KAUNO TILTAI vs KAUNO GRŪDAI - 2 (73:52)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 21 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

"Kauno tiltai" įveikė "Kauno grūdus -2"

2011 lapkričio 21 d., Pirmadienis, 22:52 val., peržiūros: 3574

Pirmadienį(11.21), 20val. 15 min., Kauno Švaros sporto salėje, įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių varžybos, kuriose susitiko dvi C pogrupio komandos – "Kauno Tiltai“ (šeimininkai) ir "Kauno grūdai-2“ (svečiai) . Pirmoje rungtynių pusėje ekipos žaidė taškas į tašką, tačiau po ilgosios pertraukos aikštelės šeimininkai suintensyvino gynybą ir tiesiog nušlavė savo varžovus, rezultatu 73:52.

Pirmąjame kėlinuke vyko žvalgyba – abi ekipos neskubėjo, žaidė ramų, pozicinį žaidimą. "Kauno grūdai – 2" geriau kovojo dėl atšokusių kamuolių, tačiau itin didelis klaidų skaičius, leido aikštelės šeimininkams beveik visąlaik pirmauti. Po pirmųjų 10 minučių komandas skyrė 4 taškai – 14:10.

Antrąjame ketvirtyje siausti pradėjo svečių ekipos vidurio puolėjas Naglis Dunčikas, vien per šį kėlinuką pelnęs 11 taškų. Jo dėka, jau kėlinuko viduryje "Kauno grūdai -2" perėmė iniciatyvą ir išsiveržė į priekį – 27:28. Tuo tarpu šeimininkų ekipą į priekį vedė Tomas Kmitas, kuris šiandien ne tik pelnė 16 taškų bet ir perėmė net 7 kamuolius. Prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo lygus – 34:34.

Antrojoje rungtynių pusėje "Kauno tiltai" grįžo užsivedę ir pradėjo daug kibiau gintis. Trečiojo kėlinuko metu aikštelės šeimininkai pradėjo visiškai dominuoti aikštelėje – perėmė 8 kamuolius, surengė 7 rezultatyvias kontroatakas ir neleido savo varžovams pelnyti nei vieno lengvo taško. Po tragiško kėlinuko (29:7), svečiai atsilikinėjo jau 22 taškais – 63:41.

Finalinėje rungtynių dalyje, "Kauno tiltai", turėdami itin solidų pranašumą, galėjo leisti pažaisti antrąjam penketukui. Tačiau šiandien blankiai žaidę "Kauno grūdai – 2" nesugebėjo tuo pasinaudoti ir žaidė taškas į tašką – nei mažindami, nei didinami atsilikimą. Rungtynės baigėsi pelnyta aikštelės šeimininkų pergale, rezultatu 73:52.

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris Mindaugas Mažeika sakė : "Pradžioje prastai gynėmes, neatkovojom, nepataikėm metimų, todėl žaidėm taškas į tašką. Tačiau antroje rungtynių pusėje pradėjom gerai gintis, perėmėme daug kamuolių, pradėjom žaisti greitą žaidimą ir laimėjom. Gal varžovai šiek tiek pavargo."

"Kauno grūdai -2" treneris Juozas Keršys sakė : " Pirmoje rungtynių pusėje viskas normaliai buvo, tačiau trečiąjame kėlinuke išėjom kažkaip atsipalaidavę, darėm daug klaidų. Kai pamačiau, jog pirmasis penketas negali nieko padaryt, tai išėjo antrasis, jie aišku irgi nieko neatlošė. O paskui "nuleido rankas"."

"Kauno Tiltai" įveikė "Minordiją" (2011 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:16 val.)"Kauno Tiltai" nesunkiai parklupdė "Kauno Švarą" (2012 kovo 06 d., antradienis, 22:29 val.)"Kauno Grūdai - 2" įveikė "Viči Banzai" (2012 kovo 07 d., trečiadienis, 23:07 val.)"Kauno Tiltai" nepersistengdami įveikė "Best 4 You" (2011 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:30 val.)"Kauno Tiltai" žengė į pusfinalį (2012 balandžio 16 d., pirmadienis, 22:58 val.)"Kauno tiltai" gana užtikrintai įveikė "Kautrą & Currus ir Dariaus baldų" ekipą (2011 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:16 val.)Rungtynių pabaigoje "Kauno grūdai - 2" įveikė "Kauno energiją" (2012 vasario 01 d., trečiadienis, 23:09 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" nugalėjo "Kauno grūdus - 2" (2011 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:51 val.)"Kauno Tiltai" užtikrintai įveikė "Statybų Viziją & LSMU VA" (2011 gruodžio 12 d., pirmadienis, 23:43 val.)"Kauno Grūdai - 2" nesunkiai įveikė "Vijora" (2012 sausio 18 d., trečiadienis, 23:01 val.)