Artstone vs Vėjų linija & Garliavos duona (99:56)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 29 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

L. Baranskas surinko 34 taškus ir atkovojo 35 kamuolius, o jo vedama „Artstone“ lengvai susitvarkė su „Vėjų linija & Garliavos duona“

2020 sausio 29 d., Trečiadienis, 21:55 val., peržiūros: 706

Trečiadienį, sausio 29 d., Kauno kolegijos mažojoje salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „Artstone“ (12-1) ir „Vėjų linija & Garliavos duona“ (5-7) ekipų.

„Vėjų linija & Garliavos duona“ rungtynių pradžioje nustebino šeimininkus B. Mockaus greitomis atakomis, kurios įpusėjus pirmam kėliniui leido svečiams pirmauti 8:9. Bet tada sėkmingą atkarpą puolime sužaidė L.Baranskas, po tritaškį pataikė J.Jokšas ir P.Irtmonas, o „Artstone“ po pirmo kėlinio pirmavo 28:19.

Antrajame kėlinyje po krepšiais visiškai uždominavo „Artstone“ aukštaūgiai M.Siriūnaitis ir L.Baranskas, kurių sėkmingas darbas po abiem krepšiais leido šeimininkams nutolti iki 58:39.

Trečiajame kėlinuke žaidimas kiek apsilygino ir tik kėlinio pabaigoje „Artstone“ sugebėjo padidinti savo pranašumą. Po trijų kėlinių – 80:54.

Ketvirtame kėlinyje šeimininkai tiesiog dominavo aikštėje, sumetė devyniolika taškų, praleido vos du ir laimėjo šias rungtynes rezultatu 99:56 (28:19, 29:19, 23:16, 19:2).

A. Karpavičius („Artstone“):

„labai nusivylęs gynyba komandos, norėčiau, kad vyrai pažiūrėtų į turnyrinę lentelę ir į rungtynes ateitų labiau nusiteikę. Nenorėčiau nieko išskirti šiandien, bet su Baransku ir Irtmonu eičiau į žvalgybą.“

„Adma“ be vargo susitvarkė su „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)Visas rungtynes pirmavę „Promatic“ įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 21:27 val.)„Artstone“ po pertraukos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ po pratęsimo įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)Menų kambarys & BC „Rhino“ įrodė savo pranašumą prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 21:04 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ nepasipriešino „Vėjų linijai & Garliavos duonai“ (84:116) (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 16:37 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ pervažiavo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (110:56) (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 22:17 val.)„Džinsų sklepas“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 19:01 val.)„Promatik“ pranoko „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 20:49 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai peržengė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipos barjerą (2020 rugsėjo 14 d., pirmadienis, 22:25 val.)