R2P Sport & Banga vs KG Group – Paskoliukas (111:127)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 vasario 15 d., Sekmadienis, 16:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Rungtynėse be gynybos pergalę iškovojo „KG Group ‒ Paskoliukas“

2015 vasario 15 d., Sekmadienis, 20:05 val., peržiūros: 982

Sekmadienį (02.15) VDU sporto centre įvyko "A" lygos rungtynės, kuriose susitiko "R2P Sport & Banga" (šeimininkai) ir "KG Group – Paskoliukas". Šiose runtynėse abi komandos surinko net 238 taškus, tačiau be K.Pupinio ir T.Barščio runtyniavę svečiai įmetė daugiau ir nugalėjo varžovus – 111:127 (29:25, 32:27, 23:39, 27:36).

Rungtynių pradžioje nei viena komanda neįijo ryškesnio pranašumo (5:8). Visgi kelis tritaškius pataikęs P.Parachomikas ir A.Lubys leido šeimininkams persverti rezultatą (13:1). Vėliau sekė "KG Group – Paskoliuko" atsakymas ir svečiai susigrąžino kelių taškų pranašumą (15:19). Visgi A.Sakalausko ir P.Parachomiko vedami "R2P Sport & Banga" krepšininkai spurtavo ir vėl persvėrė rezultatą bei laimėjo pirmąjį kėlinkuką – 29:25.

Antrajame kėlinyje šeimininkai ir toliau varžovams dažniausiai grasino iš tolimesnių distancijų, o iš P.Parachomiko estafetę perėmė A.Sakalauskas, pataikęs visus keturis mestus tritaškius šiame kėlinyje. Svečiai buvo susigrąžinę persvarą (31:33), tačiau šeimininkai dar kartą šiose rungtynėse tapo pirmaujančia komanda (38:35). Po taiklių A.Pelšs ir A.Makūno metimų, "KG Group – Paskoliukas" vėl susigrąžino persvarą (38:39), tačiau neilgam. Likusią kėlinio dalį šeimininkai pirmavo, o kėlinuko pabaioje trys šeimininkų tritaškiai leio įgyti 9 taškų persvarą – 61:52.

Po ilgosios pertraukos vis daugiau kamuolių pasiekdavo V.Šumskio rankas, todėl daugiau laisvės įgavo ir kiti svečių ekipos žaidėjai. Po atkarpos (0:9), svečiai išlyino rezultatą – 61:61. Šeimininkai dar bandė laikytis, tačiau dar viena sausa atkarpa svečiams leido įgyti 11 taškų pranašumą (71:82). Taiklių tritaškių dėka šeimininkai buvo sumažinę skirtumą iki 6 taškų (81:87). Panašus skirtumas išsilaikė iki kėlinio pabaios – 84:91.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje "KG Group – Paskoliukas" dar labiau padidino apsukas ir tik taiklūs tritaškiai "R2P Sport & Bangą" dar palaikė koviniu atstumu (93:100). Visgi svečiai laimėjo atkarpą (4:12) ir padidino skirtumą iki 15 taškų (97:112). Per likusį laiką šeimininkai stebuklo nesukūrė ir "KG Group – Paskoliukas" šventė pergalę – 111:127.

R2P Sport & Banga: Paulius Parachomikas – 27 tšk., Arūnas Sakalauskas – 24 tšk., Paulius Danisevičius – 24 tšk. (5 perimt. kam.), Arnas Lubys – 22 tšk. (5 išpr. praž.)

KG Group – Paskoliukas: Vilius Šumskis – 39 tšk. (13 atk. kam.), Aidas Makūnas – 31 tšk. (6 rezult. perd.), Laimonas Alionis – 23 tšk. (7 rezult. perd.), Kęstutis Vaičekauskas – 20 tšk. (9 rezult. perd.), Artūrs Pelšs – 14 tšk. (9 rezult. perd., 5 perimt. kam., 5 išpr. praž.)

Po rungtynių pakalbintas "KG Group – Paskoliuko" ekipos treneris, A.Praninskas teigė:

- Pergalę lėmė V.Šumskio įtraukimas į rungtynes antrojoje rungtynių pusėje. Jį pasiekdavo daugiau kamuolių, kurie virsdavo lengvais taškais. Taip pat ir A.Pelšs gynyba.

„KG Group ‒ Paskoliukas“ išminavo BC „Boom“ (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 23:02 val.)Aukšta pavara finišavę „Kauno Autobusai“ nepaliko vilčių „KG Group ‒ Paskoliukui“ (2015 gegužės 04 d., pirmadienis, 23:05 val.)Rezultatyviose rungtynėse „KG Group – Paskoliukas“ nepaliko jokių vilčių „Kauno autobusams“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:40 val.)„KG Group – Paskoliukas“ pasiekė eilinę pergalę (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 20:58 val.)„KG Group ‒ Paskoliukas“ ir toliau dominuoja KKL padangėje (2015 kovo 03 d., antradienis, 23:05 val.)Žaidimo vadžias savo rankose laikęs „KG Group ‒ Paskoliukas“ atsirevanšavo „Kauno Autobusams“ (2015 gegužės 05 d., antradienis, 22:52 val.)Puolimu paremtoje dvikovoje pergalę pasiekė „Kauno autobusai“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 23:27 val.)Trečiajame kėlinyje atitrūkę „KG Group ‒ Paskoliuko“ krepšininkai pranoko „United & Radiją Tau“ (2015 vasario 24 d., antradienis, 22:40 val.)Nesuvaidintų emocijų kupiname „A“ lygos finale taurę į viršų kėlė „Kauno autobusai“ (2015 gegužės 13 d., trečiadienis, 23:33 val.)„KG Group – Paskoliukas“ antrą kartą užtikrintai nugalėjo „Kauno autobusai“ ekipą (2014 gruodžio 08 d., pirmadienis, 23:29 val.)