LCP KK „Partizanas“ vs Green Death (59:79)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 15 d., Pirmadienis, 19:45 val. @ Žiburio pagrindinė mokykla, Verkių g. 30, Kaunas, LT-44480

„Green Death“ nesunkiai atsirevanšavo prieš LCP KK „Partizanas“ ekipą

2016 vasario 15 d., Pirmadienis, 22:39 val., peržiūros: 1306

Vasario 15 dieną, pirmadienį, įvyko C lygos „ALT reklamos“, mažosios taurės, O pogrupio, antrojo turo rungtynės tarp aikštės šeimininkų – LCP KK „Partizanas“ bei svečių statusą turėjusių – „Green Death“ komandų. Šiose rungtynėse be didesnio vargo pergalę šventė svečiai nugalėję šeimininkus rezultatu 59:79 (13:22; 13:24; 13:19; 20:14). Tiesa, pirmąją šių ekipų akistatą stipresni buvo LCP KK „Partizanas“ žaidėjai pranokę varžovus 62:57.

Sėkmingiau rungtynes pradėjo itin susikaupę žaidę „Green Death“ žaidėjai. Nors šeimininkų pirmoji ataka ir buvo tiksli, į tai svečiai atsakė aštuoniais taškais (3:8). Skirtumas tarp komandų nuolat augo ir sužaidus puse kėlinio, jau po antrojo P. Kliauzos taiklaus tritaškio metimo šiose rungtynėse, svečiai įgijo dviženklį taškų pranašumą (5:16). Šeimininkų puolimas besibaigiant pirmajam ketvirčiui po truputį išsijudino ir likus žaisti kiek daugiau nei minutę kėlinyje, M.Brinkis dvitaškiu metimu kiek apkarpė varžovų persvarą (11:19). Per likusį kėlinio laiką komandos apsikeitė taikliais metimais ir po pirmojo ketvirčio rezultatas rodė svečių pranašumą – 13:22.

Antrajame rungtynių kėlinyje iniciatyvą į savo rankas pamėgino perimti šeimininkai. Sužaidus dvi minutes kėlinyje, M.Brinkis dar kartelį sumažino „Green Death“ persvarą (19:25). Svečiai paprašė minutės pertraukėlės. Panašu, kad jos metu „Green Death“ žaidėjai nusiramino ir po jos sugrįžę į aikštę vėl perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas. Iki kėlinio pabaigos likus keturioms minutėms ir trisdešimt trim sekundėm, P. Kliauzos tryliktasis taškas rungtynėse svečius vėl išvedė į priekį saugesniu skirtumu (21:34). Antrojo ketvirčio antroje pusėje, LCP KK „Partizanas“ žaidėjai strigo varžovų gynyboje, o tuo puikiai pasinaudoję svečiai, po antrojo kėliniuko jau buvo sutvarkę dalį reikalų. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 26:46.

Trečiąjį kėlinį atidarė penki M. Čižo taškai, o į tai šeimininkai atsakė tik taikliu dvitaškiu metimu (28:51). LCP KK „Partizanas“ ir toliau nerado kelių link varžovų krepšio, metė neparuoštus metimus, o tai tik dar labiau gramzdino juos į „duobę“. Įpusėjus trečiajam kėliniui „Green Death“ persvara dar labiau išryškėjo (32:59). Besibaigiant trečiajam ketvirčiui, LCP KK „Partizanas“ žaidėjų atsilikimas siekė net dvidešimt devynis taškus, tačiau paskutinę kėlinio sekundę, T.Gudas išprovokavo I.Konovalenko pražangą mesdamas iš trijų taškų zonos. T.Gudas užtikrintai sumetė baudos metimus ir prieš paskutinįjį ketvirtį rezultatas buvo 39:65.

Sužaidus nepilnas dvi minutes ketvirtajame kėlinyje, tapo aišku, jog LCP KK „Partizanas“ dėl pergalės pakovoti šiose rungtynėse tikrai nepavyks – jų atsilikimas ne tik, kad nesumažėjo, tačiau po aštuonių iš eilės „Green Death“ taškų kėlinio pradžioje, tik dar labiau išaugo (39:73). Įpusėjus ketvirčiui vaizdas aikštelėje pernelyg nesikeitė – svečiai užtikrintai pirmavo (45:75). Vis dėl to, besibaigiant rungtynėms, „Green Death“ komandos žaidėjai paleido iniciatyvą iš savo rankų ir LCP KK „Partizanas“ komanda vedina T. Gudo iki rungtynių pabaigos „apkarpė“ savo atsilikimą iki dvidešimties taškų. Galutinis rungtynių rezultatas 59-79 rodė užtikrintą „Green Death“ komandos revanšą.

Po rungtynių, „Green Death“ komandos treneris Dalius Grušauskas teigė, jog prie pergalės labiausiai prisidėjo komandos susikaupimas prieš rungtynes ir noras atsirevanšuoti:

Prieš šitą komandą buvom pralošę pirmas varžybas gan netikėtai, tai atėjom susikaupę, realiai padarėm darbą per du kėlinius, tiesiog tada ketvirtam kėliny buvo daug lengviau žaisti.

LCP KK „Partizanas“: Tomas Gudas – 18 tšk. (10 atk. kam., 5 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Matas Brinkis – 17 tšk., Simonas Rupšys – 9 tšk. (10 atk. kam.)

„Green Death“: Mindaugas Čižas – 22 tšk., Povilas Kliauza – 17 tšk. (5 perimt. kam.), Tadas Marcinkus – 13 tšk., Dalius Grušauskas – 12 tšk. (12 atk. kam.), Valdas Valksmanas – 12 tšk. (5 rezult. perd.)

„BK Centre ‒ 2“ nesunkiai įveikė „LCP KK „Partizanas“ (S)“ ekipą (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 17:54 val.)Šilainiai iškovojo pergalę prieš LCP KK „Partizanas“ ekipą (2015 lapkričio 06 d., penktadienis, 00:09 val.)„Elektrėnų“ penketukas nugalėjo LCP KK „Partizanas“ ekipą (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:11 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ nesunkiai įveikė LCP KK „Partizanas“ ekipą (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 00:51 val.)„KMAIK“ didesnio pasipriešinimo iš LPC KK „Partizanas“ ekipos nesulaukė. (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 21:13 val.)„Green Death“ atsirevančavo varžovams ir žengė į aštunfinalį (2016 kovo 07 d., pirmadienis, 22:39 val.)„Green Death“ iškovojo lengvą pergalę rungtynėse prieš „Komandą X“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:22 val.)„Green Death“ komanda patyrė sutriuškinimą nusileidę Jonavos LSK „Technoera“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 21:45 val.)„Green Death“ vos neprisižaidė su „Ragų“ penketuku (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 22:37 val.)BK Centre ‒ 2 nukovė LCP KK „Partizanas“ (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 22:14 val.)