Autotoja & Ekodora vs Lietuvos dujos (57:87)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 13 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ A. Stulginskio pagrindinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas, LT-50330

„Lietuvos dujos“ ketvirtame kėlinyje sutriuškino „Autotoją & Ekodorą“

2014 vasario 13 d., Ketvirtadienis, 22:59 val., peržiūros: 1152

Ketvirtadienį, vasario 13 dieną, A.Stulginskio pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Autotojos & Ekodoros" ir svečių "Lietuvos dujų" ekipų. Rungtynių pradžioje iškart atitrūko svečiai, tačiau netrukus aikštės šeimininkams pavyko juos pasivyti. Antrojo ketvirčio pradžioje "Autotoja & Ekodora" dar buvo persvėrusi rezultatą savo naudai, tačiau neilgam, nes netrukus svečių krepšininkai susigrąžino iniciatyvą į savo rankas ir iki ilgosios pertraukos pradžios įgijo devynių taškų pranašumą. Po pertraukos komandos žaidė apylygiai, tačiau šeimininkų žaidimą apkartino N.Kriaučiūno diskvalifikacinė pražanga. Prasidėjus paskutinei rungtynių daliai "Lietuvos dujos" turėjo dešimties taškų persvarą, kurią jau netrukus ėmė žaibiškai didinti, ko pasekoje šeimininkams išvis nebeliko jokių vilčių laimėti. 57:87 (15:19, 15:20, 20:21, 7:27).

Rungtynių pradžioje abi komandos apsikeitė keliais rezultatyviais išpuoliais, po kurių sekė devyni iš eilės svečių komandos taškai, suteikę jiems vienuolikos taškų persvarą. Į tai aikštės šeimininkai atsakė vos vienu taikliu dvitaškiu metimu, po kurio sekė dar keturi iš eilės "Lietuvos dujų" taškai, padidinę skirtumą tarp komandų iki trylikos taškų. Vis tik atsibudę "Autotojos & Ekodoros" žaidėjai kėlinuko pabaigoje surengė spurtą 9:0 ir sumažino deficitą iki keturių taškų. 15:19.

Antrojo ketvirčio pradžioje aikštės šeimininkai puikiai sužaidė puolime, ko pasekoje jiems pavyko persverti rezultatą ir įgyti minimalią persvarą, tačiau ji išsilaikė neilgai, nes netrukus svečių krepšininkai atsigavo ir surengę kelis rezultatyviai pasibaigusius išpuolius susigrąžino iniciatyvą į savo rankas. Kiek vėliau "Autotojai & Ekodorai" dar buvo pavykę įgyti vieno taško persvarą, tačiau per likusį laiką geriau sužaidė "Lietuvos dujos" ir po pirmos rungtynių pusės turėjo devynių taškų pranašumą. 30:39.

Po ilgosios pertraukos tarp komandų užvirė atkakli kova ir jos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau greitą žaidimą pristabdė N.Kriaučiūno gauta diskvalifikacinė pražanga už smūgius varžovui į nugarą. Po šio žaidėjo pašalinimo iš aikštės nei viena komanda ir toliau neketino nusileisti, tačiau nežymiai rezultatyviau sužaidė "Lietuvos dujų" krepšininkai ir prieš lemiamą ketvirtį įgijo dviženklį pranašumą. 50:60.

Ketvirtame kėlinuke buvo galima tikėtis atkaklios kovos, tačiau to išvysti neteko, nes jau pačioje ketvirčio pradžioje svečiai surengė spurtą 0:7 ir pabėgo nuo varžovų jau septyniolikos taškų skirtumu. Įpusėjus paskutiniam kėlinukui aikštės šeimininkai dar surengė kelias rezultatyviai pasibaigusias atakas, tačiau viską galutinai užbaigė "Lietuvos dujų" spurtas 0:16, trukęs iki pat rungtynių pabaigos ir suteikęs svečiams triuškinantį pranašumą. 57:87.

Po pergalės nugalėtojų ekipos treneris Paulius Minajevas kalbėjo : " Gal tokiu skirtumu laimėti ir nesitikėjome, bet pačias pirmas savo rungtynes žaidėme su jais ir tada buvo tikrai sunku, nes tai buvo tik pirmosios rungtynės, tuomet nepataikėme iš toli, na, o šiandien iš trijų taškų zonos pataikėme, vistiek truputėlį daugiau jau susižaidę, gal ir patyrę labiau mūsų žaidėjai, kurie kažkur yra žaidę, o varžovai turbūt yra labiau mėgėjai ".

"Autotoja & Ekodora" : Marius Žitkus – 18 tšk., Edvinas Karpavičius – 11 tšk., Žygimantas Žitkus – 11 tšk.

"Lietuvos dujos" : Martynas Maumevičius – 26 tšk., Paulius Minajevas – 20 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Rokas Marcinkevičius – 18 tšk., Romas Nemeikša – 10 tšk.

„Lietuvos Dujos“ antroje rungtynių pusėje sutriuškino „Stumbrą“ (2014 kovo 31 d., pirmadienis, 22:55 val.)„Lietuvos dujos“ nesunkiai įveikė „Autotojos & Ekodoros“ ekipą. (2014 sausio 23 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ nugalėjo „Autotoja & Ekodorą“ (2014 kovo 21 d., penktadienis, 00:06 val.)„Lietuvos dujos“ įveikė atkakliai besipriešinusį „Stumbrą“ (2014 vasario 21 d., penktadienis, 21:27 val.)„Lietuvos dujos“ neturėjo vargo su „Stumbru“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 22:11 val.)Įspūdingai tritaškius pataikiusi „Viešojo saugumo tarnyba“ sutriuškino „Autotoją & Ekodorą“ (2014 sausio 09 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)Chaotiškai žaidę „Best 4 You“ krepšininkai parklupdė „Autotoją & Ekodorą“ (2014 kovo 13 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)„Lietuvos dujos“ lengvai įveikė „Best 4 You“komandą (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 22:07 val.)„Lietuvos dujos“ lengvai įveikė savo varžovus (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 16:38 val.)„Lietuvos Dujos“ keliauja į finalą (2014 balandžio 29 d., antradienis, 22:45 val.)