SPARTA vs ŠERNAI (81:70)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 05 d., Antradienis, 21:15 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

Po atkaklios kovos ''Sparta'' nugalėjo ''Šernų'' ekipą

2013 vasario 06 d., Trečiadienis, 02:38 val., peržiūros: 2177

Vasario 5 dieną Milikonių vidurinėje mokykloje įvyko "C" lygos rungtynės tarp "Sparta"ir "Šernų" komandų. Visas rungtynes vyko permaininga kova, pirmaujanti komanda keitėsi labai dažnai. Po kiekvieno kėlinio "Sparta" turėdavo kelių taškų persvara, geriau sužaisti trečiasis ir ketvirtasis kėlinys leido jiems iškovoti pergalę vienuolikos taškų skirtumu. 81:70

Pirmąjį kėlinį komandos žaidė panašiai, taiklumas buvo gana lygus, abiems komandoms sunkiai sekėsi mesti tritaškius, daugiausia buvo remtasi prasiveržimais link krepšio , bet penktąją minutę Kasparas Tvarkūnas atidarė tritaškių saskaitą ir pataikė du iš eilės , po kurių ''Šernai'' įsiveržė y priekį (12:18). Sekančią ataką šeimininkai taip pat atsakė tritaškiu metimu ir skirtumą sumažino iki 3 taškų. Kėlinio pabaigoje komandos žaidė apylygiai ir po pirmųjų dešimties minučių 2 taškų pranašumą turėjo ''Šernai'' 20:22.

Antrąjį kėlinį puikiai pradėjo "Spartos" komandos žaidėjas A.Šunskis kuris iš eilės pelnė 7 taškus ir persvėręs rezultatą savo ekipos naudai (27:22). Po šio vieno žaidėjo šou žaidimas kiek sulėtėjo, komandos keitėsi nerezultatyviomis atakomis, tik kėlinio pabaigoje komandoms pavyko kažkiek tai pagerinti žaidimą. Likus žaisti vieną minutę trim taškais pirmavo šeimininkai (38:35) , tada komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir pasibaigus antram kėliniui pirmavo ''Spartos'' ekipa rezultatu 40:37.

Po ilgosios pertraukos žaidimas geriau susiklostė šeimininkams , kurie po kelių rezultatyvių atakų įgijo jau 7 taškų pranašumą (44:37). Svečių žaidimas strigo , o penktąją minutę ''Sparta'' įgijo jau dviženklę 10 taškų persvarą (50:40). Antroji kėlinio pusė buvo palanki abiems komandoms , šeimininkai sugebėjo pelnyti 12 taškų , o svečiai minimaliai daugiau 13 taškų. Rezultatas po kėlinio 62:53.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai spurtavo 4:0 ir įgijo 13 taškų pranašumą (66:53). Trimis taškais atsakė ir ''Šernai'' , bet šeimininkai skubiai pelnė dar tris taškus ir vėl atstatė jau turėtą 13 taškų persvarą (69:56). Svečių ekipos žaidėjas Kasparas Tvarkūnas pataikė tritaškį metimą ir vėl sumažino savo komandos atsilikimą iki 10-ties taškų , bet tada sekė dar vienas ''Spartos'' spurtas 6:0 po kurių šeimininkai įgijo jau 14 taškų persvarą , ''Šernai'' dar bandė vytis varžovus , bet ramiau ir užtikrinčiau sužaidę šeimininkai sugebėjo išlaikyti pranašumą ir laimėti rungtynes rezultatu 81:70.

Po rungtynių ''Šernų'' ekipos treneris Andrius Lapinskas teigė , kad šiandienos rungtynėse komandai pritrūko tikslumo ir ne laiku padarytos klaidos pakišo koją iškovoti pergalę.

''Sparta'' : A.Šunskis (20 tšk. 13 atk.kam. 9 rez.perd. 5 per.kam. 6 išpr.praž. 36 nauding.bal.) , Martynas Motiejaitis (20 tšk. 8 atk.kam.) , Antanas Kilas (16 tšk.)

''Šernai'' : K.Tvarkūnas (30 tšk. 6 išpr.praž.) , Jonas Snudaitis (19 tšk.) , Egidijus Plenta (12 tšk.)

''Sparta'' lengvai nugalėjo ''BC Studentai'' ekipą (2012 gruodžio 12 d., trečiadienis, 02:49 val.)Po atkaklios kovos ''Sparta'' ekipa nugalėjo negausiai susirinkusius ''Triobet'' krepšininkus (2012 gruodžio 18 d., antradienis, 23:13 val.)''Sparta'' nesulaukė pasipriešinimo iš ''Šernų'' ekipos (2013 kovo 13 d., trečiadienis, 02:37 val.)''Sparta'' įveikė ''Forto Amicus - Dictum'' ekipą (2013 vasario 13 d., trečiadienis, 02:11 val.)KK ''Persvara'' po įtemptų rungtynių sugebėjo palaužti ''Šernų'' ekipą (2013 kovo 04 d., pirmadienis, 12:38 val.)''Sparta'' lengvai susitvarkė su KK ''Persvara'' (2013 vasario 27 d., trečiadienis, 13:33 val.)Įspūdingai sužaidę ketvirtąjį kėlinį ''Spartos'' vyrai šventė pergalę pries ''KK Persvaros'' ekipą (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 00:24 val.)''Spartai'' nepavyko apginti namų sienų (2013 balandžio 02 d., antradienis, 23:53 val.)''Šernai'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Akademija'' ir įsiveržė į priekį šešioliktfinalyje (2013 kovo 21 d., ketvirtadienis, 00:27 val.)''Kaunui'' pritrūko jėgų kovoje su ''Sparta'' (2013 kovo 05 d., antradienis, 23:01 val.)