Callcredit vs Fima & Elmova (86:50)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 24 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„Callcredit“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Fimos & Elmovos“

2014 lapkričio 24 d., Pirmadienis, 22:52 val., peržiūros: 1270

Lapkričio 24 dieną VRM sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Callcredit" priemė svečius "Fimą & Elmovą". "Callcredit" buvo iškovoję keturias pergales ir kartą buvo pralaimėję. "Fima & Elmova" savo sąskaitoje turėjo penkis pralaimėjimus.

Rungtynių pradžioje keturis taškus be atsako pelnė "Callcredit", o antrą minutę pirmus taškus rungtynėse pelnė "Fima & Elmova" (4:2). Po šio metimo svečių puolimas užstrigo, o tuo pasinaudoję šeimininkai pelnė 12 taškų be atsako (16:2). Šeštą minutę, po ilgesnės pertraukos, vėl taškus pavyko pelnyti "Fimai & Elmovai" (16:4). Paskutinėmis ketvirčio minutėmis komandos žaidė lygiai. Sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė 12 taškų (24:12).

Pirmą antro kėlinio minutę "Fima & Elmova" sumažino "Callcredit" pranašumą iki 10 taškų (24:14). Antrą minutę persvara pradėjo augti "Callcredit" naudai. Šeimininkai pelnė 11 taškų be atsako, o sužaidus keturias minutes rezultatas buvo 35:14. Prasidėjus penktai minutei tritaškį pataikė I.Urbonas (35:17). Netrukus D.Šiumeta į tai atsakė dvitaškiu su varžovo pražanga (38:17). Paskutines keturias pirmos rungtynių pusės minutes komandos žaidė lygiai (44:23).

Prasidėjus antrai rungtynių pusei "Callcredit" gynyba sukaustė "Fimos & Elmovos" puolimą. Sužaidus keturias minutes "Fima & Elmova" dar nebuvo pelnę taškų, o "Callcredit" pranašumas buvo padidėjęs aštuoniais taškais (52:23). Penktą minutę pirmus taškus ketvirtyje pelnė "Fima & Elmova" (52:25). Šeimininkų pranašumas pamažu augo. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 38 taškai (66:28). Per likusį laiką "Callcredit" persvara išliko tokia pati (72:34).

Per pirmą ketvirto kėlinio minutę komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (74:36). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 35 taškai (78:43). Paskutines penkias rungtynių minutes komandos žaidė apylygiai (86:50).

"Callcredit" iškovojo penktą pergalę, o "Fima & Elmova" pralaimėjo šeštą kartą.

"Callcredit" treneris Tomas Konovalovas: "Rungtynės šiandien buvo paprastos, meistriškumu esame tikrai stipresni. Varžovai tikriausiai pirmą sezoną žaidžia, dar nėra susižaidę. Gera proga buvo pasižaisti pas mus mažiau žaidžiantiems žaidėjams. Gera praktika." Paklaustas, kodėl dažnai keitė žaidėjus, treneris atsakė: "Pas mus tik septyni žaidėjai buvo. Norėjosi, kad pas mus visi priprastų prie žaidimo tempo, ritmo. Buvo kai kurie žaidėjai pagrindiniai, kai kurie atsarginiai, tai norėjosi, kad žaidimas neišsimuštų iš ritmo, komanda palaikytų tempą. Tiesiog stengėmės žaisti savo žaidimą." Paklaustas, ar komanda stengėsi atlikti derinius, treneris atsakė: "Taip, stengėmės padirbti su deriniais, savo gynybos sistemomis, kad žaidėjai, kurie gauna mažiau laiko pažaisti įsivažiuotų. Laukia antras etapas, su daug sunkesniais varžovais." Paklaustas, ar treneris patenkintas komandos žaidimu, atsakė: "Taip, žaidėjai buvo gerai nusiteikę, atidirbo visu šimtu procentų. Ko daugiau norėti."

"Fimos & Elmovos" treneris Andrius Lingė paklaustas, ko trūko šiandien ir apskritai trūksta sezone, atsakė: "Susižaidimo, nes šis sezonas mums yra pirmas. Po pirmų rungtynių pamatėme, kad šis sezonas jau nuplaukė. Kaip sakiau pirmose rungtynėse, kad pirmas blynas prisvilo, tai tas blynas prasitęsė iki šių rungtynių. Manome, kad padarysime išvadas ir lauksime kito sezono. Šiame sezone lauksime pirmos pergalės kai susitiksime su silpnesnėmis komandomis."

Callcredit: Arūnas Muraška – 23 tšk. (7 rezult. perd.), Darius Šiumeta – 19 tšk. (10 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Gediminas Vasiliauskas – 16 tšk. (5 išpr. praž.)

Fima & Elmova: Andrius Rimavičius – 14 tšk., Tadas Rimavičius – 8 tšk., Julius Lauraitis – 7 tšk.

„Kauno tiltai“ nepasigailėjo lygos debiutantų „Fima & Elmova“ ekipos. (2014 spalio 21 d., antradienis, 23:36 val.)„Callcredit“ užtikrintai įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Callcredit“ komanda šventė pergalę prieš „Lietuvos dujas“ (2015 sausio 06 d., antradienis, 00:49 val.)„Callcredit“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno tiltus“ (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 22:55 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ išvargo pergalę prieš „Fima & Elmova“ (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Agava ASS & E+H“ be didesnio vargo susidorojo su „Fima & Elmova“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:45 val.)Geležinė „Chemcentro“ gynyba nepaliko vilčių „Fima & Elmova“ krepšininkams (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 23:19 val.)„Callcredit“ užtikrintai įveikė „Sweco“ ekipą. (2014 spalio 23 d., ketvirtadienis, 23:07 val.)„Callcredit“ gynyba sugniuždė „Jaunalietuvių sporto organizaciją“ (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 23:42 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ paliko „Fima & Elmova“ be pergalių (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 01:05 val.)