FORTO AMICUS – Green Death vs Sporto manija & Ekodora 30+ (71:64)30+ lyga, „Vaigora“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 kovo 07 d., Penktadienis, 19:00 val. @ A. Stulginskio pagrindinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas, LT-50330

„Forto Amicus & Green Death“ iškovojo pergalę prieš „Sporto Manija & Ekodora“

2014 kovo 07 d., Penktadienis, 21:35 val., peržiūros: 951

Kovo 7'ąją dieną Stulginskio A. Stulginskio pagrindinėje mokykloje įvyko KKL 30+ Lygos "Vaigora" pirmenybių rungtynės tarp „Forto Amicus & Green Death“ (šeimininkai) ir „Sporto Manija & Ekodora“ ekipų. Visas rungtynes komandos rungtyniavo daugmaž apylygiai, tačiau visgi stipresni šį kartą buvo šeimininkai ir iškovojo pergalę rezultatu (71 – 64)

Pirmasis kėlinukas vyko stebėtinai lygiai. Abejos komendos neleido vienai nuo kitos nutolti daugiau negu 4 taškais. Visgi kėlinuką geriau sužaidę šeimininkai laimėjo pirmąjį kėlinuką (21 – 17)

Antrąjame kėlinuke iš pradžių komandos taipogi žaidė lygiai, tačiau po praėjus kelioms minutėms šeimininkai padarė atkarpą (11 – 2) ir pabėgo nuo savo varžovų jau dviženkliu taškų skirtumu (35 – 23). Likusią kėlinio dalį žaidimas vėlgi apsilygino ir didžiosios pertraukos metu šeimininkai buvo priekyje ( 38 – 28)

Trečiasis kėlinukas geriau sekėsi svečiams. Jie sustiprino savo ginybą ir leido šeimininkams įmesti vos 2 metimus iš žaidimo. Visus kitus taškus šeimininkai buvo priversti rinkti nuo baudų metimo linijos. Taigi nerezultatyvų kėlinuką svečiams laimėjus (9 – 14) jie kiek sumenkino savo deficitą ir po trijų kėlinių šeimininkai priekyje buvo jau tik 5'iais taškais (47 – 42)

Ketvirtasis kėlinukas buvo pats rezultatyviausias. Abi komandos rodė norą nugalėti ir mesti taškus, tačiau nerodė didelio noro gintis. Visgi šeimininkams pavyko išsaugoti turėtą pranašumą ir laimėjus kelinuką rezultatu (24 – 22) šeimininkai šventė pergalę rezultatu (71 – 64)

Naudingiausi žaidėjai:

FORTO AMICUS – Green Death: Tomas Garliauskas – 25 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Vaidas Nemeikša – 17 tšk., Kęstutis Žižys – 9 tšk.

Sporto manija & Ekodora 30+: Ričardas Brovka – 17 tšk., Remigijus Kulikauskas – 15 tšk., Levas Ilijonskis – 11 tšk. (11 atk. kam.)

Po rungtynių pralaimėjusios komandos treneris M.Vaškūnas teigė: Gaila gan nemenkai traumuoti esam, varžovai matos irgi nepilnai susirinkę. Mums šitos varžybos nieko nereiškia, o jie ten manau kad gal pakils į aukštesnę vietą, bet manau kad čia mes gerą dožę gero krepšinio gavom, be pykčių, be traumų. Manau iki penktadienio viskas turėtų būt gerai., Sveikinu priešininkus su pergale.

„Forto Amicus ‒ Green Death“ vos neprisižaidė su „Remza & Adotas“ (2014 kovo 05 d., trečiadienis, 02:13 val.)„FORTO AMICUS – Green Death“ nelengvai palaužė „Sporto manija & Ekodora 30+“ krepšininkus (2013 gruodžio 13 d., penktadienis, 23:37 val.)„Forto Amicus ‒ Green Death“ penkiese parklupdė „Šernus“ (2014 vasario 22 d., šeštadienis, 00:40 val.)„Makroflex“ įtemptoje kovoje įveikė „Sporto Manija & Ekodora 30+“ (2013 lapkričio 22 d., penktadienis, 23:13 val.)Permainingoje dvikovoje pergalę iškovojo „Sporto manija & Ekodora 30+“ (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 23:31 val.)Po atkaklios kovos „Remza & Adotas“ nugalėjo „Sporto maniją & Ekodorą 30+“ (2013 lapkričio 12 d., antradienis, 23:53 val.)Nerezultatyvioje dvikovoje ‒ „Forto Amicus ‒ Green Death“ pergalė (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 20:06 val.)Ketvirtame kėlinyje „Šernai“ palaužė „Sporto maniją & Ekodorą 30+“ (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 23:00 val.)Puikiai startavusi „Kauno Savivaldybė & Policija“ pranoko „Sporto Maniją & Ekodorą 30+“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 21:47 val.)Visas rungtynes piravę „LVA ‒ IVNET“ įveikė „Sporto maniją & Ekodora 30+“ (2014 vasario 25 d., antradienis, 23:01 val.)