Lietuvos šaulių sąjunga vs Kolpingo kolegija (60:56)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 10 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Rokų vidurinė mokykla, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

„Lietuvos Šaulių sąjunga“ iškovojo pergalę prieš „Kolpingo Kolegijos“ krepšininkus

2014 gruodžio 11 d., Ketvirtadienis, 00:45 val., peržiūros: 1327

Gruodžio 10 dieną Rokų gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos, reguliariosios antrojo etapo rungtynės tarp "Lietuvos šaulių sąjungos" (šeimininkai) ir "Kolpingo Kolegijos" (svečiai) krepšininkų. Pirmame kėlinuke komandos žaidė gana apylygiai ir po pirmų dešimties minučių tik dviem taškais pirmavo šeimininkai. Antrame kėlinyje "Lietuvos Šaulių sajųnga" sugebėjo šiek tiek nutolti nuo varžovų – 32:26. Trečiame ketvirtyje svečiai pasivijo varžovus ir persvėrė rezultatą savo naudai – 49:41. Paskutiniame kėlinuke "Lietuvos Šaulių sąjunga" susigrąžino persvarą ir sugebėjo ją išlaikyti iki rungtynių pabaigos nugalėdami rezultatu 60:56.

Rungtynes šiek tiek geriau pradėjo svečiai, kurie pirmavo 6:3, tačiau tada šeimininkai spurtavo 9:0 ir netrukus išsiveržė į priekį (12:6). Iki kėlinuko pabaigos "Kolpingo Kolegija" sugebėjo sumažinti atsilikimą ir po kėlinio 14:12 pirmavo šeimininkai.

Antrojo kėlinuko pradžioje komandos žaidė taškas į tašką ir "Lietuvos Šaulių sąjunga" išlaikė persvarą savo rankose (21:18). Antroje ketvirčio pusėje šeimininkai po truputį tolo nuo varžovų ir vienu metu jų persvara siekė 7 taškus (29:22). Tada svečiams pavyko šiek tiek sumažinti atsilikimą (29:26), tačiau pačiomis paskutinėmis sekundėmis tinklelį skrodęs A. Čekanausko tritaškis leido šeimininkams nutolti ir po pirmos rungtynių dalies pirmauti 32:26.

Trečiojo kėlinuko pirmąją dalį "Kolpingo kolegija" sužaidė puikiai ir laimėjo atkarpą 15:2 ir išsiveržė į priekį bei susikrovė šiokią tokią persvarą (41:34). Antroje kėlinuko dalyje šeimininkams sunkiai sekėsi rinkti taškus, tuo pasinaudoję svečiai dar šiek tiek padidino savo pranašumą – 49:41.

Paskutinį ketvirtį užtikrintai pradėję šeimininkai susigrąžino persvarą (52:51) ir netrukus ją dar padidino (56:51). Iki rungtynių likus keletui minučių komandas skyrė keturi taškai, kurių tirpstant laikui "Kolpingo Kolegijai" nesisekė naikinti. Galiausiai likus žaisti apie minutę svečiai buvo sumažinę atsilikimą iki vieno taškelio (56:57), tačiau E. Jančausko taiklus dvitaškis su varžovo pražanga leido šeimininkams lengviau atsipūsti ir iškovoti pergalę rezultatu 60:56.

Po rungtynių "Lietuvos Šaulių sąjungos" treneris sakė: "Šiandien pagaliau susiėmėm ir normaliai sužaidėme. Žaidėme prie silpnesnę komandą, tačiau vis dar neatrandame savo žaidimo šį sezoną. Varžovai šiandien žaidė neatpažįstamai gerai, todėl džiugu kad pavyko iškovoti pergalę"

Lietuvos šaulių sąjunga: Tomas Kmitas – 12 tšk. (7 rezult. perd.), Andrius Čekanauskas – 12 tšk., Evaldas Jančauskas – 10 tšk. (13 atk. kam., 7 išpr. praž.)

Kolpingo kolegija : Edvinas Masiokas – 22 tšk., Simas Pakeltis – 15 tšk. (10 atk. kam., 10 išpr. praž.), Vilius Šiupinys – 6 tšk.

„Lituanica“ išplėšė pergalę iš „Kolpingo kolegijos“ rankų (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 00:51 val.)„Lietuvos Šaulių sąjunga“ šventė lengvą pergalę prieš „Kulautuvą“ (2015 sausio 08 d., ketvirtadienis, 00:41 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ neatsilaikė prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 00:56 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ po ilgosios pertraukos perėmė iniciatyvą ir nugalėjo „Kolpingo kolegija“. (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 22:40 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ neturėjo vargo su „Kauno liberalų“ ekipą. (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 20:30 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ nepasigailėjo „Kulautuvos“ ekipos. (2015 sausio 16 d., penktadienis, 22:51 val.) „Lietuvos šaulių sąjunga“ rungtynių pabaigoje palaužė „Komandą X“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 00:35 val.)„Lietuvos Šaulių sąjunga“ nepasigailėjo „A.S.K. „Persvara“ – 2“ ekipos (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 01:55 val.)„ Lietuvos Šaulių Sąjunga“ nesunkiai nugalėjo „R2P Sport-2“ (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 23:21 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ neturėjo vargo rungtynėse su „Elektromontuotojas“ (2015 vasario 10 d., antradienis, 12:52 val.)