Kauno kolegija vs BC „Sporto fėja“ (69:74)B lyga, „Baltic Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 spalio 29 d., Antradienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Sporto Fėja“ pagaliau įveikė „Kauno Kolegiją“

2013 spalio 29 d., Antradienis, 21:12 val., peržiūros: 2031

Antradienio vakarą, Kauno kolegijos mažojoje salėje, BaltikSport B lygos rungtynėse, santykius aiškinosi "Kauno Kolegija" ir "Sporto Fėja". Praėjusiame sezone C lygos pirmenybėse šios ekipos buvo susitikusios du kartus ir abi pergales iškovojo "Kauno Kolegijos" krepšininkai, tačiau trečias kartas Dariaus Gvildžio auklėtiniams buvo sėkmingas – "Sporto Fėja" po permainingų rungtynių šventė pergalę rezultatu 69:74.

Nuo pat susitikimo pradžios komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir tik įpusėjus kėliniui, "Sporto Fėja" išsiveržė į priekį 9:14. Aikštės šeimininkai neatsiliko ir greit sumažino skirtumą iki minimumo, tačiau paskutinėmis minutėmis sėkmingiau rungtyniavo svečiai – 19:21.

Antrasis kėlinys prasidėjo "Kauno Kolegijos" spurtu 10:2, po kurio šeimininkai pirmavo 23:23. Įgytą persvarą "Kolegija" sugebėjo išlaikyti iki kėlinukopabaigos ir įpusėjus rungtynėms pirmavo 40:38.

Po ilgosios pertraukos "Sporto Fėja" krepšininkai iškart ėmėsi iniciatyvos ir jau pirmosiomis minutėmis pervėrė rezultatą savo naudai (45:46). Antroje kėlinio pusėje svečiai žaidė užtikrintai ir serija 0:8 įtvirtino savo pranašumą – 49:56.

Ketvirtajame kėlinuke komandos kovėsi taškas į tašką, bet "Sporto Fėjai" sekėsi išlaikyti bent minimalų pranašumą. Antroje kėlinio dalyje svečiai surengė spurtą 0:8, po kurio skirtumas išaugo iki dešimties taškų ir užtikrino "Sporto Fėjai" pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 69:74.

"Smagu įveikti "Kauno Kolegiją", visgi principinis varžovas dar nuo praėjusio sezono. Vis tik žaidimas dar šlubuoja, iki galo vieni kitų nepažįstam ir aš pats dar nepažįstu komandos taip, kaip norėčiau, tad kartais sunku rasti tinkamą penketą, bet manau, kad viskas greitu laiku susistyguos. Galima pasidžiaugti, kad šios rungtynės jau geresnės, nei praeitos" – mintimis dalijosi BC "Sporto Fėja" komandos treneris Darius Gvildys.

Kauno kolegija: Tomas Viršilas – 18 tšk., Deividas Stankevičius – 16 tšk., Vytautas Peseckis – 11 tšk.

BC „Sporto fėja“: Denas Bartkus – 22 tšk. (6 išpr. praž.), Darius Lugauskas – 11 tšk. (11 atk. kam.), Deividas Girdvila – 10 tšk., Arūnas Rimas – 10 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

zalias_kraujas2013 spalio 30 d., 00:28 val.
statistika tai briedas, tas pats kas jos ir nebutu, skirtumo nematau...
„Sabonio KC ‒ Vytautas“ parklupdė „Kauno Kolegiją“ (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 22:28 val.)BC „Sporto fėja“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno SRC“ (2014 vasario 27 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)„Pauliukai“ privertė pasiduoti „Kauno Kolegiją“ (2014 sausio 21 d., antradienis, 19:40 val.)„DNC & Sports Fairy“ neturėjo vargo su „Kauno Kolegija“ (2014 sausio 13 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Sporto manija – OTO“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Kolegiją“ (2014 sausio 14 d., antradienis, 22:35 val.)„Šilainiai“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Kauno Kolegiją“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 22:36 val.)„Kauno kolegija“ įveikė BK „Centre“ (2013 gruodžio 07 d., šeštadienis, 16:03 val.)Vangiai pradėję rungtynes BC „Sporto fėjos“ krepšininkai įsisiūbavo ir privertė „Kauno kolegiją“ baigti sezoną (2014 kovo 20 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)BC „Sporto Fėja“ beveik pusšimčiu taškų sutriuškino „Pauliukus“ (2013 lapkričio 06 d., trečiadienis, 23:34 val.)Nestipriausios sudėties „Sporto Fėja“ nusileido „Pauliukams“ (2014 vasario 18 d., antradienis, 00:02 val.)