VĖJAS vs ROBOTUKŲ ARMIJA (90:78)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 22 d., Antradienis, 20:15 val. @ Prienų "Ąžuolo" pagrindinės mokyklos sporto salė Kęstučio g. 45, Prienai LT-59129

"Vėjas" įveikė ir "Robotukų Armiją"

2011 lapkričio 22 d., Antradienis, 22:49 val., peržiūros: 4610

Antradienį(11.22), Prienų „Ąžuolo“ vidurinės mokyklos sporto salėje, įvyko ""Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių varžybos, kuriose susitiko dvi F pogrupio komandos, „Vėjas“ (šeimininkai) ir „Robotukų Armija“ (svečiai) ekipos. Neįtikėtinai taikliai metę tritaškius, šiose varžybose svarbią pergalę pasiekė aikštelės šeimininkai, tai buvo trečioji jų pergalė. Svečių komanda lieka su viena pergale savo sąskaitoje. Varžybų rezultatas – 90:78(22:14, 22:24, 25:21, 21:19).

Jau pirmajame kėlinuke aikštelės šeimininkai įrodė, kad yra rimtai nusiteikę kautis dėl pergalės. Pagrindinis jų ginklas šiose varžybose, tritaškiai metimai, juos gelbėjo jau pačioje varžybų pradžioje. Svečiams sunkiai sekėsi stabdyti savo varžovų snaiperius. Rezultatas po kėliuko – 22:14.

Antrajame kėlinyje šeimininkai vėl rėmėsi tolimais metimais, šiame kėlinyje jie pataikė net 5 tritaškius. Tačiau jų varžovai taip pat sėkmingai atakavo krepšį ir sugebėjo šiek tiek sumažinti skirtumą. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 44:38.

Trečiame ketvirtyje vyko lygi kova taškas į tašką, tačiau kėliniui artėjant į pabaigą šeimininkai sužaidė labai sėkmingą atkarpą, tiek gynyboje, tiek puolime. Kelių minučių atkarpą jie laimėjo 10:0, tai padėjo jiems susikrauti solidesnį pranašumą prieš lemiamą ketvirtį. Rezultatas po ketvirčio – 69:59.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkų komanda stengėsi išlaikyti susikrautą pranašumą ir jiems tai neblogai sekėsi. Svečiams buvo pavykę sumažinti skirtumą iki 8 taškų, tačiau šeimininkai susiėmė, pataikė dar kelis tolimus metimus ir laimėjo šį mūšį. Taigi rezultatas po varžybų – 90:78.

Šiose varžybose buvo pasiektas lygos rekordas, "Vėjas" pataikė 16 tritaškių metimų per varžybas, to dar nebuvo pavykę padaryti nei vienai komandai.

Po varžybų "Vėjas" komandos treneris, Aurimas Liuiza sakė: "Mes žaidžiame komandinį krepšinį. Visi ateiname gerai praleisti laiką ir smagiai pažaisti krepšinį. Šiandien vėl gerai pataikėme tolimus metimus. Bet svarbiausia pergalės priežastis draugiškas – komandinis žaidimas. Taip pat norime padėkoti „BC Sporto Fėja“ fanams".

„Robotukų Armija“ komandos treneris, Linas Dabulskis sakė: „Trumpai tariant – labai blogai. Neapsigynėme nuo tolimų metimų. Patys sunkiai rinkom taškus tiek iš tolimų, tiek iš artimų distancijų“

Rezultatyviausi žaidėjai: "Vėjas" – Artiomas Marchockis 28 tšk., Žilvinas Mikušauskas 25 tšk. ( 7/12 tritaškiai metimai), Aleksandras Marchockis 14 tšk. ( 4/5 tritaškiai metimai).

"Robotukų Armija" – Karolis Meiliūnas 32 tšk. ( 6 rez. perdavimai), Arūnas Eitutis 27 tšk., Kasparas Budnikas 10 tšk.

Paskutiniai komentarai (3 iš 5)

Anonimas2011 lapkričio 23 d., 00:24 val.

neblogai vejas suzaide. Ir vel tritaskiu rekorda pagerino, net 16  Dar jei butu tas jusu lyderis taip klisai trajaku nemetes, tai  net baisu pagalvoti koks rekordas butu buves...

Anonimas2011 lapkričio 23 d., 00:13 val.

Rinkosi "Rudupi" ir tikrai nesuprantu kodel... :D Siaip ar taip, dar karta aciu vieninteliam su varzybu sirgaliui, kuris atvyko net is Kauno ir aistringai palaike "Vejo" ekipa :D

O Artiomas yra balvonas, trajaku net i lanka nepataiko :)

Anonimas2011 lapkričio 23 d., 00:00 val.

Ka rinkosi siandien prieniskiai Rudupi ar Veja?

"KMAIK & Brevitra" atsirevanšavo "Robotukų Armijai" (2012 kovo 13 d., antradienis, 23:45 val.)Visas varžybas pirmavęs "Vėjas" įveikė "Forto Amicus-2" (2011 spalio 25 d., antradienis, 21:41 val.)"Kaunas" ir vėl suklupo, "Robotukų Armija" iškovojo antrąją pergalę (2011 lapkričio 27 d., sekmadienis, 20:14 val.)Be K.Meiliūno žaidusi "Robotukų Armija" patiesė "Maybe" (2012 sausio 21 d., šeštadienis, 18:47 val.)"Kauno NTI - PN" turėjo pripažinti "Robotukų Armijos" pranašumą (2012 vasario 13 d., pirmadienis, 23:56 val.)Ketvirtajame kėlinyje "Sporto Manija & Ekodora & FSM" nušlavė "Robotukų Armiją" (2011 gruodžio 09 d., penktadienis, 23:46 val.)"Vėjas" šventė pergalę namuose (2012 vasario 28 d., antradienis, 23:31 val.)"Robotukų Armija" šventė pergalę (2012 kovo 18 d., sekmadienis, 21:57 val.)Prienų "Vėjas" nupūtė "ALD" (2012 sausio 17 d., antradienis, 22:45 val.)„Sporto Manija & Ekodora & FSM“ įveikė ir "Vėją" (2011 gruodžio 20 d., antradienis, 22:44 val.)