Kauno Rami vs ICE (84:92)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 06 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„ICE“ komanda tik po atkaklios kovos palaužė „Kauno Rami“ ekipą

2015 gruodžio 06 d., Sekmadienis, 23:50 val., peržiūros: 1265

Gruodžio 6 dieną, sekmadienį, įvyko „ALT reklamos“ C lygos, antrojo etapo, didžiosios taurės L pogrupio rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „Kauno Rami“ bei svečių statusą turėjusių – „ICE“ komandų. Kietoje ir permainingoje dvikovoje savo pranašumą įrodė svečiai. Jie šeimininkus palaužė rezultatu 92:84.

Rezultatyviai žaidusios komandos rungtynes pradėjo taškas į tašką. Sužaidus penkias rungtynių minutes A.Kurauskas taiklių baudos metimu, pirmą kartą šiose rungtynėse, išvedė svečių komandą į priekį didesniu nei vieno metimo skirtumu (12:16). Dar kelis kartus sėkmingai užpuolusi svečių komanda atitrūko saugesniu skirtumu – po A. Plytniko tritaškio metimo komandas skyrė jau 9 taškai (14:23). Per likusį kėlinio laiką komandos keitėsi taikliais metimais, o paskutinę kėlinio ataką A.Kurauskas smeigė dar vieną dvitaškį metimą bei tuo pačiu pelnė jau 14 -ąjį tašką rungtynėse. Po pirmojo kėlinio rezultatas – 22:30.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkų pastangos priartėti prie varžovų buvo bevaisės. Sužaidus penkias minutes, po pirmųjų svečių komandos žaidėjo A. Gagiškio taškų komandas skyrė jau dviženklis pranašumas (29:40). Vis dėl to, kėlinio laikui tiksint paskutines minutes, šeimininkų komandos žaidėjas Š.Petraitis rado būdų kaip pralaužti svečių gynybą ir per penkias kėlinio minutes pelnęs net 10 taškų, savo komandos atsilikimą prieš ilgąją pertrauką sumažino iki minimumo – 45:46.

Kaip ir buvo galima tikėtis, trečiajame kėlinyje vyko atkakli kova. Įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus (53:53). Po to kai Š.Petraitis išvedė šeimininkų komandą į priekį minimaliu skirtumu, puikiai žaidęs „ICE“ ekipos duetas A.Kurauskas ir A.Plytnikas smeigė po tritaškį metimą taip išvesdami savo ekipą į priekį vėl saugesniu atstumu (57:62). Pastarieji žaidėjai ir toliau rinko taškus savo komandai, o taikliu dvitaškiu metimu kėlinį užbaigęs T.Petrošius sumažino savo komandas atsilikimą iki 6 taškų ir prieš lemiamą ketvirtį rungtynių rezultatas buvo 62:68.

Nuo pat pirmųjų lemiamo ketvirčio minučių aikštelėje užvirė arši kova. Į 23 –ąjį T. Petrošiaus tašką, O.Laucius atsakė taikliu tritaškių metimu ir komandą išvedė į priekį 8 taškais (67:75). Šeimininkai nebuvo linkę pasiduoti ir tas pats T.Petrošius, šeštąją kėlinio minutę, savo komandos atsilikimą sumažino iki 3 taškų (72:75). Likus dviems minutėms iki rungtynių pabaigos „ICE“ komanda pabandė pabėgti (78:84). Vis dėl to, ketvirtojo kėlinio „Kauno Rami“ ekipos vedlys T.Petrošius smeigė tritaškį metimą ir komandas vėl skyrė tik vienas metimas (81:84). Dar vienas „ICE“ komandos bandymas atitrūkti buvo sėkmingesnis – Š.Petraitis po gauto bloko dar užsidirbo ir nesportinę pražangą taip galutinai palaidodamas komandas viltis pakovoti dėl pergalės. Prie baudų metimo linijos stojęs K. Petraukas realizavo vieną baudos metimą (81:89). Svečiai išlaikė savo pranašumą iki rungtynių pabaigos ir šventė pergalę rezultatu 84:92.

„ICE“ komandos vyr. treneris Tomas Jonkus po rungtynių kalbėjo:

Kietos varžybos ganėtinai iš tikro. Sunkiai sekėsi komandai gynyboje, lyginant su kitomis varžybomis. Varžovai iš tikro gerai žaidė vienas prieš vieną, bet antroje pusėje šiek tiek daugiau emociškai sužaidėm, kaip komanda, vienas kitam pradėjom padėti gynyboje ir tai pasiteisino – varžovai, paskui matėsi, pabaigoje palūžo, pradėjo daryti nešvarius dalykus. Na ir tas aišku, jog liko tik išlaikyti persvarą. Tai tuo ir džiaugiames. Svarbu pergalė dabar šiuo atveju. Dar pataisysim (red. past. žaidimą) ir žiūrėsim toliau.

Tuo tarpu „Kauno Rami“ komandos vyr. treneris Šarūnas Petraitis kaltino „minkštą“ varžovų žaidimą išmušusį jo komandą iš vėžių:

Varžybose pritrūko sėkmės, jėgų, trūko aukštų žaidėjų. Nežinau, varžovai žaidė tokį labai „minkštą“ krepšinį, labai verkšleno po kiekvieno epizodo, labai nepratę žaisti tokį krepšinį, o mums tai buvo sunku, nes po kiekvieno epizodo ten „verkė“ teisėjams kas mus išmušė iš vėžių. Tai tiek.

„Kauno Rami“: Tomas Petrošius 30 tšk. (11 atk. kam., 32 naud. balai), Šarūnas Petraitis 27 tšk. (7 atk. kam., 10 išprov. praž., 6 prarast. kam., 28 naud. balai), Giedrius Džiaugys 14 tšk.

„ICE“: Airidas Kurauskas 28 tšk. (6 rez. perd., 8 išprov. praž., 34 naud. balai), Aurimas Plytnikas 25 tšk., Ovidijus Laucius 16 tšk. (6 atk. kam., 5 išprov. praž., 5 prarast. kam.), Kęstutis Petraukas 13 tšk.

„Kauno Rami“ po permainingos kovos palaužė „Lituanica“ ekipą. (2015 spalio 22 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)„VU KHF“ be didesnio vargo įveikė „Kauno Rami“ ekipą. (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 22:35 val.)„Grizliai“ rungtynių pabaigoje palaužė „ICE“ ekipą (2016 vasario 05 d., penktadienis, 00:14 val.)„Kauno NTI-PN“ pateikė staigmeną ir nugalėjo „Kauno Rami“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 22:35 val.)„VU KHF“ netikėtai lengvai sutriuškino „Kauno Rami“ krepšininkus (2016 sausio 09 d., šeštadienis, 17:00 val.)„Grizliai“ antrąjį C lygos etapą pradėjo dramatiška pergale prieš „Kauno Rami“ (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)Advokatų kontora „Konsus“ po nervingos ir sunkios kovos privertė pasiduoti „ICE“ ekipą. (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:27 val.)„ICE“ nepasigailėjo „Savų“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 05:59 val.)Prastai startavęs „Dumblas“ atsitiesė ir įveikė „Kauno Rami“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 17:06 val.)Po prasto starto atsigavęs BC „Gazuotas Pienas“ parklupdė „Kauno Rami“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 23:08 val.)