SMELIAVIMODARBAI.LT vs KMAIK & BREVITRA (49:66)Pavasario "Sportturas" taurė 2012 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 balandžio 18 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„KMAIK & Brevitra“ iškovojo pergalę prieš „Smėliavimodarbai.lt“ ekipą

2012 balandžio 18 d., Trečiadienis, 22:20 val., peržiūros: 2534

Trečiadienį (04.18), Kauno Technikos Kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos pavasario "Sportturas" 2012 taurės rungtynės, kuriose susitiko dvi D pogrupio komandos „Smėliavimodarbai.lt“ (šeimininkai) ir „KMAIK & Brevitra“ (svečiai). Rungtynes užtikrintai laimėjo svečių komandos krepšininkai, nors antrajame ketvirtyje ir turėjo vargo su savo varžovais, kurie buvo sumažinę skirtumą iki dviejų taškų . Rungtynių rezultatas – 49:66 (9:17, 20:14, 12:19, 8:16).

Pirmą kėlinį kur kas geriau pradėjo svečiai, kurie pelnė 6 taškus be atsako ir išsiveržė į priekį. Po tikslios šeimininkų atakos, svečiai atsakė dar vienu mini spurtu 0:4 ir rezultatas tapo 2:10. Bet tada šeimininkai sužaidė geriau ir po A. Jankevičiaus tritaškio skirtumas sumažėjo iki 3 taškų. Tačiau kėlinį sėkmingiau užbaigė svečiai, jie vėl pelnė 5 taškus iš eilės ir padidino persvarą iki 9 taškų. Rezultatas po kėlinio – 9:17.

Antrą kėlinį komandos pradėjo lygiu žaidimu, todėl svečiai kurį laiką sugebėjo išlaikyti persvarą. Bet kėliniui įpusėjus šeimininkai surengė spurtą 11:0 ir sumažino skirtumą iki 2 taškų. Daugiausiai prie to prisidėjo M.Šiukščius pelnęs 4 taškus ir K.Aleksandravičius pataikęs tritaškį. Svečiai paskutines kelias kėlinio minutes niekaip nesugebėjo pelnyti taškų. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 29:31.

Trečią kėlinį komandos vėl pradėjo lygiu žaidimu. Ir sužaidus kelias minutes skirtumas buvo nepakitęs, 38:40 pirmavo svečiai. Tačiau tada svečiai susiėmė, spurtavo 0:10 ir įgijo 12 taškų pranašumą. Daugiausiai prie šio spurto prisidėjo 7 taškus pelnęs E.Latoža. Kėlinį trimis taškais iš eilės užbaigęs A.Jankevičius sumažino skirtumą iki 9 taškų. Rezultatas po ketvirčio – 41:50.

Ketvirtajame kėlinuke užtikrintai žaidimo vadžias savo rankose laikė svečiai. Kėlinio pradžioje jie spaudė savo varžovus, kurie padarė labai daug klaidų. Tai leido svečiams rinkti lengvus taškus ir laimėti atkarpą 2:12. Po šio spurto svečiai padidino savo persvarą iki 19 taškų. Daugiausiai prie sėkmingo svečių žaidimo šiame ketvirtyje prisidėjo po 6 taškus pelnę D.Dragūnas ir E.Latoža . Kėlinio pabaigoje šeimininkams pavyko šiek tiek sumažinti skirtumą, tačiau iki pergalės buvo labai toli. Taigi rezultatas po keturių kėlinių – 49:66.

„KMAIK & Brevitra“ komandos treneris, Petras Vyšniauskas sakė: „Pradėjo žaisti antrą sudėtimi, atrodė lyg ir žaidėm normaliai, bet po keitimo prasidėjo vaikščiojimas. O paskui buvo sunku susikaupti. Na, bet svarbiausia yra pergalė“.

Šeimininkų komandoje išsiskyrė Artūras Jankevičius 16 tšk. (8 išprovokuotos pražangos), Martynas Šiukščius 12 tšk., Kęstutis Aleksandravičius 9 tšk.

Svečius į pergalę vedė Ernestas Latoža 15 tšk., Deividas Dragūnas 14 tšk. (8 rez. perdavimai, 5 perimti kamuoliai), Paulius Stonis 11 tšk.

"KMAIK & Brevitra" iškovojo įtikinamą pergalę prieš "Kauno Švarą" (2012 balandžio 16 d., pirmadienis, 00:18 val.)"BC Studentai" po atkaklios kovos įrodė savo pranašumą prieš "Smeliavimodarbai.lt" (2012 balandžio 15 d., sekmadienis, 23:19 val.)"KMAiK & Brevitra" sutriuškino BC "Spurto-Rind" krepšininkus (2012 balandžio 29 d., sekmadienis, 21:12 val.)Tik ketvirtame kėlinyje "Kmaik & Brevitra" įrodė pranašumą prieš "KTU Galeros - 2" ekipą (2012 gegužės 06 d., sekmadienis, 22:52 val.)"Smeliavimodarbai.lt" sunkiai palaužė "KJG" (2012 balandžio 28 d., šeštadienis, 17:49 val.)"Smeliavimodarbai.lt" neatsilaikė prieš "Simple" (2012 gegužės 01 d., antradienis, 22:26 val.)"Smeliavimodarbai.lt" neatsilaikė prieš "Kauno Švarą" (2012 balandžio 04 d., trečiadienis, 19:39 val.)"Sporto Fėja" iškovojo pirmą vietą "Sportturo" taurėje (2012 gegužės 13 d., sekmadienis, 16:28 val.)"KMAIK & BREVITRA nesunkiai palaužė "KAUNO RAMI" (2012 gegužės 09 d., trečiadienis, 22:16 val.)KMAIK & BREVITRA labai lengvai namuose susidorojo su BC STUDENTAIS (2012 balandžio 10 d., antradienis, 21:38 val.)