Jaunalietuvių sporto organizacija vs Vėjų linija & Garliavos duona (78:60)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 gruodžio 08 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

„Jaunalietuvių Sporto Organizacija“ pasiekė solidžią pergalę prieš „Vėjų Liniją & Garliavos Duoną“

2013 gruodžio 08 d., Sekmadienis, 22:17 val., peržiūros: 1545

Gruodžio 8 dieną, sekmadienį, Kauno Centro sporto mokykloje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių mūšis tarp namuose žaidusios "Jaunalietuvių Sporto Organizacijos" komandos ir "Vėjų Linijos & Garliavos Duonos" krepšininkų. Dvikovos pradžioje vyko permaininga kova, tačiau didesnę laiko dalį priekyje laikėsi Vytauto Mikucko auklėtiniai, kurie šiek tiek sėkmingiau sužaidė antrojo kėlinio pabaigą ir įpusėjus mačui pirmavo 7 taškais. Po didžiosios pertraukos aikštelės šeimininkų pranašumas žaibiškai šoktelėjo iki 21 taško, bet iki dar iki trečiojo ketvirčio pabaigos "Vėjų Linija & Garliavos Duona" pjovė deficitą iki 11 taškų. Tiesa prikelti intrigos svečiams nepavyko ir "Jaunalietuvių Sporto Organizacija" paskutiniame kėlinyje išlaikė saugų atstumą, o dvikovos pabaigoje pribaigė varžovus ir iškovojo pergalę rezultatu 78:60.

Susitikimas prasidėjo 4 iš eilės D.Kisieliaus taškais (4:0), tačiau priešingoj barikadų pusėj 6 taškais atsakė B.Mockus, o po L.Varno dvitaškio "Vėjų Linija & Garliavos Duona" pirmavo rezultatu 4:8. Kurį laiką svečiai išlaikė persvarą savo pusėje, bet antroje kėlinio pusėje "Jaunalietuvių Sporto Organizacija" pelnė 6 taškus be atsako ir nusvėrė rungtynių svarstykles savo pusėn (13:10). Per likusį laiką ekipos dar apsikeitė dvitaškiais ir po pirmųjų dešimties minučių V.Mikucko kariauna išsaugojo 3 taškų persvarą – 15:12.

Antrąjį kėlinį dviem dvitaškiais pradėjo aikštelės šeimininkai ir padidino atotrūkį iki 7 taškų (19:12). Kurį laiką komandos panašiu tempu rinkosi taškus ir skirtumas svyravo neženkliai. Po M.Valaičio dvitaškio "Jaunalietuvių Sporto Organizacija" įgijo 8 taškų pranašumą (27:19), tačiau antroje kėlinio pusėje svečiai kilo į šturmą, pelnė 6 taškus iš eilės ir sušvelnino nuostolius iki 2 taškų (27:25). Vis dėlto ketvirčio finiše "Vėjų Linija & Garliavos Duona" nutilo, per likusį laiką surinko vos tašką ir tuo pasinaudojo varžovai. Paskutinę kėlinio atkarpą "Jaunalietuvių Sporto Organizacija" laimėjo rezultatu 6:1 ir įpusėjus mačui džiaugėsi 7 taškų atotrūkiu – 33:26.

Po didžiosios pertraukos komandos kurį laiką vienodu tempu rinkosi taškus, tačiau už poros minučių iniciatyvą tvirčiau į savo rankas suėmė "Jaunalietuvių Sporto Organizacija". Kelių minučių atkarpą aikštelės šeimininkai laimėjo įspūdingu rezultatu 16:2 (11 taškų pridėjo M.Valaitis) ir antroje ketvirčio pusėje padidino persvarą iki 21 taško (53:32). Tiesa kėlinio tiesiojoje viskas apsivertė aukštyn kojomis. "Jaunalietuvių Sporto Organizacijos" puolimas nedavė apčiuopiamų vaisių ir tuo pasinaudojo "Vėjų Linija & Garliavos Duona". Paskutinę ketvirčio atkarpą svečiai laimėjo "sausu" rezultatu 0:10 ir prieš lemiamą kėlinį sumažino atsilikimą iki 11 taškų – 55:44.

