KAUNO NTI-PN vs ROBOTUKŲ ARMIJA (80:86)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 sausio 16 d., Pirmadienis, 18:00 val. @ Technikos g.12, Kaunas

"Robotukų Armija" palaužė "Kauno NTI - PN" pasipriešinimą

2012 sausio 16 d., Pirmadienis, 23:43 val., peržiūros: 2131

Pirmadienį (01.16) Kauno NTI – PN sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dvi M "Iššūkio" taurės pogrupio komandos, „Kauno NTI – PN“ (šeimininkai) ir „Robotukų Armija“ (svečiai) ekipos. Labai gerai rungtynes pradėję šeimininkai vėliau vis labiau ir labiau strigo varžovų gynyboje. Taigi po atkaklios ir nervingos kovos, sunkią pergalę šventė svečių komanda. Rungtynių rezultatas – 80:86 (31:15, 11:23, 17:23, 21:25).

Pirmo kėlinio pradžioje komandos apsikeitė keliais netaikliais metimais, o vėliau dėka įspūdingai pirmą kėlinį sužaidusio R. Imbraso, kuris šiame kėlinuke pelnė net 15 taškų, šeimininkai ėmė tolti nuo savo varžovų. Svečiams sunkiai sekėsi surasti kėlių link varžovų krepšio, dažnai jų atakos baigdavosi netaikliais metimais. Rezultatas po kėlinio – 31:15.

Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje apsivertė aukštyn kojom. Dabar jau svečiai pradėjo dominuoti aikštelėje. Kėlinį jie pradėjo spurtu 0:10, taip sumažindami skirtumą iki 6 taškų. Daugiausiai prie šio spurto prisidėjo į rungtynes vėlavęs ir ne nuo pradžių jas žaidęs A.Eitutis, kuris šiame kėlinuke pelnė 11 taškų. Nors ir svečiams gerai sekėsi atakuoti, tačiau rezultato persveri savo naudai jie nesugebėjo. Jiems buvo pavykę išlyginti rezultatą, bet kėlinio pabaigoje P.Imbrasas ir A.Atkočaitis pelnė po 2 taškus ir vėl susigražino pranašumą. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 42:38.

Trečią kėlinį komandos kovojo taškas į tašką. Sužaidus kelias minutes priekyje 6 taškais buvo šeimininkai, tačiau jų varžovai surengė spurtą 0:7 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Nuo to laiko komandos žaidė lygiai ir nei vienai nepavyko įgyti didesnio pranašumo. Kėliniui artėjant į pabaigą priekyje 1 tašku buvo šeimininkai, bet paskutinę šio ketvirčio sekundę N.Kundrotas smeigė tritaškį ir padėjo savo komandai išsiveržti į priekį. Rezultatas po ketvirčio – 59:61.

Ketvirtą kėlinį sėkmingiau pradėjo šeimininkai, jie vėl susigražino persvarą į savo pusę, tačiau tada svečiai surengė dar vieną spurtą 0:8 ir įgijo 6 taškų pranašumą. Vėliau jie visą laiką pirmavo keliai taškais. Pabaigoje šeimininkai dar turėjo progų išplėšti pergalę, tačiau P. Januškevičiaus metimai skriejo pro šalį, o svečiai sužaidė šiek tiek ramiau ir užtikrinčiau. Taigi rezultatas po rungtynių – 80:86.

Po rungtynių „Kauno NTI – PN“ komandos treneris, Almantas Atkočaitis sakė: "Pradžioje neblogai sekėsi pulti prieš varžovų zoninę gynybą, o vėliau kai jie pradėjo gintis asmeniškai mes sutrikom, neesam pasiruošę žaisti prieš asmeninę gynybą. Sveikinu varžovus, jie šiandien buvo stipresni.“

Rezultatyviausi žaidėjai: "Kauno NTI – PN" – Rokas Imbrasas (28 tšk.), Pijus Imbrasas (19 tšk. 18 atkovotų kamuolių), Almantas Atkočaitis (16 tšk.), Paulius Januškevičius (12 tšk.)

"Robotukų Armija" - Karolis Meiliūnas (31tšk., 12 atkovotų kamuolių, 12 išprovokuotų pražangų ), Arūnas Eitutis (27t šk.), Nedas Kundrotas (12 tšk.)

"Robotukų armija" nugalėjo "Triobet" ekipą (2012 vasario 26 d., sekmadienis, 18:42 val.)"Robotukų Armija" po atkaklios kovos palaužė "KMAIK & Brevitrą" (2012 vasario 04 d., šeštadienis, 13:47 val.)"Robotukų Armija" palaužė "Vaišvydavą" ir išsiveržė serijoje 1-0 (2012 gegužės 06 d., sekmadienis, 22:41 val.)"Robotukų Armija" šventė primą pergalę prieš "Nebajeris" komandą (2012 kovo 24 d., šeštadienis, 19:24 val.)"Robotukų armija" pateko į "C" lygos "Iššūkio" pusfinalį (2012 balandžio 26 d., ketvirtadienis, 00:51 val.)"Robotukų Armija" pasiekė nelengvą pergalę (2012 vasario 01 d., trečiadienis, 23:11 val.)"SLKALDK Akademija" įveikė Kauno NTI-PN ekipą (2011 lapkričio 28 d., pirmadienis, 23:33 val.)"Robotukų Armija" šventė pergalę (2012 kovo 18 d., sekmadienis, 21:57 val.)"Robotukų armijai" pavyko atsilaikyti prieš "Maybe" (2012 vasario 18 d., šeštadienis, 19:22 val.)"Robotukų Armija" žengė į C lygos "Iššūkio" taurės finalą (2012 gegužės 09 d., trečiadienis, 22:43 val.)