KAUNO SAVIVALDYBĖ & POLICIJA vs SLKALDK AKADEMIJA (61:42)30+ lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 vasario 17 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

„Kauno Savivaldybė & Policija“ pasiekė nesunkią pergalę

2013 vasario 17 d., Sekmadienis, 22:53 val., peržiūros: 1584

Sekmadienį, Vasario 17 dieną, Kauno Centro sporto mokyklos salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "30+" lygos "Sport Turas" pirmenybių rungtynės, tarp „Kauno Savivaldybės & Policijos“ (šeimininkai) ir „SLKALDK Akademijos“ (svečiai) ekipų. Užtikrinčiau ir geriau šiose rungtynėse sužaidė šeimininkų komanda, kuri laimėjo šį susitikimą bei atsirevanšavo už pralaimėjimą pirmajame susitikime. Rungtynių rezultatas – 61:42 (15:18, 19:5, 17:10, 10:9).

Pirmajame kėlinuke vyko gan atkakli kova. Pradžioje šeimininkai buvo įgavę trijų taškų pranašumą, tačiau svečiai į tai atsakė spurtu 0:6 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Vėliau komandos keitėsi tiksliomis atakomis ir svečiai sugebėjo išlaikyti susikrautą trijų taškų persvarą. Rezultatas po kėlinio – 15:18.

Antrą ketvirtį šeimininkai pradėjo spurtu 9:0 ir atitrūko nuo savo varžovų. O po dviejų svečių komandos taškų, sekė dar vienas šeimininkų spurtas, šį kartą 10:0. Tai leido jiems susikrauti keturiolikos taškų pranašumą. Kėlinio pabaigoje taiklus svečių žaidėjo tritaškis šiek tiek sušvelnino atsilikimą. Rezultatas po dviejų kėlinių – 34:23.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo dar viena gerai sužaista šeimininkų komandos atkarpa. Dabar jie pelnė aštuonis taškus iš eilės ir skirtumas tapo triuškinantis. Tačiau svečiai nenuleido rankų ir penkiais pelnytais taškais be atsako sumažino atsilikimą. Kėliniui artėjant į pabaigą komandos apsikeitė tiksliai sužaistomis atkarpomis. Rezultatas po trijų kėlinių – 51:33.

Ketvirtasis kėlinukas buvo labai vangus ir nerezultatyvus. Šeimininkai leido pažaisti mažiau rungtyniavusiems žaidėjams, o svečiams taškų rinkti neleido nuovargis. Tiek vieni, tiek kiti turėjo daug progų surengti greitas atakas, tačiau dažniau jos pasibaigdavo klaida arba netiksliu metimu. Rezultatas po keturių kėlinių – 61:42.

Šeimininkų komandos žaidėjas R.Skilandis sakė: „Šiandien sužaidėm geriau, nei pirmas rungtynes su šia komanda, kuomet pralošėm. Šiandien susirinko vyrai ir pavyko atsirevanšuoti. Tikimės šiemet patekti į finalą ir apginti čempionų vardus.“

Svečių komandos treneris L.Juknys sakė: „Varžovai tikriausiai jautė didesnę motyvaciją po pirmų pralaimėtų rungtynių mums. Negana to, mes į šias rungtynes dar ir nesusirinkom pilnos sudėties. Taigi, žaidėme su tais žaidėjams, su kuriais galėjome. Iš tikrųjų susirinkom žaisti dėl alaus bokalo, tai labai nenusimename. Tačiau vis tiek nėra smagu pralaimėti, bet tikimės, kad tas alus po varžybų vis tiek subėgs skaniai.“

Šeimininkų komandoje geriausiai pasirodė Giedrius Klimavičius (14 taškų, 5 perimti kamuoliai), Tadas Simutis (11 taškų), Donatas Karalukas (10 taškų, 10 atkovotų kamuolių).

Svečių komandoje savo žaidimu išsiskyrė Žilvinas Balynas (17 taškų, 11 atkovotų kamuolių), Linas Stankūnas (13 taškų), Mantas Rudaitis (10 taškų, 5 rez. perdavimai, 7 perimti kamuoliai, 7 išprovokuotos pražangos).

Kauno savivaldybė & Policija rungtynių gale vos neprisižaidė su Šernais (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 22:39 val.)Kauno savivaldybė & Policija rungtynių pabaigoje palaužė BC Spurtas & Liuksas (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 22:37 val.)"Kauno Savivaldybė & Policija" užlipo ant paskutiniojo apdovanojimų pakylos laiptelio (2013 gegužės 04 d., šeštadienis, 16:43 val.)"Kauno Savivaldybės & Policijos" tritaškiai metimai pražudė BC "Spurtą & Liuksą" (2013 vasario 03 d., sekmadienis, 23:41 val.)Permainingose rungtynėse „Kauno savivaldybė & policija“ antroje rungtynių dalyje įrodė pranašumą prieš „Judam“ ekipą (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 23:00 val.)Kauno savivaldybė & Policija po dramatiškos kovos vienu tašku palaužė Makroflex (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 21:55 val.)"Makroflex" nepasidavė emocijoms ir įveikė "Kauno savivaldybė & Policija" ekipą (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 22:16 val.)Kauno savivaldybė & Policija išlygino serijos rezultatą dvikovoje su SLKALDK Akademija (2013 kovo 24 d., sekmadienis, 22:03 val.)“Kauno Autobusai” tik rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno Savivaldybė & Policija” (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 10:43 val.)Kauno "Autobusai" nepasigailėjo "Kauno savivaldybės & Policijos" (2013 kovo 04 d., pirmadienis, 16:14 val.)