BANGOS ENERGETIKA & DIREMTA vs ATLETAS (93:79)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gruodžio 17 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ V.Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas LT-50403

"Bangos Energetika - Diremta" žengs į sekantį etapą nepatyrus nė vieno pralaimėjimo

Krepšį atakuoja Dimka Koblinec
2008 gruodžio 17 d., Trečiadienis, 22:26 val., peržiūros: 5568

Šį vakarą, "Kuprevičiaus" vid. m-kloje susirungė "Aukso" lygos, B pogrupio lyderiai – "Bangos Energetika – Diremta", bei "Atletas". Nuo pirmų minučių aktyviai spaudę savo varžovus svečiai jau po pirmojo kėlinio turėjo 14 taškų pranašumą. Nors per antrajį ketvirtį varžovams pavyko jį sumažinti iki 5 taškelių, antroji rungtynių pusė sėkmingesnė buvo šeimininkams – laimėję abu kėlinius jie sugebėjo vėl susirinkti dviženklį pranašumą, ir nugalėti rezultatu 93:79.

Nuo pirmų akimirkų trenerio paliepti "Bangos Energetika – Diremta" žaidėjai spaudė savo varžovus kiek įmanoma. To sekoje, jau po pirmųjų minučių buvo galima matyti "sausą" rezultatą 8:0. Svečiai dar bandė atsitiesti, pelnė 5 taškus, tačiau šaltakraujiški šeimininkai jiems "padovanojo" dar dešimt. Susikrovę jau dviženklią persvarą jie galėjo šiek tiek atsipūsti, tad kėlinuką užbaigė taškas į tašką ( atkarpa 7:8 ). Jau po pirmojo kėlinuko rezultatas buvo 27:13.

Antrajame kėlinuke "Atletas" sugalvojo kaip pralaužti varžovų spaudimą, ir taškus pelnė greitomis atakomis. Nors iki kėlinio vidurio dar buvo išlikęs tas pats skirtumas ( 41:27 ), svečiai pradėjo aktyviau gintis ir greičiau pulti. Dėka to, jiems pavyko nesunkiai ištirpdyti persvarą vos iki 5 taškelių, ir uzbaigti kėlinį easant rezultatui 47:45.

Trečiajame ketvirtyje vyko draugiškas žaidimas. Pirmąja ataka pelnyti 3 taškai suteikė šeimininkams 8 taškų pranašumą, kurį jie sugebėjo išlaikyti iki kėlinio galo. Stebėtina, kad per kėlinuką abi komandos tepadarė vos po 3 klaidas, o taiklumas viršijo 50%. P trijų kėlinių skirtumas tarp komandų, kaip jau buvo minėta, buvo 8 taškai ( 69:61 ).

Ketvirtajame kėlinyje įvyko galutinis lūžis. Nuo kėlinio pradžios vėl pradėję spausti varžovus šeimininkainesunkiai susirinko 13 taškų pranašumą. Kad ir kaip stengėsi, "Atletas" niekaip nepajėgė prisivyti varžovų. Galbūt koją pakišo 6 netaiklūs tritaškiai metimai, o gal padarytos 8 pražangos. To jau niekas neusžinos, nes "Bangos Energetika – Diremta" rezultatu 93:79 iškovojo aštuntają pergalę iš eilės ir ženks į kitą etapą be pralaimėjimų!

Stebėtina, jog "Bangos Energetika – Diremta" komandoje visi 12 žaidėjų sugebėjo atlikti bent po vieną rezultatyvų perdavimą, tačiau iki jų pačių užbrėžto 34 rezult. perdavimų per rungtynes rekordo jiems pritrūko net 15.

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo L.Lukoševičius. Pelnydamas 18 taškų, atkovodamas 12 kamuolių ir surinkdamas 31 naudingumo balą jis ženkliai prisidėjo prie savo komandos pergalės.

"Bangos Energetika & Diremta" eilinį kartą sutriuškino varžovus (2009 sausio 21 d., trečiadienis, 22:05 val.)"Bangos Energetika & Diremta" iškovojo eilinę pergalę (2009 vasario 19 d., ketvirtadienis, 23:48 val.)"Bangos energetika & Diremta" įsirašė jau penktąją pergalę (2009 sausio 28 d., trečiadienis, 22:06 val.)"Bangos Energetika & Diremta" triuškinančiu rezultatu nugalėjo "Krepšinis.net" komandą (2008 lapkričio 19 d., trečiadienis, 22:04 val.)"Bangos energetika & Diremta" įrodė esą pranašesni už "Autofanus" (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 20:45 val.)"Bangos energetika & Diremta" po atkaklios kovos įveikė "Varaidą" (2009 sausio 22 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)"Bangos energetika - Diremta" iškovojo triuškinančią pergalę prieš "Kauno SRC" (2009 sausio 19 d., pirmadienis, 00:01 val.)"Bangos Energetika & Diremta" antroje rungtynių pusėje nepaliko jokių vilčių "Kėdainiams" (2008 spalio 29 d., trečiadienis, 21:30 val.)"Bangos energetika & Diremta" pergalingai pradėjo antrąjį "Aukso lygos" etapą (2009 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)"Bangos Energetika & Diremta" išvykoje sutriuškino Vilkijos ekipą (2009 vasario 11 d., trečiadienis, 23:22 val.)