UNITED vs STUDENTIJA (79:81)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 15 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

"United" tik po sunkios kovos nusileido "Studentijai"

2009 lapkričio 15 d., Sekmadienis, 16:33 val., peržiūros: 3835

Sekmadieni (11-15) “Santaros” sporto salėje susitiko dvi „C“ lygos ekipos „United“ (šeimininkai) ir „Studentija“ (svečiai). Nuo pirmųjų minučių aikštėje vyko įtempta kova. Pirmoje varžybų pusėje svečiams buvo pavykę susikrauti dviženklį pranašumą , tačiau prieš pat ilgąją pertrauką varžovai ją sumažino iki keturių. Po ilgosios pertraukos , rungtynės pradėjo vykti taškas į tašką. Rezultatas svyruodavo tai į vieną, tai į kitą pusę.Paskutinėmis kėlinio akimirkomis komandas skyrė vos vienas taškas (78:79). Šeimininkai bandydami gelbėti rungtynes prasižengė. Abu baudų metimus realizavęs „Studentijos“ žaidėjas M.Namavičius padidino komandos šansus nugalėti. Paskutiniosios atakos metu mestas „United“ ekipos tolimas metimas nepasiekė tikslo , tačiau atkovoję kamuolį ir išprovokavę pražangą gavo galimybę sušvelninti rezultatą. Pirmasis baudos metimas buvo tikslus , o antrąjį specialiai prametę šeimininkų ekipos krepšininkai susikūrė progą išlyginti rezultatą , tačiau metimo pataisyti nepavyko. Po itin sunkių varžybų pergalę rezultatu 79:81 iškovojo „Studentijos“ komanda.

Pirmąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo šeimininkai. Jie kėlinio pradžioje sugebėjo įgyti septynių taškų pranašumą. Šią persvarą „United“ ekipai pavyko išlaikyti iki kėlinuko galo, bet paskutiniosiomis minutėmis pralaimėję atkarpą 7:0 atsidūrė besivejančios komandos vaidmenyje. Po pirmųjų dešimties minučių rezultatas buvo 21:22.

Antrame kėlinyje iniciatyvą pavyko periimti svečiams. Sėkmingai sužaidę kėlinio pradžią „Studentija“žaidėjai įgijo šešių taškų persvarą. Šeimininkai pradėjo skubėti ir mėtyti neparuoštus metimus. Pralaimėjusi kovą po krepšiais ir nesugebėdama sustabdyti įsibėgėjusių varžovų „United“ komanda ketvirčio viduryje jau atsilikinėjo dešimt taškų. Sustygavus savo žaidimą paskutinę minutę jiems pavyko sumažinti atsilikimą iki keturių taškų 33:37 (12:15).

Po ilgosios pertraukos komandos žaidė taškas į tašką. Abi komandos labai mažai klydo ir žaidė labiau puolamąjį žaidimą. Sėkmingai mesdami tolimus metimus „United“ ekipos krepšininkai panaikino turėtą deficitą ir prieš lemiamą kėlinuką turėjo dviejų taškų persvarą 60:58 (27:21)

Paskutinysis ketvirtis parodė , kad šiandieną susikovė dvi vienodo lygio komandos. Pirmosios kėlinio minutės buvo sėkmingesnės svečiams. Jiems pavyko atitrūkti iki penkių taškų (65:60). Aktyviai puolime pradėję žaisti mažieji šeimininkų krepšininkai provokuodavo varžovų pražangas , jas paversdami taikliais baudų metimais. Iki kėlinio pabaigos likus minutei komandas skyrė keturi taškai (75:79). Spausdami savo varžovus nuo pirmųjų aikštės metrų „Unided“ ekipos žaidėjai sugebėjo perimti kamuolį. Pelnę du taškus su pražanga šeimininkai atgaivino viltį šiose varžybose. „Studentijos“ komanda vos išsimetusi kamuolį buvo sustabdoma pražangomis. Realizavę abu metimus jie atstatė trijų taškų persvarą (78:79). Paskutiniosios atakos metu šeimininkų tolimas metimas skriejo pro šalį , o bandymas pataisyti buvo sustabdytas pražanga. Pataikius vieną metimą , o antrąjį prametus specialiai „United“ ekipos krepšininkams nepavyko pelnyti taškų ir pergalę rezultatu 79:81 (19:23) šiose įtemptose varžybose pasiekė „Studentijos“ komanda.

Po varžybų pakalbintas „United“ ekipos treneris sakė: „- Šiandienos varžybose susitiko lygiaverčiai priešininkai. Prametėme daug baudų metimų , kurie neleido nugalėti šiose varžybose.“

“Studentijos“ strategas paprašytas pakomentuoti varžybas teigė : „ – Svarbiausia , kad pavyko pasiekti pergalę. Geri priešininkai ir gražios varžybos.Komanda buvo nepilnos sudėties.“

"United" : A.Malinauskas (22 taškai ir 12 atkovotų kamuolių) , R.Simanavičius (19 taškų ) .

"Studentija"
: R.Marozas (17 taškų ir 13 atkovotų kamuolių) , I.Konovalenko (20 taškų).

„United“ tik po sunkios kovos palaužė „Kėdainius“ (2009 gruodžio 21 d., pirmadienis, 21:30 val.)"Vaišvydava" nesunkiai nugalėjo "Studentiją" (2009 gruodžio 15 d., antradienis, 22:38 val.)Prienų "Vėjas" po atkaklios kovos palaužė "Studentijos" komandą (2010 vasario 14 d., sekmadienis, 17:15 val.)"United" išlieka vienvaldžiais lyderiais (2010 vasario 01 d., pirmadienis, 23:22 val.)Kauno "SRC-2 namuose nepaliko vilčių "Studentija" ekipai (2009 gruodžio 08 d., antradienis, 20:06 val.)Penkiese žaidę "Amentia Ad Astra" nesugebėjo pasipriešinti "Studentijai" (2010 vasario 25 d., ketvirtadienis, 21:25 val.)"United" svečiuose sutriuškino "Grizlių" komandą (2010 sausio 31 d., sekmadienis, 19:24 val.)"United" be pasigailėjimo sumindė "Grizlius" (2010 vasario 14 d., sekmadienis, 14:36 val.)"United" tik per didelius vargus pateko į C lygos finalą (2010 balandžio 10 d., šeštadienis, 18:15 val.)Nervingose varžybose „United“ nesunkiai iškovojo pergalę (2010 vasario 27 d., šeštadienis, 22:25 val.)