Callcredit vs Lietuvos geležinkeliai (45:50)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 spalio 21 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

Lietuvos Geležinkeliai po sunkios kovos palaužė Callcredit komandą

2013 spalio 21 d., Pirmadienis, 23:19 val., peržiūros: 1258

2013 spalio 21 dieną, įmonių lygos pirmame ture susitiko Callcredit (šeimininkai) ir Lietuvos Geležinkeliai (svečiai). Labai nerezultatyviame pirmame kėlinyje Geležinkeliai susikrovė dviženklį pranašumą – 4:14. Antrasis ketvirtis buvo ne ką rezultyvesnis ir svečiai padidino skirtumą dar vienu tašku – 15:26. Trečiasis kėlinys jau klostėsi rezultatyviai ir šeimininkai jame atrodė kur kas geriau ir sumažino atsilikimą iki keturių taškų – 36:40. Ketvirtąjame kėlinyje žaidimas vyko nuo baudos metimų linijos ir komandos taškus pagride rinko iš ten, tačiau Callcredit ekipai nepavyko perimti iniciatyvos ir teko pripažinti Lietuvos Geležinkelių pranašumą – 45:50 (4:14, 11:12, 21:14, 9:10).

Rungtynės prasidėjo 6 minučių sausa Lietuvos Geležinkelių atkarpa – 0:8. Pirmuosius šeimininkų taškus pelnė Paulius Pakamanis, o tuomet Geležinkeliai pelnė dar šešis taškus be atsako – 2:14. Kėlinys baigėsi Vytenio Tomkevičiaus dvitaškiu ir po pirmo ketvirčio rezultatas – 4:14.

Antrasis kėlinys prasidėjo dviem taškais kuriuos pelnė Kęstutis Česnulevičius, tačiau dviem tritaškiais atsakė svečiai ir skirtumas dar labiau išaugo – 6:20. Du tritaškius pataikė Valdas Šluta, bei pridėjo vieną baudos metimą iš dviejų ir dar po minutės vieną dvitaškį ir atsilikimą sumažino iki penkių taškų – 15:20. Kėlinys baigėsi T. Žvirblio ir G. Drebulio tritaškiais ir po dviejų kėlinių rezultatas – 15:26.

Trečiasis kėlinys prasidėjo dviem Callcredit taškais, o Tomas Žvirblis atsakė tritaškiu ir skirtumas buvo 12 taškų. Po du taškus apsikeitė komandos, o tritaškį pridėjo Gintaras Drebulys ir rezultatas – 19:34. Atkarpą 8:0 laimėjo šeimininkai ir sumažino atsilikimą iki septynių – 27:34. Vieną baudos metimą iš dviejų pataikė Dalius Grušauskas, o dar keturis surinko Callcredit ir skirtumas vos keturi taškai – 31:35. Po du baudos metimus apsikeitė komandos, o tuomet trimis taškais atsakė Geležinkeliai ir rezultatas – 33:40. Kėlinį užbaigė Gediminas Vasiliauskas pelnęs du taškus su baudos metimu ir po trijų kėlinių – 36:40.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeitus po keturis taškus ir skirtumas išliko nepakitęs. Vieną baudos metimą pataikė Mindaugas Kulys, o tritaškiu atsakė Ignas Jurkus ir skirtumas vos du taškai – 43:45. Po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet du baudos metimus iš trijų pataikė Mindaugas Visockis ir padidino skirtumą iki keturių – 45:49. Per likusį laiką vienintelis Gediminas Naujalis sugebėjo pasižymėti ir galutinis rungtynių rezultatas – 45:50.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas sakė – pirmas mačas po vasaros, tad akivaizdu, kad žaidimas ne koks, tačiau šiandien nenaudojome jokių derinių, žaidėme tiesiog paprastai ir džiaugiamės, kad laimėjom.

Callcredit: Valdas Šluta – 11 tšk., Kęstutis Česnulevičius – 8 tšk., Darius Šiumeta – 8 tšk.

Lietuvos geležinkeliai: Tomas Žvirblis – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Mindaugas Visockis – 9 tšk., Dalius Grušauskas – 8 tšk.

„Lietuvos geležinkeliai“ pasiekė sunkią pergalę (2014 sausio 17 d., penktadienis, 00:50 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ peržengė „KTU“ barjerą (2014 balandžio 06 d., sekmadienis, 20:08 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ nugalėjo „Autotoja & Ekodorą“ (2014 kovo 21 d., penktadienis, 00:06 val.)„Lietuvos dujos“ po nervingos kovos palaužė „Lietuvos geležinkelius“. (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 23:19 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ sunkiai įveikė „KTU“ ir išlygino serijos rezultatą (2014 kovo 30 d., sekmadienis, 16:00 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ dėka sėkmingai sužaisto rungtynių galo įveikė „Best 4 You“ ekipą (2014 kovo 09 d., sekmadienis, 20:26 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ įrodė pranašumą prieš „Vėjų Liniją ‒ Graliavos Duoną“ (2014 kovo 05 d., trečiadienis, 22:11 val.)Minimali „Lietuvos geležinkelių“ pergalė (2013 gruodžio 02 d., pirmadienis, 00:40 val.)Sunkiai startavę „Omegos“ komanda nugalėjo „Callcredit“ (2013 lapkričio 11 d., pirmadienis, 23:52 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 22:50 val.)