ir po dviejų kėlinukų keturiolikos taškų persvarą turėjo svečiai. 31:45.

Po ilgosios pertraukos ir toliau geriau žaidę Naujosios Akmenės „Ramučių gimnazijos“ krepšininkai vis didino savo persvarą, ko pasekoje, įpusėjus trečiam ketvirčiui komandas skyrė jau dvidešimt taškų. Kiek vėliau rezultatyvią atkarpą sužaidę raseiniečiai kiek sušvelnino atsilikimą, tačiau toliašaudės svečių ekipos artilerijos dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 24-ių taškų. 57:81.

Paskutinė rungtynių dalis buvo tik formalumas, tačiau per anksti tuo patikėti priešininkams neleidę Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos“ krepšininkai kėlinuko pradžioje spurtavo, ko pasekoje pastebimai sumažino atsilikimą, bet ilgai nesnaudę svečių ekipos žaidėjai sugebėjo atsitiesti ir taip pat sužaidę rezultatyvią atkarpą vėl atitrūko nuo varžovų. Per likusį laiką stebuklų neįvyko ir užtikrinta pergale džiaugėsi Naujosios Akmenės vyrai. 82:107.

Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio gimnazija“: Evaldas Džiaugys – 20 tšk. (15 atk. kam., 9 išpr. praž.), Gvidas Kačiušis – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Dovydas Savickas – 9 tšk.

Naujosios Akmenės „Ramučių gimnazija“: Rokas Milašiūnas – 37 tšk. (5 rezult. perd.), Martynas Valters – 19 tšk. (13 atk. kam., 10 rezult. perd.), Mantas Košelis – 17 tšk., Eimantas Rimša – 14 tšk., Matas Kibildis – 11 tšk. (6 rezult. perd.)

„Basketnews.lt 2015“ Mažosios taurės čempionais tapo Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio gimnazija“ (2015 gegužės 12 d., antradienis, 23:23 val.)Naujosios Akmenės „Ramučių gimnazija“ ‒ „Basketnews 2015“ čempionai! (2015 gegužės 12 d., antradienis, 01:01 val.)Akmenės derbyje ‒ užtikrinta Naujosios Akmenės „Ramučių gimmnazijos“ pergalė (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 17:57 val.)Vilniaus „Žemynos gimnazija“ nepasipriešino Naujosios Akmenės „Ramučių gimnazijai“ (2015 gegužės 11 d., pirmadienis, 23:59 val.)„Molėtų gimnazija“ nepasipriešino raseiniečiams (2015 gegužės 12 d., antradienis, 23:09 val.)Po ilgosios pertraukos sėkmingiau rungtyniavusi „Akmenės gimnazija“ pasiekė sunkią pergalę (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 17:52 val.)