Detas Hoptrans logistics & BRGroup vs Agava & Automatinių sistemų servisas (84:81)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 gruodžio 04 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ įveikė „Agava & Automatinių sistemų serviso“ šešetuką

2013 gruodžio 04 d., Trečiadienis, 23:14 val., peržiūros: 1303

Gruodžio 4 dieną įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko aikštės šeimininkai „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ ir „Agava & Automatinių sistemų servisas". Šešiese susirinkę svečiai pirmajame kėlinyje uraganiniu puolimu parbloškė varžovus ir jį laimėjo 19 taškų skirtumu. Nuo antrojo kėlinio kaip ir tikėtasi vaizdas aikštelėje pasikeitė ir skirtumas tarp komandų pradėjo tirpti. Prieš lemiamą kėlinį rezultatas buvo 61:62. Ketvirtajame kėlinyje spurtu 9:0 šeimininkai užsitikrino saugią persvarą, nors svečiai dar turėjo galimybių išplėšti pergalę, tačiau jų neišnaudojo ir pralaimėjo rezultatu 84:81.

Pirmasis kėlinys turbūt buvo geriausiai sužaistas „Agava & Automatinių sistemų serviso“ šiame sezone, jie atakavo puikiu pataikymo procentu,bei puikiai gynėsi nuo varžovų atakų. Nors tai buvo tik pirmosios 10 minučių, tačiau jas svečiai žaidė penkiese, tik antrajame kėlinyje prisijungė šeštasis žaidėjas. Po G.Prabulio, kuris surengė šiame kėlinyje tikrą šou tritaškio, komandas skyrė jau 18 taškų. Visaip bandę išnaudoti savo pranašumus šeimininkai po pirmųjų dešimt minučių turėjo 19 taškų deficitą. (8:27)

Antrajame kėlinyje abi komandas papildė vieni iš pagrindinių žaidėjų, nors A.Sutkus ir sėkmingai pradėjo rungtynes,tačiau jam jau pritrūko didesnio komandos draugų indelio. Šeimininkai šiame kėlinyje pažėrė 5 taiklius tritaškius, kurie žymiai sušvelnino rezultatą. Beveik pilna komplektacija žaidę šeimininkai išnaudojo savo turimą ilgesnį žaidėjų suolelį, palaikydami intensyvų tempą, kas lėmė kad oponentai pradėjo vargti. Po antrojo kėlinio rezultatas buvo 34:43.

Trečiajame kėlinyje taip pat dėka taiklių tritaškių „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ sparčiai mažino skirtumą. Po trečiojo šiame kėlinyje pataikyto S.Salmanavičiaus tritaškio tarp komandų buvo minimalus skirtumas. Likusias minutes komandos baigė taikiai ir visą intrigą paliko paskutiniajam ketvirčiui. (61:62)

„Agava & Automatinių sistemų serviso“ žaidėjai nebeturėjo tiek jėgų atlaikyti greitą varžovų žaidimą, todėl šeimininkai per kelias minutes pirmą kartą įsiveržė į priekį taip ir nebe užleisdami šios pozicijos. Kėlinio pabaigoje buvo grįžusi intriga, kuomet svečiai iš turėto 12 taškų deficito paliko tik 5 taškus, tačiau šaltakraujiškai sužaidę rungtynių pabaigą „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ ekipa šventė pergalę rezultatu 84:81.

Statistiniai faktai nulėmę rungtynių baigtį:

1. Antrojoje rungtynių dalyje pagerintas šeimininkų tritaškių taiklumas (Pirmoji dalis 35%, antroji dalis: 50%)

2. Reikiamu momentu per daug pasyvus svečių žaidimas (Ketvirtajame kėlinyje išprovokuotos tik dvi pražangos)

Po rungtynių „Agava & Automatinių sistemų serviso“ treneris sakė: Gaila kad neturėjome daugiau žaidėjų, galėjome pakovoti su tikrai pajėgia komanda, kuri mūsų grupėje yra aukštoje vietoje. Rungtynių pabaigoje pritrūkome jėgų, jie geriau pataikė, todėl ir pralaimėjome.

Detas Hoptrans logistics & BRGroup: Martynas Karpičius – 27 tšk. (5 rezult. perd.), Povilas Žukaitis – 15 tšk., Virginijus Dailidė – 10 tšk.

Agava & Automatinių sistemų servisas: Giedrius Prabulis – 22 tšk., Audrius Šalaševičius – 18 tšk. (5 rezult. perd.), Saulius Salmanavičius – 15 tšk., Andrius Zakarevičius – 10 tšk. (10 atk. kam.)

„Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ nesunkiai įveikė „Omegos“ krepšininkus. (2014 sausio 16 d., ketvirtadienis, 00:25 val.)„Ryterna“ be vargo įveikė „Agavą & Automatinių sistemų servisą“ (2014 kovo 12 d., trečiadienis, 20:59 val.)„Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ susitvarkė su „Stumbru“ (2013 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 01:19 val.)„Detas Hoptrans Logistics & BRGroup“ paskendo „Baubilo & Granex“ tritaškių lietuje (2014 kovo 12 d., trečiadienis, 23:00 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ sutrypė „Agavą & Automatinių Sistemų Servisą“ (2014 kovo 20 d., ketvirtadienis, 00:21 val.)„Sabonio KC“ atsirevanšavo „Agava & Automatinių sistemų servisas“ (2014 sausio 22 d., trečiadienis, 22:57 val.)„Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ po dramatiškos kovos teko pripažinti „Baubilas & Granex“ komandos pranašumą. (2014 vasario 13 d., ketvirtadienis, 01:31 val.)Tik po atkaklios kovos „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ ekipa nugalėjo „Topo centrą“ (2014 vasario 19 d., trečiadienis, 23:47 val.)Tik po atkaklios kovos „Agava & Automatinių sistemų servisas“ nugalėjo „Sabonio krepšinio centrą“ (2013 gruodžio 18 d., trečiadienis, 22:53 val.)„LSMU VA ‒ Statybų Vizija“ nušlavė „Agavą ‒ Automatinių Sistemų Servisą“ [Išskirtinis interviu su Ąžuolu] (2013 lapkričio 17 d., sekmadienis, 22:43 val.)