FREOLITUS & DOREMUS vs VAIŠVYDAVA (69:89)"Laikinoji sostinė 2012" Mažoji taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gegužės 17 d., Ketvirtadienis, 19:45 val. @ Ąžuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

"Vaišvydava" nesunkiai įveikė "Freolitus & Doremus" ekipą

2012 gegužės 18 d., Penktadienis, 00:13 val., peržiūros: 2497

Ketvirtadienį, gegužės 17 dieną, Ąžuolo katalikiškos vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko KKL 'Laikinoji sostinė 2012" Mažosios taurės turnyras, kuriame susitiko "Freolitus & Doremus" (šeimininkai) ir "Vaišvydava" (svečiai). Nuo pat primųjų minučių svečiai pradėjo dominuoti aikštelėje ir greitomis atakomis susikrovė dviženklį pranašumą. Trečiajame ketvirtyje šeimininkai buvo sumažinę skirtumą iki 8 taškų, tačiau to buvo maža. Svečiai spurtavo keletą atakų ir susigrąžino turėtą pranašumą, kurį išlaikė iki pat rungtynių pabaigos. Pergalę šventė "Vaišvydavos" ekipa rezultatu - 69:89. Tai jiems buvo antroji pergalė iš tiek pat galimų, o "Freolitus & Doremus" tai buvo pirmasis pralamėjimas.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ( 5:5), tačiau "Vaišvydava" greitomis atakomis sugebėjo spurtuoti 10:0 ir įgijo dviženklį pranašumą. Šeimininkai atsakė tik keturiais taškais. Svečiai vėl tolimais metimais laimėjo atkarpą 10:0 ir padidino savo pranašumą iki 16 taškų ( 9:25). Per likusias žaisti dvi minutes šeimininkams pavyko su mažinti skirtumą tik dviems taškais. Rezultatas – 13:27.

Prasidėjus antram kėlinukui svečiai nieko nelaukę padidino pranašumą iki 20 taškų ( 19:39). Antroje kėlinuko pusėje "Freolitus & Doremus" ekipos žaidimas atsigavo ir jiems pavyko laimėti atkarpą 8:0, kuri leido sumažinti skirtumą iki 12 taškų ( 31:43). Per likusį laiką komandos apsikeistė sėkmingomis atakomis ir nė vienai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Rezultatas po antro ketvirčio – 36:48.

Trečiam kėlinukui prasidėjus svečių ekipos nario, A.Linkaus, tolimi tritaškiai metimai leido atstatyti 16 taškų pranašumą ( 38:54), bet šeimininkai atsakė atkarpa 9:0 ir sumažino skirtumą iki 7 taškų. Svečiai taip lengvai nežadėjo paleisti pranašumą ir keletą greitų atakų pataikę svečiai sugebėjo atstatyti 11 taškų pranašumą. Kėlinuko pabaigą sėkmingiau sužaidė "Vaišvydavos" ekipa, kuri laimėjo 6:0 ir atstatė 15 taškų pranašumą. Rezultatas – 53:68.

Ketvirtam ketvirčiui prasidėjus abiejų komandų žaidimas sulygiavertėjo, tačiau svečiai taikliais baudos metimais padidino pranašumą iki 18 taškų, o vėliau ir laimėję mini atkarpą 4:0 ir iki 21 taško. Per likusį žaisti laiką "Vaišvydavos" ekipa išsaugojo pranašumą ir šventė pergalę rezultatu - 69:89.

Po laimėtų rungtynių "Vaišvydavos" ekipos žaidžiantysis treneris, A.Linkus, kalbėjo:"Sekėsi žaisti, susirinko visi žaidėjai. Matėsi, kad varžovai stiprūs yra. Tikėjomės stiprios kovos, gal dėl to buvome labiau susikaupę ir pavyko laimėti."

Po pralaimėtų rungtynių "Freolitus & Doremus" ekipos žaidėjas teigė:" Šiandien tik septintą valandą sužinojome, kad žaidžiame rungtynes. Buvo psichologiškai palaužti. Mažai susirinkę mūsų buvo."

"Freolitus & Doremus": M.Kvedaras ( 18 tšk.), M.Rutkauskas ( 17tšk.), R.Buinevičius ( 12tšk.)

"Vaišvydava": A.Linkus ( 26tšk.), N.Dunčikas ( 16tšk.), N.Bijaminas ( 15tšk.)

"SK Dainava" parklupdė "Freolitus & Doremus" (2012 gegužės 23 d., trečiadienis, 19:51 val.)"Vaišvyda" tik po atkaklios kovos palaužė BC "Ambi" ekipą (2012 gegužės 14 d., pirmadienis, 23:35 val.)„Freolitus & Doremus“ namuose palaužė „BC Ambi“ ekipą (2012 gegužės 25 d., penktadienis, 22:42 val.)„Vaišvydava“ po labai atkaklios kovos palaužė „SK Dainava“ ekipą (2012 gegužės 20 d., sekmadienis, 22:57 val.)