DUMBLAS vs AUTOZOOM (79:34)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 sausio 18 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ LŽŪU sporto salė, Studentų g. 11, Akademija LT-53361

Triuškinanti "Dumblo" pergalė prieš "Autozoom"

2009 sausio 18 d., Sekmadienis, 20:42 val., peržiūros: 4215

Šiandien, Lietuvos Žemės ūkio universitete, įvyko dar vienerios "Aukso" lygos rungtynės, kuriose susitiko "Dumblo" ir "Autozoom" ekipos. Nuo pat pradžių tvirtai suėmę žaidimo gijas į savo rankas, "Dumblo" krepšininkai, net neleido varžovams pagalvoti apie pergalę ir sutriuškino juos įspudingu rezultatu – 79:34.

Pirmojo kėlinio pradžioje komandos žaidė apylygiai (5:4) , tačiau pamažu „Dumblo“ ekipa perėmė iniciatyvą į savo rankas ir po truputį krovėsi persvarą (11:4; 20:10). Ketvirtis baigėsi šeimininkų ekipai turint 10 taškų persvarą 20:10.

Antrajame kėlinyje „Autozoom“ ekipa suėmė save į rankas ir neleido varžovams bent jau padidinti persvaros. Viso kėlinio metu nė viena ekipa neturėjo aiškios persvaros ir prieš ilgąją pertrauką „Dumblo“ ekipa savo persvarą buvo padidinus tik 1 tašku. 34:23.

Po ilgosios pertraukos pailsėjusi šeimininkų ekipa nieko nelaukė ir pradėjo aktyviai spausti varžovus. „Autozoom“ ekipai, matyt, poilsis neišėjo į naudą ir jie visiškai nesugebėjo pasipriešinti varžovams, nei puolime, nei gynyboje. Šis ketvirtis baigėsi visišku svečių sutriuškinimu (19:2), po jo „Dumblo“ persvara siekė net 30 taškų.

Paskutiniajame ketvirtyje kaip,kad dažnai būna, atrodė, kad „Autozoom“ ekipa prarado motyvaciją kovoti arba tiesiog priešininkai buvo geriau pasiruošę fiziškai. Ir šiame kėlinuke svečiai nerado priešnuodžių varžovų puolimui, tuo pačiu ir patys nesugebėdami užpulti, jie leido šeimininkams didinti persvarą ir šis kėlinys baigėsi rezultatu 25:9, o galutinis rezultatas paskelbė neabejotiną „Dumblo“ pergalę, triuškinančiu skirtumu – 79:34.

Nugalėtojų ekipoje išsiskyrė 14 taškų pelnęs ir 8 kamuolius atkovojęs L.Streikūnas ir 13 taškų bei 5 atkovotus kamuolius pridėjęs T.Bulotas. Naudingai sužaidė ir P.Žekonis , pelnęs 9 taškus atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus ir atkovojęs 4 kamuolius. 8 taškus,po 5 atkovotus kamuolius ir rezultatyvius perdavimus ir 3 blokus surinkęs T.Jorudas.

"Autozoom" ekipojes A.Keršis, pelnęs 8 taškus ir atkovojęs 7 kamuolius.6taškus ir 10 atkovotų kamuolių pridėjo G.Vasiliauskas.

Dar viena triuškinanti "Dumblo" pergalė (2009 kovo 08 d., sekmadienis, 17:42 val.)"DUMBLAS" iškovojo triuškinančią pergalę prieš "AUTOZOOM" (2009 vasario 18 d., trečiadienis, 23:17 val.)"Dumblas" iškovojo sunkią pergalę prieš "Studentiją" (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 14:47 val.)"Kėdainiai" nepasigailėjo "Autozoom" ekipos (2009 sausio 21 d., trečiadienis, 23:52 val.)Triuškinama pergalė atvėrė "Dumblui" duris į finalą (2009 balandžio 05 d., sekmadienis, 16:52 val.)"Atletas" sutriuškino "Autozoom" ekipą (2008 lapkričio 19 d., trečiadienis, 22:22 val.)"Kėdainiai" įveikė "Autozoom" penketą (2009 kovo 11 d., trečiadienis, 21:49 val.)"Dumblas" po įnirtingos kovos iškovojo pergalę prieš "Bangą" (2008 gruodžio 14 d., sekmadienis, 18:35 val.)Dar viena "Robotukų armijos" pergalė (2009 vasario 05 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Per kraujus pasiekta "Dumblas" komandos pergalė (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 14:59 val.)