DNC & Sport Fairy vs BK Centre (87:37)B lyga, „Baltic Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 vasario 23 d., Sekmadienis, 20:15 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

„DNC & Sport Fairy“ nepadoriu rezultatu laimėjo prieš „BK Centre“

2014 vasario 23 d., Sekmadienis, 22:18 val., peržiūros: 1103

Vasario 23 dieną įvyko B lygos rungtynės, kuriose susitiko „DNC & Sport Fairy“ ir "BK Centre". Įvertinus dabartines komandų pozicijas, galima buvo tikėtis kad šeimininkams tai bus lengva kova, tai ir nutiko jau per pirmą kėlinį jie susikrovė saugią persvarą. (17:4). Antrajame kėlinyje nors ir pagerėjo svečių puolimas, vien tik to pavyti varžovus nepakako. (35:16). Trečiajame kėlinyje į BK "Centre" kiekvieną rezultatyvią ataką, oponentai atsakydavo net 10:0 ir panašiomis atkarpomis. Po trečiojo kėlinio rezultatas tapo nepadorus (65:26). Nors pas šeimininkus nebežaidė lyderiai jie ir toliau didino persvarą ir nugalėjo rezultatu 87:37.

Nors pirmieji taškus pelnė svečiai, tačiau „DNC & Sport Fairy“ atsakė 12 taškų be atsako ir nuo to momento skirtumas nemažėjo. Septyniese susirinkę svečiai akivaizdžiai nusileido ūgiu, todėl varžovai išnaudodami savo pranašumą, net po keletą kartų kartodavo savo metimus, bei gynyboje buvo sunkiai įveikiama jėga. Po pirmojo kėlinio jau dviženkle persvara pirmavo šeimininkai. (17:4)

Antrajame kėlinyje svečiai atrado kelių link varžovų krepšio ir pradėjo kiek stabiliau rinkti taškus, tačiau gynyboje problemos išliko. Ir toliau šeimininkai dominavo po krepšiu, o pridėję greitas atakas, bei keletą tritaškių jau po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu 35:16. To pakako „DNC & Sport Fairy“ lyderiui V.Stanevičiui, kuris nebe pasirodė šiose rungtynėse ir užleido vietą kitiems.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai surengę tris puikias atkarpas (10:2, 13:4, 9:0) pradėjo dvigubu rezultatu triuškinti varžovus. "BK Centre" komandoje išsiskyrė K.Abramzon pelnęs 6 iš 10 komandos taškų. Po šio kėlinio buvo aišku kad per paskutines 10 minučių beliko atlikti formalumus. 65:26

Ketvirtąjį kėlinį eiliniu spurtu pradėję šeimininkai po keletos minučių pirmavo rezultatu 77:26. Likusią kėlinio dalį svečiai visgi laimėjo, tačiau per tris kėlinius susikrautas deficitas lėmė kad pergalę rezultatu 87:37 laimėjo šeimininkai. Po šios pergalės „DNC & Sport Fairy“ pakilo į 4 vietą. "BK Centre" su viena pergale vis dar turėjo tenkintis paskutine vieta.

Po rungtynių nugalėtojų treneris D.Budginas sakė: Svarbiausia kad susirinkome, o susirinkus ši kova neatrodė tokia sunki, tikimės išlaikysime tempą ir kovosime dėl aukščiausių pozicijų.

DNC & Sport Fairy: Tomas Pileckas – 20 tšk. (9 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Paulius Valentukonis – 19 tšk. (10 atk. kam.), Karolis Meiliūnas – 17 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Vitalijus Stanevičius – 13 tšk., Marius Nenartavičius – 11 tšk. (11 atk. kam.)

BK Centre: Kiril Abramzov – 12 tšk., Igor Galkin – 11 tšk., Samuel Mylnikov – 6 tšk.

„DNC & Sports Fairy“ neturėjo vargo su „Kauno Kolegija“ (2014 sausio 13 d., pirmadienis, 22:44 val.)„DNC & Sports Fairy“ antroje rungtynių pusėje nesunkiai įveikė BK „Centre“ (2013 lapkričio 16 d., šeštadienis, 17:21 val.)„DNC & Sports Fairy“ ketvirtame kėlinyje palaužė Kauno „SRC“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 23:10 val.)„DNC & Sport Fairy“ tvirtai žengė į „B“ lygos pusfinalį (2014 kovo 17 d., pirmadienis, 22:39 val.)„Sporto Manija ‒ OTO“ pasityčiojo iš BK „Centre“ (2014 vasario 19 d., trečiadienis, 23:01 val.)„DNC & Sports Fairy“ sugebėjo atsitiesti ir palaužti „Šilainius“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 16:31 val.)„Kauno SRC“ nepasigailėjo BK „Centre“ ekipos (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)„DNC & Sport Fairy“ lengvai įveikė „Sabonio KC – Vytauto“ ekipą (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 22:50 val.)„DNC & Sport Fairy“ liko vienas žingsnis iki finalo (2014 balandžio 15 d., antradienis, 00:05 val.)„DNC ‒ Sports Fairy“ iškovojo pergalę, „saboniukai“ toliau klumpa (2013 lapkričio 04 d., pirmadienis, 23:05 val.)