VILKIJA vs ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS (98:94)"Laikinosios sostinės" Mažoji taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 gegužės 30 d., Ketvirtadienis, 19:30 val. @ Ąžuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

"Vilkija" tik po pratesimo įrodė savo pranašumą prieš "Energijos Sistemų Servisą"

2013 gegužės 31 d., Penktadienis, 00:58 val., peržiūros: 1856

Šiandien, gegužės 30d., Ąžuolo katalikiškoje vidurinėje mokykloje įvyko "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės 2013 rungtynės tarp ''Vilkijos'' (šeimininkai) ir ''Energijos Sistemų Serviso'' (svečiai). Perimoje susitikimo pusėje užtikrintai pirmojo svečių ekipa, bet antrajame ketvirtyje svečių puolimas užstrigo ir po dviejų kėlinių rezultatas išsilygino. Antroje ketvirčio pusėje netrūko kietos kovos, diskusijų su rungtynių teisėjais, bei vieniems su kitais. Ketvirtojo ketvirčio pabaigoje Nerijus Gurskas galėjo išplėšti pergalę savo komandai, bet iš dviejų baudos metimų tikslą pasiekė tik viena ir rezultatas tapo lygus. Pratęsime, vos penkiese likusiems svečiams nepavyko atsilaikyti prieš ''Vilkijos'' ekipą.

Susitikimas prasidėjo trimis Elvino Vaičiūno taškais, bet svečiai į tai atsakė septyniais iš eilės taškais. Tokią, septynių taškų, varžovų seriją nutraukė, penki iš eilės šeimininkų taškai ir persvėrė susitikimo rezultatą savo naudai. Įpusėjus ketvirčiui svečiai susigrąžino savo pranašumą ir įgijo devynių taškų pranašumą (8-17). Ketvirčio pabaigoje ''Vilkijai'' pavyko savo deficitą ištirpdyti iki keturių taškų, bet svečiai ketvirtį užbaigė rezultatyvia atkarpa 12-0 ir po pirmojo ketvirčio priekyje buvo ''Energijos Sistemų Servisas'' 13-29

Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštėje pasikeitė ir jau svečiams niekaip, nesisekė pralaužti varžovų gynybos, tuo tarpu ''Vilkija'' sparčiai vijosi. Ketvirčio pabaigoje ''Energijos Sistemų Servisas'' buvo išsaugojęs keturiolikos taškų pranašumą, bet per likusias kelias minutes jis ištirpo iki trijų taškų. Po dviejų ketvirčių priekyje buvo ''Energijų Sistemų Servisas'' 32-35

Antroje susitikimo pusėje ekipos žengė koja kojon. ''Vilkija'' buvo persvėrus rezultatą savo naudai (44-43). Antroje trečiojo ketvirčio pusėje svečiai spurtavo ir įgijo aštuonių taškų pranašumą, bet iki ketvirčio galo beliko vos šeši. 50-56.

Ketvirtajame ketvirtyje ir toliau mažu žingsneliu vis priekyje žengė svečiai ir įpusėjus ketvirčiui vis dar turėjo šešių taškų persvarą. Ketvirčio pabaigoje aikštėje užvirė kova ir kelis kartus puolime suklydę svečiai leido greitomis atakomis išlyginti varžovams rezultatą. Likus žaist mažiau nei minutę Nerijus Gurskas taikliu dvitaškiu metimu išvedė savo komandą į priekį (81-80). Lemiamoje svečių atakoje pražanga buvo sustabdytas Modestas Latkauskas, kurio ranka nesudrebėjo ir persvėrė rezultatą savo ekipos naudai (81-82). Likus žaist mažiau nei dešimt sekundžių ''Energijos Sistemų Servisui'' nepavyko apsiginti be pražangos ir tas pats Nerijus Gurskas stojo mesti baudos metimų. Tiesa, jis įmetė vieną iš dviejų baudos metimų, taip išlygindamas rezultatą. Paskutinės savo atakos svečiams suregzti nepavyko ir po pagrindinio laiko rezultatas buvo lygus. 82-82.

Pratęsime ir toliau kova vyko taškas į tašką ir sužaidus keturias minutes, rezultatas buvo vis dar lygus.Ketvirčio pabaigoje ''Vilkijai'' pavyko atsiplėšti ir įsirašyti antrąją pergalę rezultatu 98-94.

Po susitikimo ''Energijos Sistemų Treneris'' E.Sliežauskas sakė: „ Šiandien pritrūko suoliuko, manau, butų Tomas Peleckas ar dar kas nors ir būtume ištempę, tiesiog pražangų limitas ribojo mūsų veiksmus. Labai lengvą pradžią padarėm, bet paskui pasivijo. Labai gerai tritaškius pataikė, ypač Elvinas Vaičiūnas, šaunuolis auksinę rankelę turi šis žaidėjas. Sveikinu varžovus su pergale.“

''Vilkijos'' treneris Tomas Markevičius sakė: „ Pasakyčiau nelabai mums čia šiandien sekės. Manau mums labiau padėjo laimėti mūsų ilgesnis suolelis. Gale jų centras gavo penkias ir mums jau šiek tiek lengviau pasidarė. Aišku, šiandien vyrai užsidegę gynyboje atidirbo, puikiai pataikėm tritaškius, neapsidengė Jie mūsų.“

VILKIJA: Elvinas Vaičiūnas – 42 tšk., Nerijus Gurskas – 33 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Mindaugas Stasaitis – 11 tšk. (5 rezult. perd.)

ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS: Donatas Podžiūnas – 34 tšk., Modestas Latkauskas – 21 tšk. (6 išpr. praž.), Paulius Valentukonis – 13 tšk. (18 atk. kam., 9 išpr. praž.), Žydrūnas Kaminskas – 13 tšk., Tomas Každailis – 10 tšk.

"Šernai 2K13" iškovojo pergalę prieš "Energijos Sistemų serviso" komandą (2013 gegužės 30 d., ketvirtadienis, 00:21 val.)"Energijos sistemų servisas" įveikė "Omegą" (2013 gegužės 26 d., sekmadienis, 23:08 val.)"Energijos sistemų centras" nusileido "Baubilas" komandai (2013 gegužės 28 d., antradienis, 00:34 val.)Visas rungtynes pirmavusi "Baubilo" komanda šventė pergalę prieš "Vilkiją" (2013 gegužės 18 d., šeštadienis, 00:37 val.)''Vilkija'' nušlavė ''Omegą'' (2013 gegužės 28 d., antradienis, 00:28 val.)"Solum Grindys" nesunkiai peržengė aštuntfinalyje pasimaišiusį "Vilkijos" barjerą (2013 birželio 04 d., antradienis, 22:38 val.)"Šernai 2K13" paskutinėmis sekundėmis palaužė "Vilkiją" (2013 gegužės 22 d., trečiadienis, 22:08 val.)