ACME vs Trukmė & Kautra – DB (53:90)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 19 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„ACME“ „Trukmei & Kautrai ‒ DB“ priešinosi tik vieną kėlinį

2013 lapkričio 19 d., Antradienis, 23:14 val., peržiūros: 1378

Lapkričio 19 dieną "Kauno technikos kolegijos" sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "ACME" priemė svečius "Trukmę & Kautrą – DB". "ACME" komanda iki šių rungtynių buvo pralaimėjusi tris kartus, o "Trukmė & Kautra – DB" savo sąskaitoje turėjo keturias pergales. Rungtynių pradžioje komandos žaidė apylygiai, o antroje pirmo kėlinio pusėje pradėjo ryškėti svečių pranašumas (12:16). Antrame kėlinyje "Trukmė & Kautra – DB" pamažu didino persvarą. Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė 17 taškų (29:46). Trečiame kėlinyje dar šiek tiek padidėjo svečių persvara (42:62). Ketvirtame ketvirtyje toliau augo "Trukmės & Kautros – DB" pranašumas. Rungtynės baigėsi rezultatu 53:90. "Trukmė & Kautra – DB" iškovojo penktą pergalę, o "ACME" pralaimėjo ketvirtą kartą.

Rungtynių pradžioje penkis taškus be atsako pelnė "Trukmė & Kautra – DB" (0:5). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė "ACME", kuri sužaidus penkias minutes pirmavo rezultatu 7:5. Prasidėjus antrai kėlinio pusei A.Malinauskas pelnė šešis taškus be atsako (7:11). Paskutines tris ketvirčio minutes komandos sužaidė lygiai (12:16).

Sužaidus dvi antro kėlinio minutes komandas skyrė penki taškai (14:19). Iki penktos minutės "ACME" neleido varžovams didinti persvaros. Baigiantis pirmai ketvirčio pusei komandas skyrė keturi taškai (19:23). Vėliau devynis taškus be atsako pelnė "Trukmė & Kautra – DB" (19:32). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 12 taškų (24:36). Per likusį laiką svečių pranašumas išaugo iki 17 taškų (29:46).

Trečias kėlinys prasidėjo dviem taikliais R. Turskio tritaškiais (29:52). Trečią minutę keturis taškus be atsako pelnė "ACME" (33:52). Po šių šeimininkų taškų sekė dar du taiklūs svečių tritaškiai, po kurių skirtumas išaugo iki 25 taškų (33:58). Sekančią trijų minučių atkarpą "ACME" laimėjo rezultatu 9:2 (42:60). Per paskutinę ketvirčio minutę "Trukmės & Kautros – DB" persvara padidėjo iki 20 taškų (42:62).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes svečių persvara išaugo iki 24 taškų (42:66). Vėliau devynis taškus be atsako pelnė "ACME" (51:66). Penktą minutę "ACME" puolimas užstrigo, o tuo pasinaudoję svečiai pelnė 19 taškų be atsako (51:85). Aštuntą minutę, po ilgesnės pertraukos taškus pelnė "ACME" (53:85). Rungtynių pabaigoje penki D. Daunoro taškai padidino "Trukmės & Kautros – DB" persvarą iki 37 taškų (53:90).

Po rungtynių "Trukmės & Kautros – DB" žaidėjas T.Vaitkūnas sakė: "Šiandien trūko T. Vaitkūno indėlio, nes jis daug klaidų padarė. Varžovai buvo silpnesni, leidome keliems lyderiams pailsėti, pasižaidėme ir tiek. Lauksime sekančio varžovo. Ir dar trūko Vaitkūno..:)"

"ACME" treneris ir žaidėjas A.Kmita: "Šiandien gan normaliai sužaidėme, kaip prieš lyderius. Pas mus pastoviai nesusirenka starto penketo žaidėjai, už tai ir pralošiame. Visai nesukovojame su visais varžovais, nes pastoviai nesusirenka visi žaidėjai." Paklaustas, kodėl varžovai antrame kėlinyje atitrūko, treneris atsakė: "Čia ne tie varžovai prieš kuriuos turėtume žaisti, mes čia taip normaliai sukovojome."

ACME: Darius Arlauskas – 19 tšk. (13 atk. kam.), Andrius Rupšys – 11 tšk., Julius Vizgaitis – 9 tšk.

Trukmė & Kautra – DB: Andrius Malinauskas – 26 tšk. (15 atk. kam., 5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Robertas Turskis – 22 tšk., Darius Daunoras – 13 tšk.

„Trukmė & Kautra – DB“ iškovojo įtikinamą pergalę (2013 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 01:33 val.)„Ryterna“ įveikė „Trukmė & Kautra – DB“ ir išlygino serijos rezultatą (2014 balandžio 02 d., trečiadienis, 21:53 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ priartėjo prie finalinio ketverto (2014 balandžio 23 d., trečiadienis, 22:32 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ pergalių seriją pratęsė iki septynių (2013 gruodžio 11 d., trečiadienis, 23:08 val.)„Trukmės & Kautros ‒ DB“ pralaimėjimų serija tęsiasi (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 20:23 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ antrame etape išlieka nesuklupę (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 23:07 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ iškovojo pergalę prieš „Ryternos“ krepšininkus (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 22:44 val.)Sunkiai pasiekta „Trukmės & Kautros ‒ DB“ pergalė (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 18:55 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ aštunfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Ryterną“ (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 22:17 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ nepasigailėjo „Lietuvos dujų“ (2013 lapkričio 13 d., trečiadienis, 23:14 val.)