KK MAYBE vs DICE (32:66)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 16 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Ąžuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

''Dice'' iškovojo pirmąją pergalę antrajame etape

2013 sausio 16 d., Trečiadienis, 22:01 val., peržiūros: 1663

Šiandien, sausio 16d. vyko KKL ''C'' lygos ''Iššūkio'' taurės, ''O'' pogrupio rungtynės, kuriose susitiko KK ''Maybe'' (šeimininkai) ir ''Dice'' (svečiai). Jau po pirmojo kėlinio ''Dice''' išsiveržė į priekį vienuolikos taškų skirtumu. Per antrą ir trečią ketvirtį skirtumas tarp komandų tik didėjo. Po trijų ketvirčių ''Dice'' buvo priekyje dvidešimt trimis taškais. Ketvirtasis kėlinys buvo tik formolumas, ''Dice'' neatsipalaidavo ir laimėjo rungtynes 32-66.

Pirmasis ketvirtis nuo pat pirmosios minutės nieko gero nežadėjo šeimininkų ekipai. Svečiai sužaidė atkarpą 14-2 ir iškart pradėjo tolti nuo šeimininkų. Į tokį svečių spurtą šeimininkai atsakė trimis taškais, tuo tarpu ''Dice'' pridėjo dar du. Po pirmojo ketvirčio ''Dice'' turėjo vienuolikos taškų pranašumą.

Antrąjį ketvirtį pradėjo šeimininkai pradėjo keturiais taškais iš eilės, bet svečiai jau sekančiose atakose susigražino prarastus keturis taškus (9-20). Tuomet svečiai skirtumą tarp komandų padidino dar devyniais taškais ir ''Dice'' pranašumas išaugo iki dvidešimties taškų (9-29). Kėlinio pabaigoje skirtumas tarp komandų buvo dvidešimt vieno taško, bet A.Silvestravičiaus šeši iš eilės pelnyti taškai, sumažino atsilikimą iki penkiolikos 18-33.

Trečiajame ketvirtyje, šeimininkų atsilikimas buvo sumažėjęs iki trylikos taškų. Antroje ketvirčio pusėje šeimininkams daugiau pasižymėt ir nepavyko, tuo tarpu svečiai savo persvarą padidino iki dvidešimt trijų taškų 27-50.

Ketvirtajame ketvirtije intrigos jau nebuvo likę. KK ''Maybe'' įmetė penkis taškus, tuo tarpu ''Dice'' surinko šešiolika. Rungtynes nesunkiai laimėjo ''Dice'' ekipa 32-66.

Po pralaimėtų rungtynių KK ''Maybe'' linksmai nusiteikęs treneris R.Babenskas sakė: '' Vis neatrandam savojo žaidimo. Tikėjomės tų pergalių anksčiau sulaukt, bet manau tos pergalės greitu metu jau pasipils''

Laimėjusios ekipos treneris T.Višinskas : ''Po biški įsibėgėjam, susižaidėm pagaliau, gynybą pagerinom, palyginus su ankstesnėm rungtynėm. O varžovų nenuvertinam, tikiuosi užteks persvaros atsakomose rungtynėse.''

''Dice'' ekipą į pergalę vedė: A.Cibulskis ( 15 pts, 11 išpr.praž. ) A.Labanauskas ( 18 pts. ) T.Višinskas (12 pts 10 reb. )

KK ''Maybe'' ekipoje labiausiai pasižymėjo: A.Silvestravičius (11 pts ) T.Pekarskas ( 7 pts ) F.Radvilas ( 5 pts)

''Dice'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Ragų'' ekipą (2013 kovo 16 d., šeštadienis, 18:53 val.)''Dice'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Kulautuvos'' ekipą (2013 sausio 26 d., šeštadienis, 21:57 val.)KK ''Maybe'' šventė pergalę prieš ''Košmaro'' penketuką (2013 vasario 27 d., trečiadienis, 22:20 val.)Beveik viso susitikimo metu pirmavę "Lokiai'' iškovojo pirmąją pergalę prieš ''Dice'' ekipa (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 01:03 val.)"Dice" netikėtai įveikė "Spartą" ir iškovojo pirmąją pergalę (2012 gruodžio 15 d., šeštadienis, 19:32 val.)''Košmaro'' nepabūgę KK ''Maybe'' šventė pergalę (2013 sausio 28 d., pirmadienis, 22:42 val.)''Dice'' lengvai susitvarkė su ''Košmaro'' ekipa (2013 vasario 09 d., šeštadienis, 23:35 val.)''Kulautuva'' atsirevanšavo ''Dice'' ekipai (2013 kovo 02 d., šeštadienis, 20:12 val.)KK ''Maybe'' ekipai ''Ragai'' šiame sezone neįveikiama mįslė (2013 vasario 11 d., pirmadienis, 21:57 val.)''Kulautuva'' įveikė KK ''Maybe'' ekipą (2013 kovo 05 d., antradienis, 01:17 val.)