RADIJAS TAU & DETAGAMA vs TOPO CENTRAS & SK MATTAS (101:79)Kauno Mero taurė 2011 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2011 spalio 16 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Kauno Energijos sporto sale, Raudondvario pl.84, Kaunas LT-47179

"Radijas TAU & Detagama" įveikė "Topo Centras & SK Mattas" pasipriešinimą

2011 spalio 16 d., Sekmadienis, 23:28 val., peržiūros: 5491

Sekmadienį (10.16), Kauno Energijos sporto salėje, įvyko "Kauno Mero taurės 2011" ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susikovė "Radijas TAU & Detagama" (šeimininkai) ir "Topo Centras & SK Mattas" (svečiai). Rungtynes, po gerai sužaisto trečiojo ketvirčio, laimėjo "Radijas TAU & Detagama" – 101:79(19:30,25:17,38:16,19:16).

Pirmajame kėlinuke į priekį „šovė“ svečių komanda, kurie tiesiog pribloškė miegančius varžovus ir pirmą kėlinį laimėjo rezultatu- 30:16.

Antras kėlinukas jau buvo visai kitoks, vyko lygi kova taškas į tašką, tačiau kėlinuko pabaigą geriau sužaidė aikštelės šeimininkai, taip sumažindami skirtumą. Po dviejų kėlinių- 44:47.

Trečias kėlinukas labai priminė pirmąjį, tačiau dabar dominavo kita komanda. "Radijas TAU & Detagama" per trečią kėliuką susikrovė nemažą persvarą, kuri jiems leido saugiai jaustis. Daugiausiai prie to prisidėjo Šarūnas Dimša, savo efektingu žaidimu. Rezultatas po trečio kėlinio- 82:63.
Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas. Rezultatyvumas nebuvo didelis, o svečių jėgos atrodė išblėsę. Taip šias rungtynes laimėjo šeimininkų komanda, rezultatu 101:79.

Po varžybų nugalėtojų komandos treneris, A.Lapinskas sakė: " Pradžioje buvom lyg užmigę, o varžovai labai užsivedę, bet paskui pagreitinom žaidimą, pavyko apsiginti ir iškovoti pergalę. Dabar laukia stiprus varžovas(„Banga“), bus sunki kova.".

Pralaimėjusios komandos treneris, A.Drevinskas sakė: " Persilaužimas įvyko, kai varžovai išėmė iš žaidimo aukštą žmogų ir suaktyvino gynybą. Taip mes leidom jiems gretai užpulti ir paleidom varžybas. Didelių tikslų šioje taurėje neturėjom, tik norėjom pasibandyti savo komandą.".

REZULTATYVIAUSI ŽAIDĖJAI: "Radijas TAU & Detagama"- Lukas Žukauskas 26tšk.(8/15trit.), Šarūnas Dimša 18tšk.(31naud.b.)

"Topo Centras & SK Mattas"-Gediminas Ratkevičius 13tšk., Tomas Pileckas 13tšk., Eimantas Daunora 12tšk.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2011 spalio 17 d., 15:01 val.

Visos klaidos bus istaisytos vakare. Atsiprasome uz netikslumus,

Anonimas2011 spalio 17 d., 10:18 val.

Pas Tvarkuna baudos metimus pataisykit ;]

"Radijas Tau & Detagama" įtikinamai įveikė "BC Šernus" (2011 spalio 08 d., šeštadienis, 17:07 val.)Kietu žaidimu pasižymėjusioje dvikovoje sunkią pergalę šventė "Topo Centras & SK Mattas" krepšininkai (2011 spalio 04 d., antradienis, 22:19 val.)"Radijas Tau & Detagama" nušlavė "Hidraulines Sistemas & Kompiuterą" (2011 spalio 01 d., šeštadienis, 19:18 val.)"Radijas Tau & Detagama" KKL "Mero taurę 2011" pradėjo pergalingai (2011 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 22:09 val.)"Radijas Tau & Detagama" permainingose rungtynėse palaužė "Bangą" ir iškovojo teisę žaisti "Kauno Mero Didžiosios taurės 2011" finale (2011 spalio 25 d., antradienis, 23:00 val.)"Topo Centras & SK MATTAS" nesunkiai susidorojo su "Dice" ekipa (2011 rugsėjo 25 d., sekmadienis, 23:01 val.)Tauriausią "Kauno Mero Didžiosios taurės 2011" apdovanojimą virš galvų iškėlė "Sporto Manija & Ekodora" (2011 lapkričio 14 d., pirmadienis, 07:51 val.)"Forto Amicus" vos neišleido pergalės iš savo rankų (2011 spalio 03 d., pirmadienis, 11:37 val.)