Kauno autobusai vs Vilniaus kolegija (114:90)Elito lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 sausio 20 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Kauno Autobusai“ antrą kartą įveikė „Vilniaus Kolegiją“

2014 sausio 21 d., Antradienis, 00:33 val., peržiūros: 1426

Pirmadienio vakarą "Elito" lygoje "Kauno Autobusai" savo aikštėje priėmė svečius iš sostinės – "Vilniaus Kolegiją". Nors ir negausiu desantu, šeimininkai neleido suabejoti savo galybe. Dar prieš ilgąją pertrauką šeimininkai įgijo 17-os taškų pranašumą (55:38). Trečiojo kėlinio metu vilniečiams pavyko skirtumą sumažinti iki 10-ies taškų, tačiau "Kauno Autobusai" nesutriko. Trečiame kėlinuke šeimininkai dar kartą pademonstravo savo galybę puolime ir sutriuškino varžovus rezultatu (114:90).

Jau pirmomis rungtynių minutėmis "Kauno Autobusai" šovė į priekį (11:2). Kėliniui įpusėjus varžovai kiek prisivijo šeimininkus ir skirtumas tapo tik 4 taškai (18:14). Tačiau "Kauno Autobusai" ir toliau išliko lyderiaujančių vaidmenyje ir varžovams neleido labiau priartėti. Pasibaigus pirmosioms dešimčiai minučių rezultatas švieslentėje buvo šeimininkų naudai (30:23).

Antrojo kėlinio metu "Kauno Autobusai" ir toliau stengėsi nemažinti tempo puolime. Nors "Vilniaus Kolegija" pirmosiomis minutėmis pataikė tris tolimus metimus iš eilės, tačiau šeimininkų atsakas į tai buvo 12 taškų (42:32). Kėlinio antroje pusėje vis pastebimesnis puolime tapo Tomas Rakauskas. Daugiausiai pastarojo krepšininko pastangų dėka "Kauno Autobusai" prieš ilgąją pertrauką įgijo 17-os taškų pranašumą (55:38).

Trečiame kėlinuke "Kauno Autobusai" ir toliau naudojo savo įprastą krepšinio filosofiją – "mes įmesime daugiau nei varžovai". Bene pagrindiniu ginklu šeimininkų pusėje tapo tolimi metimai. Šis ketvirtis priklausė Andriui Aleksandrovui, kuris per trečiąjį ketvirtį pataikė visus savo keturis tolimus metimus. Skirtumas tarp komandų buvo tapęs jau 20 taškų (77:57). Šeimininkai kiek atsipalaidavę ir anksčiau laiko patikėję savo pergale turėjo susidurti su kietu varžovų pasipriešinimu. Sostinės krepšininkai paskutinių minučių atkarpą laimėjo net 6:16 ir prieš lemiamą kėlinuką komandas skyrė tik 10 taškų (83:73).

Vis tik, "Kauno Autobusai" paskutiniųjų dešimties minučių metu aiškiai parodė, kad nėra nusiteikę juokauti. Rezultatui esant (87:78) šeimininkai surengė galingą spurtą. Kelių minučių atkarpą laimėję kauniečiai 16:4, didesnių klausimų rungtynėse nebepaliko (103:82). Nors svečiai pelnė du taškus, tačiau greit po to turėjo į savo krepšį praleisti dar 8-is (111:84). Kai rungtynių rezultatas buvo aiškus šeimininkai parodė šiek tiek gailestingumo ir leido varžovams laimėti trumpą atkarpą 3:6, tačiau tai nieko iš esmės nepakeitė. Rungtynes užtikrintai laimėjo "Kauno Autobusai" (114:90).

Kauno autobusai: Andrius Aleksandrovas – 30 tšk. (6 rezult. perd.), Tomas Rakauskas – 26 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Juozas Ramanauskas – 22 tšk. (13 atk. kam., 6 rezult. perd.), Ridas Globys – 20 tšk. (5 rezult. perd.), Simonas Skužinskas – 14 tšk. (7 rezult. perd.)

Vilniaus kolegija: Arnoldas Juknevičius – 18 tšk., Darius Stonkus – 14 tšk., Laurynas Skapas – 12 tšk., Marius Jonikas – 11 tšk., Martynas Atas – 11 tšk., Simas Liepinaitis – 10 tšk. (10 rezult. perd.)

Į Kauną „Autobusai“ išsivežė pergalę prieš Vilniaus „Kolegiją“ (2013 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 11:11 val.)Kauno „Autobusai“ palaužė Vilniaus „Sąlytį – Liteną“ (2013 gruodžio 17 d., antradienis, 11:14 val.)SLK „Patriotai“ palaužė Vilniaus kolegiją (2014 vasario 18 d., antradienis, 23:43 val.)„Kauno Autobusai“ palaužė dar vieną ekipą „Elito“ lygoje (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 00:48 val.)Per vėlai pabudę SLK „Patriotai“ nusileido „Vilniaus Kolegijai“ (2014 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 21:26 val.)„Kauno autobusai“ išsivežė pergalę į Kauną mače prieš „Tegrą“ 95:85 (2014 kovo 05 d., trečiadienis, 22:58 val.)„United & Radijas Tau“ netikėtai lengvai sutriuškino „Vilniaus kolegiją“ (2013 lapkričio 19 d., antradienis, 23:29 val.)„PazintysXXX.com“ 89:81 nugalėjo Vilniaus kolegiją (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 20:03 val.)„Tegra“ ‒ Vilniaus kolegija (2014 sausio 29 d., trečiadienis, 23:31 val.)Taškų lenktynėse „Kauno Autobusai“ nesuspėjo paskui „Pazintysxxx.com“ krepšininkus (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 23:00 val.)