Elektromontuotojas vs Galera (72:61)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 04 d., Antradienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Elektromontuotojas“ tik po atkaklios kovos įveikė „Galeros“ ekipą

2014 vasario 04 d., Antradienis, 23:19 val., peržiūros: 1108

Antradienį, vasario 4 dieną, KTK sporto salėje įvyko C lygos, antro etapo, pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Elektromontuotojas" (šeimininkai) ir "Galera" (svečiai). Nuo pat rungtynių pradžios užvirė įtempta kova, tačiau ketvirtajame ketvirtyje šeimininkai sugebėjo spurtuoti ir įgauti 9 taškų pranašumą, kurį išsaugojo iki rungtynių pradžios bei atsirenvanšavo varžovams už patirtą pralaimėjimą. Rezultatas – 72:61.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką. Nė viena ekipa neleisdavo varžovams įgyti didesnio pranašumo nei du taškai, tačiau po taiklaus M.Židanavičiaus dvitaškio metimo "Elektromontuotojas" įgijo trijų taškų pranašumą ( 16:13). Vis dėlto, kėlinuko pabaigą sėkmingiau sužaidė svečiai ir persvėrė pranašumą į savas rankas – 16:17.

Antram ketvirčiui prasidėjus aikštelės šeimininkai pademonstravo gerą gynybą, kur tai jiems leido įgyti 6 taškų pranašumą ( 32:26), bet "Galeros" ekipa sugebėjo atsitiesti ir spurtavo atkarpa 7:0, kur persvėrė rezultatą į savas rankas ( 32:33). Kėlinukui einant į pabaigą "Elektromontuotojo" ekipa užpuolė keletą greitų atakų ir prieš ilgąją pertrauką įgijo 4 taškų pranašumą. Rezultatas – 37:33.

Prasidėjus trečiam kėlinukui šeimininkai pradėjo tolti nuo varžovų ir įgijo 9 taškų pranašumą ( 45:36), tačiau "Galeros" ekipa sugebėjo atsitiesti po šalto dušo ir su kiekviena minute pradėji lipti varžvovams ant kulnų, kur galiausia sugebėjo įgyti dviejų taškų pranašumą ( 49:51). Paskutinėmis sekundėmis šeimininkai sugebėjo išlyginti rezultatą – 51:51.

Prasidėjus paskutiniam ketvirčiui šeimininkai pademonstravo puikią gynybą, kur per pirmą pusę kėlinuko įgijo 9 taškų pranašumą ( 62:53). "Galeros" ekipa dar bandė mažinti skirtumą greitomis atakomis ir tolimais metimais, tačiau "Elektromontuotojo" ekipa užtikrintai sužaidė rungtynių pabaigą ir iškovojo svarbią pergalę, rezultatu – 72:61.

Po laimėtų rungtynių "Elektromontuotojo" ekipos treneris, K.Kolupaila, teigė:" Šiandien buvome fiziškai stipresni už varžovus. Manau, jie antroje rungtynių pusėje tiesiog pavargo."

Elektromontuotojas: Marius Nenartavičius – 20 tšk. (17 atk. kam.), Martynas Židanavičius – 15 tšk. (6 rezult. perd.), Karolis Kolupaila – 8 tšk.

Galera: Sergej Korolkov – 23 tšk., Tadas Stonys – 12 tšk., Tomas Tirlikas – 10 tšk.

„Elektromontuotojas“ nesunkiai įveikė BK „Centre“ krepšininkus (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 23:03 val.)„Elektromontuotojas“ įveikė be pralaimėjimų žaidusį „Nebajerį“ (2013 lapkričio 19 d., antradienis, 22:17 val.)„Elektromontuotojas“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2014 sausio 21 d., antradienis, 21:34 val.)Užtikrinta „Elektromontuotojo“ komandos pergalė prieš šeimininkus „Sportija“ (2013 lapkričio 12 d., antradienis, 22:05 val.)„Elektromontuotojui“ nepavyko pasipriešinti „Mattui“ (2013 spalio 29 d., antradienis, 22:03 val.)Kovingumą pademonstravęs „Gazuotas pienas“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Galerą“ (2014 vasario 07 d., penktadienis, 23:30 val.)Klaidos ketvirtajame kėlinyje neleido „Remza & Adotas“ pakovoti dėl pergalės prieš „Galera“ (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 01:24 val.)Puikiai sužaista pirmoji rungtynių dalis „Elektromontuotojui“ leido pasiekti pergalę (2014 vasario 11 d., antradienis, 23:00 val.)Ketvirtame kėlinyje „Ateltas“ įrodė pranašumą prieš „Galerą“ (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 00:07 val.)BC „Gazuotas pienas“ nepavyko rimčiau pasipriešinti „Galerai“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 20:16 val.)