Kauno švara vs Kauno tiltai (74:64)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2014 balandžio 01 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Kauno Švara“ aštuntfinalio kovas pradėjo pergale prieš „Kauno Tiltus“

2014 balandžio 02 d., Trečiadienis, 00:29 val., peržiūros: 1311

Antradienio vakarą Kauno "Švara" savo salėje, "Rind" įmonių lygos pirmenybių "Didžiosios taurės" aštuntfinalio susitikime, priėmė Kauno "Tiltus". Pirmajame serijos iki dviejų pergalių mače stipresni buvo "Švaros" krepšininkai, iškovoję pergalę rezultatu 74:64.

Mačas nuo pat pradžių vyko taškas į tašką, tik įpusėjus kėliniui aikštės šeimininkams pavyko įgyti šiek tiek didesnę persvarą (21:12), tačau ketvirtį "Tiltai" baigė spurtu 0:9 ir išlygino rezultatą – 21:21.

Antrojo kėlinuko pradžioje svečiai pratęsė savo "sausą" seriją sar trimis dvitaškiais ir išsiveržė į priekį 21:27. "Švaros" krepšininkai netruko susigrąžiniti iniciatyvos ir jau po poros mučių pirmavo 33:32. Po dviejų kėlinių komandas skyrė du taškai – 37:35.

Trečiasis kėlininys kur kas sėkmingiau klostėsi aikštės šeimininkams, "Švara" pradėjo ketvirtį spurtu 8:2, po kurio padidino savo pranašumą iki aštuonių taškų (45:34), o netrukus skirtumas išaugo iki 13-os (54:41). Po trečiojo kėlinio rezultatu 56:44 pirmavo Kauno "Švara".

Paskutiniajame ketvirtyje iniciatyvos ėmėsi "Tiltų" krepšininkai – spurtavę 2:7 svečiai sumažino skirtumą iki septynių taškų (58:51), tačiau "Švara" atsilaikė ir neleido varžovams labiau priartėti.Tolimais metimais aikštės šeimininkai susigrąžino dviženklį pranašumą ir iškovojo pergalę 74:64.

Kauno švara: Martynas Senkus – 16 tšk. (6 perimt. kam.), Mykolas Brusokas – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Gediminas Simanavičius – 15 tšk., Andrius Gasiūnas – 13 tšk.

Kauno tiltai: Danielius Pranskevičius – 21 tšk., Evaldas Jančauskas – 15 tšk. (12 atk. kam.), Andrius Čekanauskas – 9 tšk.

„Topo centras“ neturėjo problemų prieš „Kauno tiltus“ (2013 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)„Kauno Grūdų“ šešetukas po itin atkaklios kovos sugriovė „Kauno Tiltus“ (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 22:04 val.)„Kauno švara“ po atkaklios kovos palaužė „Kauno grūdų“ ekipą (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 00:09 val.)„Kauno Švara“ nepasipriešino „Restauratoriams“ (2014 kovo 15 d., šeštadienis, 17:13 val.)„Kauno švara“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Sanitex“ (2014 kovo 04 d., antradienis, 22:30 val.)„Ryternos“ nesunki pergalė prieš „Kauno švarą“ (2013 spalio 23 d., trečiadienis, 22:51 val.)„Kauno Švara“ sutriuškino „Sanitex“ (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 16:37 val.)„Kauno tiltai“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Omegos“ krepšininkus. (2014 vasario 14 d., penktadienis, 20:27 val.)„Baubilas & Granex“ ketvirtfinalio serijos starte nepaliko vilčių „Kauno Tiltams“ (2014 balandžio 17 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)„Rapalai“ nepavyko išrašyti blizgių „Kauno Tiltams“ (2013 lapkričio 08 d., penktadienis, 00:58 val.)