Kauno Saulės gimnazija vs Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija (69:57)"Basketnews.lt 2013" taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 04 d., Ketvirtadienis, 14:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Kauno ''Saulės'' gimnazija įrodė savo pranašumą prieš svečius iš Lazdijų

2013 balandžio 04 d., Ketvirtadienis, 15:58 val., peržiūros: 1858

Šiandien, balandžio 4d., ''Saulės'' gimnazijos sporto salėje įvyko KKL ''Basketnews.lt 2013'' 10-12 klasių taurės rungtynės tarp vietos ''Saulės'' gimnazijos ir Lazidijų ''Motiejaus Gustaičio'' gimnazijos. Pirmoje susitikimo pusėje abi ekipos žygiavo lygiai, tiesa, ''Saulės'' gimnazija visuomet turėjo minimalią persvarą. Antroje susitikimo pusėje, žaidimas kiek pagyvėjo ir šeimininkams pavyko susikrauti solidžią persvarą ir įsirašyti į savo sąskaitą pirmąją pergalę rezultatu 69-57.

Pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė svečių ekipa, kurie įsiveržė į priekį (4-0). Po taiklaus šeimininkų žaidėjo J.Snudaičio tritaškio ir A.Tamulionio dvitaškio šeimininkai persverė rezultatą savo naudai. Visą likusį pirmąjį ekipos žengė lygiai ir po pirmojo kėlinio priekyje buvo ''Saulės'' gimnazija 17-16. Antrajame ketvirtyje aikštėje vaizdas nepasikeitė. Į kiekvieną sėkmingą šeimininkų ataką svečiai atsakydavo tuo pačiu. Didžiausią septynių taškų persvarą ''Saulės'' gimnazija buvo įgijusi ketvirčio pabaigoje, bet dviem taikliais tritaškiais svečiai savo deficitą sumažino iki minimumo (34-33). Ketvirčio pabaigoje komandos apsikeitė po dvitaškį ir po dviejų kėlinių priekyje buvo Kauno ''Saulės'' gimnazija 36-35.

Po didžiosios pertraukos šeimininkai spurtavo ir įmetė šešis taškus be atsako. Svečiai susigriebė ir ketvirčio pabaigoje sušvelnino savo deficitą iki dviejų taškų (46-44). Ketvirčio pabaigą geriau užbaigė šeimininkai, kurie ketvirtį užbaigė atkarpa 6-2 52-46. Paskutiniame ketvirtyje svečiai iškart spurtavo ir išlygino rezultatą (52-52), bet jų spurtą nutraukė trys iš eilės ''Saulės'' gimnazijos tritaškiai metimai. Kėlinio viduryje skirtumas siekė jau vienuolika taškų (65-54). Per likusias minutes šeimininkai išsaugojo savo persvarą ir laimėjo šį susitikimą rezultatu 69-57.

Po susitikimo pralaimėjusių treneris M.Malinauskas sakė: „ Pirmas antras kėlinys gerai ėjo, bet paskui galą paleidom. Gal reikėjo gynybos sistemą pakeist, mano gal čia kalė. Pats rezultatas mus tenkina, manau, namuose atsigriebsim ir pasivysim juos.“

Kauno „Saulės'' gimnazija: J.Snudaitis ( 23 tšk.) J.Kigas ( 14 tšk.) A.Dabažinskas ( 14 tšk.)

Lazdijų „Motiejaus Gustaičio'' gimnazija: V.Vaivada ( 11 tšk. 10 atk.k.) E.Vaina ( 21 tšk.) T.Tamašauskas ( 15 tšk.)

''Birštono gimnazija'' tritaškiais metimais užmetė svečius iš Lazdijų (2013 balandžio 10 d., trečiadienis, 17:02 val.)Druskininkų ''Ryto'' gimnazija išsivežė pergalę iš Kauno (2013 balandžio 11 d., ketvirtadienis, 18:49 val.)"Kauno Saulės gimnazija" pasiekė užtikrintą pergalę (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 10:41 val.)''Kauno Saulės gimnazija'' nušlavė ''Birštono gimnaziją'' (2013 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 18:16 val.)Šiaulių Didždvario gimnazija – "Basketnews.lt" Didžiosios taurės pusfinalyje (2013 gegužės 07 d., antradienis, 13:47 val.)Po įnirtingos kovos Lazdijų Motiejaus Gustaičio krepšininkai palaužė varžovus iš Druskininkų „Ryto“ gimnazijos (2013 balandžio 09 d., antradienis, 17:23 val.)