Lietuvos dujos vs Hidraulinės sistemos (62:51)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 24 d., Antradienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Lietuvos Dujos“ įrodė savo pranašumą prieš „Hidraulines Sistemas“

2015 vasario 25 d., Trečiadienis, 01:10 val., peržiūros: 1068

Antradienio vakarą KKL „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybėse formalūs aikštės šeimininkai „Lietuvos Dujos“ egzaminavo „Hidraulines Sistemas“. Puikiai tris kėlinius rungtyniavę šeimininkai dominavo aikštėje ir jų pranašumas nekėlė didesnių klausimų. Vis tik, „Hidraulinių Sistemų“ krepšininkai kovėsi iki susitikimo pabaigos ir varžovams neleido anksčiau laiko švęsti pergalės. Nepaisant to „Lietuvos Dujos“ išsaugojo savo pusėje pergalingą pranašumą bei laimėjo rungtynes rezultatu (62:51).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Hidraulinių Sistemų“ vyrai, kurie pakankamai greitai spurtavo rezultatu 4:7. Tačiau šioje vietoje ir baigėsi „Hidraulinių Sistemų“ parakas šiame ketvirtyje. Per likusį laiką svečiai išvargo vos du taškus, kai tuo tarpu „Lietuvos Dujos“ įsibėgėjo, pajuto žaidimo ritmą bei kėlinį užbaigė spurtu 14:2, o rezultatas po pirmųjų dešimties žaidimo minučių tapo (18:9).

Antrojo kėlinuko metu abi komandos vėl suvienodino apsukas ir pradėjo žengti koja kojon. Vienos ekipos sėkmingą ataką keisdavo varžovų sėkmingas atsakas. Kad ekipos rungtyniavo panašiu ritmu liudija ir ketvirčio rezultatas. „Hidraulinės Sistemos“ per antrąjį kėlinuką sugebėjo minimaliai „atžaisti“ taškų ir prieš ilgąją pertrauką vis dar turėjo 8-ių taškų deficitą (32:24).

Jei „Lietuvos Dujų“ pirmieji du kėliniai varžovams pasiuntė aiškią žinią, jog šeimininkai yra pasiruošę šiandien gintis itin kibiai ir kietai, tai trečiojo kėlinio metu aikštės šeimininkai tai pakartojo dar skambesniu akordu. „Lietuvos Dujos“ per trečiąjį kėlinį „Hidraulinėms Sistemoms“ leido surinkti vos du taškus, kai pačių šeimininkų puolimas dirbo pilnu pajėgumu. Pelnę 17 taškų, o į savo krepšį praleidę vos 2 „Lietuvos Dujų“ vyrai prieš lemiamą ketvirtį turėjo 23-ų taškų pranašumą (49:26).

Tačiau paskutiniojo kėlinio metu „Hidraulinės Sistemos“ parodė, jog ši ekipa anksčiau laiko niekada nekapituliuoja. Pradžioje svečiai surengė spurtą 4:9 ir rezultatas tapo (54:37). Svečių azartą kiek prislopinti turėjo Mantvydo Gečionio taiklus tolimas metimas, tačiau „Hidraulinės Sistemos“ į tai atsakė dar viena puikia atkarpa 0:10 ir skirtumas tarp komandų sumenko iki 10-ies taškų (57:47). Šeimininkai dar kartą pataikė iš toli, o per likusį kėlinuko laiką „Hidraulinės Sistemos“ net ir labai stengdamosis esmės pakeisti nebegalėjo – „Lietuvos Dujos“ iškovojo pergalę rezultatu (62:51).

Lietuvos dujos: Mantvydas Gečionis – 27 tšk., Nerijus Urbanavičius – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Romas Nemeikša – 13 tšk.

Hidraulinės sistemos: Tadas Vasiliauskas – 21 tšk. (7 išpr. praž.), Martynas Kudakas – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Saulius Klimkevičius – 7 tšk.

„Lietuvos dujos“ įrodė pranašumą prieš „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ komandą (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 23:47 val.)„Lietuvos Dujos“ be rimtesnio pasipriešinimo nušlavė „Jaunalietuvių sporto organizaciją“ (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 23:47 val.)„Lietuvos Dujos“ išplėšė pergalę iš „Vėjų linijos ‒ Garliavos Duonos“ rankų (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 21:48 val.)Trečiajame kėlinyje pro šalį šaudžiusi „Jaunalietuvių Sporto Organizacija“ krito prieš „Hidraulines Sistemas“ (2015 vasario 15 d., sekmadienis, 23:26 val.)„Lietuvos dujos“ po emocingos dvikovos įveikė savo varžovus (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 23:11 val.)„Lietuvos dujos“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Kartlandas.lt EasyIT.lt-Colemont“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:42 val.)Pirmoji vieta „Hidraulinėms sistemoms“ (2015 gegužės 08 d., penktadienis, 23:44 val.)„Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ turėjo pripažinti „Hidraulinių sistemų“ pranašumą (2014 gruodžio 19 d., penktadienis, 21:12 val.)Per pirmus tris kėlinius siautėjes T.Vasiliauskas atvedė į pergalę „Hidraulines sistemas & eSporto barą“ (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 21:04 val.)Tragiškai iš toli atakavęs „Kauno aerouostas & Lana lecta“ neprilygo „Hidraulinėms sistemoms“ (2015 balandžio 07 d., antradienis, 23:25 val.)