PazintysXXX.com vs Jaunalietuviai – R2P Sport (102:74)Elito lyga, „TopSport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 vasario 08 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija, Šilo g. 5a, Vilnius, LT-10322

„PazintysXXX.com“ nesvetingai sutiko „Jaunalietuviai – R2P Sport“ ekipą

2015 vasario 08 d., Sekmadienis, 22:08 val., peržiūros: 1008

„NESE Casino – Vilniaus krepšinio lygos“ ELITO divizione „PazintysXXX.com“ savo namų aikštelėje į akistata stojo prieš Kauno „Jaunalietuviai – R2P Sport“ ekipą. Vilniečiai rezultatu 102:74 įveikė svečius iš Kauno.

V. Gadliausko tolimas metimas rungtynių pradžioje išvedė svečių ekipą į priekį 6:2, netrukus dar vieną pridėjo K.Abramtsov. Tuo pačiu atsakė ir E.Ruzgas, tačiau „PazintysXXX.com“ nebuvo itin patenkinti savo žaidimu, tad tolimesnę taktiką nutarė aptarti minutinės pertraukėlės metu. Po jos A.Švolka smeigė tolimą metimą bei sumažino šeimininkų komandos deficitą iki minimumo 10:11. Įpusėjus kėliniui A. Švolkos du lengvi taškai persvėrė rezultatą „PazintysXXX.com“ naudai, o į aikštelę žengęs R.Sasnauskas ekipos atotrūkį dar labiau padidino. Po pirmųjų dešimties žaidimo minučių 27:22.

E. Ruzgo tolimas metimas antrojo kėlinio pradžioje padidino „PazintysXXX.com“ persvarą iki dviženklės. Tiesa, jau netrukus „Jaunalietuviai – R2P Sport“ spurtavo 5:0 bei staigiai sumažino savo deficitą iki 5-ių taškų. Tačiau ilgai džiaugtis apmažėjusiu skirtumu svečiams neteko, o R. Sasnausko dėjimas privertė „Jaunalietuviai – R2P Sport“ paprašyti minutinės pertraukėlės (40:29). Prieš didžiąją pertrauką – 51:41.

Mačo eiga nekito ir po neilgai trukusios didžiosios pertraukos, o „PazintyXXX.com“ po truputį didino savo persvarą. D. Dūdėno dvitaškis padidino šeimininkų pranašumą iki 14-os taškų, o „Jaunalietuviai – R2P Sport“ suskubo prašyti dar vienos minutinės pertraukėlės. Norimo rezultato ji nedavė, o nei vieno keitimo neatlikę svečiai po trijų ketvirčių turėjo jau 17-os taškų deficitą 74:57.

Lemiamojo kėlinio pradžioje penki iš eilės E. Ruzgo taškai užtikrino „PazintysXXX.com“ komandos pranašumą. Tiesa, nors „Jaunalietuviai – R2P Sport“ turėjo nemenką deficitą, pasiduoti nesibaigus mačo laikui neketino. Tai puikiai įrodė V.Gadliauskas ir K.Abramtsov, smeigę savo ekipai po tolimą metimą. Likus kelioms minutėms iki mačo pabaigos „Jaunalietuviai – R2P Sport“ žaidžiantysis treneris nusprendė ir pats žengti į aikštelę – negi veltui tokį kelią iš Kauno važiuoti? Vis tik tai rungtynių eigos nekeitė, o šimtąjį tašką šeimininkams pelnė R.Sasnauskas. Po keturiasdešimties žaidimo minučių – 102:74.

Darius Dūdėnas, „PazintysXXX.com“:

Rungtynės buvo lengvos, be gynybos – kas greičiau nubėgs ir kas greičiau įmes. Jie, žinoma, pataikė geriau tritaškius, iš toli atakavo, o mes žaidėme savo stiliumi iš po kašio, snaiperiai laiku įmetė savo tritaškius ir didesnės intrigos sukurti neleidome.

Ar buvo įdomu žaisti? Žinoma, įdomu. Kauno komanda atvažiavo ir stengėsi. Žinoma, gal nebuvo žaidimas labai geras, komanda nesusirinko pilnos sudėties, buvo be lyderių. Bet šiaip dėkui priešininkams už pastangas ir žaidimą.

Kaip atsilygins R.Sasnauskas, pelnęs šimtąjį tašką? Tikiuosi, kad bus labai labai geras sezono uždarymas, grandiozinis. O dabar? Ne, jis tik žada ir žada (juokiasi, – aut. past.).

Vytautas Andrulevičius, „Jaunalietuviai – R2P Sport“:

Kaip ir visada, laikomės pirmą rungtynių pusę, o vėliau priešininkus paleidžiame. Antras dalykas, nebuvo penkių pagrindinių mūsų žaidėjų. Kodėl? Vieni traumuoti, kiti dėl savo priežasčių neatvyko. Tai yra paskutinės mūsų išvykos rungtynės, tad atvažiavome tiesiog sudalyvauti. Tie, kurie norėjo pasirodyti, sakykime taip, tie ir atvažiavo. Priešininkas tikrai stiprus, nieko ir nesitikėjome. Antroje rungtynių pusėje paprasčiausiai pavargome. Be to, labai nekrito tritaškiai.

„PazintysXXX.com“ – labai gera komanda, žaidžia aukštame lygyje ir turi tikrai puikių žaidėjų. Atletiški, greiti, šoklūs, ištvermingi. Ką galima pasakyti apie priešininkus... Tik gerus žodžius.

Taip pat noriu paminėti, kad man labai patiko teisėjų darbas. Ar jis buvo geresnis nei Kaune? Sakykime, kai kuriais atvejais – taip. Paskutinį kartą kai buvau Vilniuje, buvau nusivylęs, o dabar dedu labai didelį pliusą teisėjų darbui. Lyginant su Kaunu, žinoma, vienose rungtynėse būna geriau, kitose blogiau. Kompromituoti Kauno nesinori, bet šiaip esu patenkintas (šypsosi, – aut. past.).

Parengė: Vilniaus krepšinio lyga
Jurgita Grigalaitytė

„Vilniaus kolegija“ nesulaukė pasirpeišinimo iš „Jaunalietuvių – R2P Sport“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 16:04 val.)„Pazintysxxx.com“ nesvetingai priėmė svečius iš Kauno ‒ „Šilainiai & Noriuauto.Lt“ komandą (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 21:42 val.)„KG Group – Paskoliukas“ komanda tarsi per treniruotę sutriuškino „Jaunalietuviai – R2P Sport“ krepšininkus (2015 vasario 28 d., šeštadienis, 00:33 val.)Tryse rungtynes baigę „Jaunalietuviai ‒ R2P Sport“ išlaikė pergalę savo rankose (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 23:29 val.)„PazintysXXX.com“ 85:76 įrodė savo pranašumą prieš „Tegros“ ekipą (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 08:26 val.)„Pazintysxxx.com“ nesunkiai įveikė Vilniaus kolegiją (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 21:54 val.)„PazintysXXX.com“ pirmąjį pralaimėjimą privertė patirti „KG Group – Paskoliukas“ (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 22:57 val.)„Pazintysxxx.com“ antrą kartą nugalėjo „Tegros“ ekipą bei pateko į finalą (2015 balandžio 20 d., pirmadienis, 23:03 val.)Vilniaus kolegija nugalėjo Jaunalietuvių - R2P Sport komandą (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)„Jaunalietuviai ‒ R2P Sport“ beviltiškai nusileido Janui Jurgo & CO (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 23:01 val.)