Ketvirtojo kėlinio starte truputį geriau sekėsi "Vėjų Linijai & Garliavos Duonai" ir skirtumas netrukus tapo vienženklis (59:50). Vis dėlto labiau priartėti "Jaunalietuvių Sporto Organizacija" neleido ir visą kėlinį išlaikė pakankamai saugų atstumą. Nors svečių deficitas dar porą kartų ištirpo iki 10 taškų (66:56; 68:58), bet rungtynių finiše solo šou surengė M.Valaitis, kuris pelnė 10 taškų be atsako (viso per šį kėlinį minėtas krepšininkas pelnė 14 taškų) ir išsklaidė visas abejones šiame susitikime (78:58). "Vėjų Linijos & Garliavos Duonos" padėtį dar šiek tiek sušvelnino V.Vaškevičius ,tačiau tai įtakos rungtynių baigčiai nepadarė ir įtikinamą pergalę rezultatu 78:60 pasiekė "Jaunalietuvių Sporto Organizacija".

Vytautas Mikuckas ("Jaunalietuvių Sporto Organizacija"):

Neatrodė, jog šiandien buvo labai lengva. Matėmė banguotą žaidimą, bet vis dėlto pavyko pasiekti pergalę. Kas tą lėmė?

"Lėmė tai, jog susikaupėmė pabaigoje. Šiek tiek nuvertinom varžovus. Galvojom, kad bus lengvesnės rungtynės. Bet su visais reikia žaisti. Nežaisi – nelaimėsi. Visus priešininkus reikia gerbti. Pabaigoje pradėjom kibiau gintis, pradėjom pataikyti savo metimus ir tai leido pasiekti pergalę."

"Vėjų Linija & Garliavos Duona" po dvikovos netryško noru komentuoti susitikimo.

"Jaunalietuvių Sporto Organizaciją" į pergalę vedė M.Valaitis (33 tšk., 9 atk. k., 37 naud. b.), L.Kriščiūnas (11 tšk.), D.Kisielius (8 tšk., 8 atk. k., 5 rez. p., 5 per. k.), M.Širvaitis (8 tšk., 6 atk. k.) ir T.Navickas (7 tšk., 12 atk. k., 3 bl., 5 išpr. pr.).

"Vėjų Linijos & Garliavos Duonos" gretose pasižymėjo L.Varnas (21 tšk., 7 išpr. pr.), V.Vaškevičius (17 tšk., 8 atk. k.), B.Mockus (10 tšk.), A.Raila (6 tšk., 25 atk. k.) ir E.Žiedelis (4 tšk.).

"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių pirmąjį etapą baigė su keturiomis pergalėmis bei dviem pralaimėjimais ir E pogrupyje užėmė trečiąją vietą. "Vėjų Linija & Garliavos Duona" patyrė visas šešias nesėkmes.

„Callcredit“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 kovo 31 d., pirmadienis, 22:50 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ pasiekė gana užtikrintą pergalę (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 22:24 val.)„Kauno energija“ nesunkiai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 22:09 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ įrodė pranašumą prieš „Vėjų Liniją ‒ Graliavos Duoną“ (2014 kovo 05 d., trečiadienis, 22:11 val.)„Jaunalietuvių Sporto Organizacija“ neprilygo „Detas Hoptrans Logistics & BRGroup“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 21:54 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ nugalėjo „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2013 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:49 val.)Rungtynių pabaigoje „Stumbras“ palaužė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 kovo 07 d., penktadienis, 21:32 val.)„Autotoja ‒ Ekodora“ nerezultatyviose rungtynėse įveikė „Vėjų Liniją ‒ Garliavos Duoną“ (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)„Celsis“ palaužė „Vėjų linija & Garliavos Duona“ komandą (2013 spalio 30 d., trečiadienis, 00:49 val.)„Restauratoriai“ nesunkiai susidorojo su „Vėjų Linijos ‒ Garliavos Duonos“ šešetuku (2013 lapkričio 09 d., šeštadienis, 17:14 val.)