DICE vs KK MAYBE (57:55)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 kovo 09 d., Šeštadienis, 17:00 val. @ Ąžuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

Dice po dramatiškos kovos palaužė KK Maybe ekipą

2013 kovo 09 d., Šeštadienis, 20:03 val., peržiūros: 2038

2013-03-09 dieną, C lygos Top Sport pirmenybėse, Ąžuolo katalikiškoje vidurinėje mokykloje susitiko Dice (šeimininkai) ir KK Maybe (svečiai). Rungtynes, kurių pirmąjame kėlinyje nedidelę persvarą turėjo svečiai, antrąjame į savo pusę perlaužė Dice komanda. Trečiasis kėlinys vėl geresnis buvo Maybe ekipai, o ketvirtąjame buvo tikra drama, kurioje sėkmė nusišypsojo Dice komandai kuri iškovojo pergalę rezultatu – 57:55 (11:14, 14:8, 10:14, 22:19).

Rungtynės prasidėjo dviem R.Babensko taškais, į kuriuos tritaškiu, bei dviem netaikliais baudos metimais atsakė Darius Genevičius. Atkarpą 7:0 laimėjo svečiai ir išsiveržė į priekį – 3:9. Keturi Aurimo Cibulskio taškai ir skirtumas aptirpo iki 7:9. Tritaškį smeigė Remigijus Babenskas, o dar keturis taškus surinko šeimininkai ir skirtumas vos taškas. Kėlinį dvitaškiu pabaigė tas pats Remigijus Babenskas ir po pirmo ketvirčio – 11:14.

Antrasis kėlinys prasidėjo puikiu Dice puolimu ir šešiais taškais iš eilės – 17:14. Keturiais atsakė Gediminas Pajėda, o taip pat keturis sumetė Dice ir rezultatas – 21:18. Keturis taškus surinko KK Maybe komanda, o kėlinį užbaigė A.Cibulskio baudos metimas ir E.Šmito tritaškis ir po dviejų ketvirčių – 25:22.

Trečiasis kėlinys prasidėjo taškas į tašką ir sužaidus tris minutes šeimininkai priekyje vienu tašku – 28:27. Šešis taškus paeiliui surinko Aurimas Cibulskis, o keturiais atsakė Maybe ekipa ir skirtumas trys taškai – 34:31. Per kitas dvi minutes svečiai rezultatą išlygino, o kėlinį vienu baudos metimu iš dviejų pabaigė Aurimas Cibulskis, o svečiams paskutinius taškus pelnė – Linas Stankevičius ir po trijų kėlinių – 35:36.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų tiksliomis atakomis ir sužaidus porą minučių – 41:40. Po tritaškį apsikeitė komandos, o tuomet dar penki Dice taškai ir skirtumas paaugo iki 49:43. Du taškus su pražanga pelnė Gediminas Pajėda, o tada komandos pasikeitė po du taškus ir rezultatas – 51:48. Keturis taškus pelnė Tautvydas Višinskas, o tritaškiu atsakė Tomas Pekarskas ir rezultatas – 55:51. Keturis taškus surinko ir likus minutei rezultatą išlygino KK Maybe ekipa ir Dice turėjo puikią progą laimėti, tačiau A.Cibulskio metimas skriejo pro šalį. Po krepšiu kamuolį sugriebęs Tautvydas Višinskas pelnė dar du taškus ir varžovams paliko vieną ataką. Per ją tris metimus metė svečiai, tačiau nei vienas tikslo nepasiekė ir Dice laimėjo šias rungtynes rezultatu – 57:55.

Po rungtynių nugalėtojų komanda sakė – Pavyko laimėt, net ir labai prastai žaidžiant. Liko dar trys varžybos, bandysim dar bent vienas laimet ir patekt toliau.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Aurimas Cibulskis (23, 16 naud. bal., 7 rez. perd., 6 per. kam., 9 išpr. pr.), Tautvydas Višinskas (12, 16 naud. bal.), Giedrius Ūkelis (8) taškai.

Pralaimėjusių gretose geriausi buvo – Tomas Pekarskas (16, 16 naud. bal., 5 išpr. pr.), Remigijus Babenskas (16, 11 naud. bal., 10 atk. kam.), Gediminas Pajėda (9, 5 išpr. pr.) taškai.

"Compensa" nubloškė KK "Maybe ekipą" (2013 sausio 14 d., pirmadienis, 23:53 val.)Compensa palaužė Dice ekipą (2013 vasario 02 d., šeštadienis, 19:40 val.)''Ragai'' po pratęsimo palaužė KK ''Maybe'' ekipą (2012 gruodžio 18 d., antradienis, 01:45 val.)''Dice'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Ragų'' ekipą (2013 kovo 16 d., šeštadienis, 18:53 val.)"Dice" neatsilaikė prieš "Darbą" (2012 lapkričio 10 d., šeštadienis, 18:57 val.)„Sporto Manija - FSM apskaita“ sutriuškino KK „Maybe“ ekipą (2012 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:09 val.)''Dice'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Kulautuvos'' ekipą (2013 sausio 26 d., šeštadienis, 21:57 val.)BC „Straight“ palaužė „Dice“ ekipos pasipreišinimą (2012 lapkričio 06 d., antradienis, 21:57 val.)"SK Mattas" palaužė "Dice" (2012 gruodžio 10 d., pirmadienis, 03:36 val.)Visas rungtynes turėję vytis savo varžovus KK "Maybe" sugebėjo palaužti "Krepšininkas.net" ekipą (2012 lapkričio 17 d., šeštadienis, 20:47 val.)