Kauno grūdai vs Omega (70:88)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 kovo 21 d., Penktadienis, 18:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Omega“ reguliarųjį sezoną baigė pergalingai ‒ įveikti „Kauno grūdai“

2014 kovo 21 d., Penktadienis, 20:19 val., peržiūros: 928

Kovo 21 dieną Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių reguliariosios G pogrupio rungtynės, kuriose susitiko „Kauno grūdai“ ir „Omega“ komandos. Šio susitikimo pirmojoje pusėje „Kauno grūdai“ demonstravo geresnį žaidimą. Po pirmųjų 10 minučių jų persvara siekė net 11 taškų. Antrajame kėlinyje „Omega“ nors ir laimėjo trimis taškais, tačiau įpusėjus mačui „Kauno grūdams“ vis dar priklausė 8 taškų pranašumas. Visgi po ilgosios pertraukos vaizdas ėmė kisti – „Omega“ neilgai trukus išlygino rezultatą. „Kauno grūdai“ netekę persvaros nusileisti neketino ir toliau kova vyko apylygiai. Po trečio ketvirčio buvo lygu. Ketvirtas kėlinys buvo lemiamas ir jo metu „Kauno grūdai“ teturėdami 5 galinčius rungtyniauti žaidėjus nebesugebėjo atsilaikyti prieš „Omega“ ekipą, kuri paskutinį ketvirtį sužaidusi rezultatyviausiai ir į savo krepšį praleidusi tik 11 taškų, nugalėjo varžovus rezultatu 88:70 (13:24, 24:21, 22:14, 29:11).

Pirmojo kėlinio pradžioje „Kauno grūdai“ staiga atitrūko nuo varžovų 11-2. Po to „Omega“ ekipai pavyko pagerinti savo puolimą ir įpusėjus kėliniui ekipos deficitas buvo 5 taškai. Perkopus į antrąją ketvirčio pusę „Kauno grūdai“ vėl spurtavo, ir po pirmųjų 10- minučių įgyjo 11 taškų atotrūkį 24-13.

Antrajame ketvirtyje „Kauno grūdai“ ir toliau žaidė kokybiškesnį žaidimą už varžovus, tad „Omega“ ekipai nesisekė priartėti – po 5 minučių ekipas skyrė 13 taškų riba 35-22. Po to „Omega“ sužaidė keletą sėkmingų minučių per kurias jiems pavyko priartėti prie „Kauno grūdų“ ekipos iki 4 taškų 41-37. Bet dar prieš kėlinio pabaigą „Kauno grūdai“ sugebėjo pasižymėti 4 taškais, ir pastarųjų persvara po pirmųjų dviejų kėlinių išsaugo iki 7 taškų 45-37.

Trečio kėlinio pradžioje daug sėkmingiau rungtyniavo „Omega“, kuri laimėjo atkarpą 5-14 (8 tšk. J.Kigas) ir išsiveržė į priekį 50-51. Visgi tada „Kauno grūdai“ vėl sugeba atitrūkti – A.Praninskas pataiko tritaškį ir ekipas skiria 4 taškai. Nors po to „Omega“ turėjo daug galimybė persverti rezultatą, tačiau susikurtos progos nevirsdavo taškais (baudų pataikymas 5/0), bet, vėlgi, kėlinio eigoje rezultatas buvo išlygintas 55-55. Per likusias kėlinio minutes ekipos keitėsi sėkmingomis atakomis, o paskutinius 2 taškus kėlinyje pelnęs M.Zubavičius, vėl išlygino rungtynių svarstykles. Po trijų kėlinių 59-59.

Paskutinio ketvirčio metu „Omega“ tiesiog sutrypė varžovus, kurių jėgos, matyt, išseko dėl trumpo atsarginių žaidėjų suolelio. Šio ketvirčio metu įsisiautėjo J.Kigas, kuris vien šio kėlinio metu surinko 18 taškų. Prie jo prisidėjo ir kiti žaidėjai ir „Omegos“ komanda baigė šį kėlinį laimėdama 18 taškų persvara, o galutiniame rezultate „Omega“ šventė pergalę rezultatu 70-88.

Donatas Šliogeris po rungtynių ir prieš artėjančias atkrintamąsias varžybas trumpai teigė, jog "visi sveiki, be traumų".

Kauno grūdai: Andrius Praninskas – 24 tšk., Rytis Vainikevičius – 18 tšk. (20 atk. kam., 7 išpr. praž.), Paulius Gasiūnas – 17 tšk. (8 išpr. praž.)

Omega: Julius Kigas – 34 tšk. (5 rezult. perd.), Edgaras Matusevičius – 26 tšk. (16 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Mantas Zubavičius – 8 tšk.

„Omega“ nugalėjo „Kauno grūdus“ (2014 sausio 25 d., šeštadienis, 00:50 val.)„Topo Centras“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Grūdus“ (2013 gruodžio 21 d., šeštadienis, 12:12 val.)„Omega“ atkūrė intrigą, bet pergalei to nepakako (2013 gruodžio 07 d., šeštadienis, 00:37 val.)„Sweco“ aštuntfinalį pradėjo pergalingai (2014 kovo 29 d., šeštadienis, 01:54 val.)„Sweco“ po atkaklios kovos palaužė „Kauno grūdų“ ekipą (2014 balandžio 29 d., antradienis, 20:32 val.)Negausiai susirinkusių komandų akistatoje ‒ „Kauno grūdų“ pergalė (2014 kovo 28 d., penktadienis, 22:43 val.)„Kauno švara“ po atkaklios kovos palaužė „Kauno grūdų“ ekipą (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 00:09 val.)Be keitimų rungtyniavęs „Topo Centro“ penketukas neatsilaikė prieš „Kauno Grūdus“ (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 22:37 val.)„Omega“ be didesnio vargo susidorojo su „Lietuvos Geležinkeliais“ (2013 lapkričio 08 d., penktadienis, 20:41 val.)Pogrupio lyderių dvikovoje „Kauno grūdai“ šventė pergalę (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 23:16 val.)