SK NEVERONYS vs KULAUTUVA (61:34)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 spalio 31 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Dainavos vidurinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

SK „Neveronys“ namuose sutriuškino „Kulautuvos“ ekipą

2012 spalio 31 d., Trečiadienis, 21:56 val., peržiūros: 3162

Trečiadienį (10.31), Dainavos vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos „Top sport“ rungtynės, kuriose susitiko SK „Neveronys“ (šeimininkai) ir „Kulautuva“ (svečiai). Rungtynių pradžią susiklostė gana atkakliai ir įnirtingai, o įpusėjus rungtynėms SK „Neveronys“ turėjo tik 7 taškų pranašumą. Po didžiosios pertraukos SK „Neveronys“ ekipos žaidėjai įjungė aukštesnę pavarą ir pradėjo triuškinti varžovus, o rungtynes laimėjo rezultatu 61:34.

Rungtynės prasidėjo dviem taikliais Ramūno Kemeklio (SK „Neveronys“) tolimais metimais į kuriuos trimis dvitaškiais atsakė „Kulautuvos“ ekipos žaidėjai ir sužaidus 5 minutes pirmajame kėlinyje rezultatas buvo lygus (6:6). Per likusį kėlinio laiką SK „Neveronys“ ekipa laimėjo atkarpą 11:2 ir po pirmojo kėlinio turėjo 9 taškų pranašumą (17:8).

Antrasis kėlinys prasidėjo „Kulautuvos“ spurtu 4:0 ir skirtumas sumažėjo iki 5 taškų (17:12). „Kulautuvos“ ekipos žaidėjai ir toliau aktyviai žaisdami tiek gynyboje, tiek puolime mažino savo komandos deficitą ir įpusėjus antrajam ketvirčiui SK „Neveronys“ turėjo jau tik 3 taškų pranašumą (22:19). Vis dėlto ketvirčio pabaiga kiek geriau susiklostė šeimininkams, kurie sugebėjo padidinti savo komandos pranašumą iki 7 taškų (28:21).

SK „Neveronys“ ekipos žaidėjai nei neketino laukti iki paskutinės rungtynių minutės ir nusprendė visus reikalus išspręsti iškart po didžiosios pertraukos. Trečiasis ketvirtis prasidėjo šeimininkų spurtu 8:0 ir SK „Neveronys“ susikrovė 15 taškų pranašumą. Svečiams pavyko šiek tiek pristabdyti įsibėgėjusius šeimininkų komandos žaidėjus ir šiek tiek sumažinti savo komandos atsilikimą, po trijų kėlinių SK „Neveronys“ ekipos pranašumas siekė 12 taškų (42:30).

Visus reikalus šiose rungtynėse SK „Neveronys“ išsprendė per pirmąsias ketvirtojo kėlinio minutes, kai laimėjo keturių minučių atkarpą rezultatu 9:0 ir įgijo 21 taško pranašumą (51:30). Per likusį rungtynių laiką SK „Neveronys“ dar labiau padidino savo komandos pranašumą ir laimėjo rungtynes rezultatu 61:34.

Po pralaimėtų rungtynių „Kulautuvos“ komandos treneris kalbėjo: „Turėjom trumpą atsarginių žaidėjų suolelį, todėl nesugebėjom palaikyti gero rungtynių tempo. Mūsų komanda yra tik šiemet susiformavusi, tad didelių uždavinių kol kas sau nekeliame“.

Po laimėtų rungtynių SK „Neveronys“ komandos treneris kalbėjo: „Šiek tiek užsimiegoję sunkiai pradėjom rungtynes ir visas rungtynes sunkiai sekėsi žaisti, galėjom sužaisti ir geriau, o pergalę lėmė galbūt susikaupimas lemiamomis minutėmis. Šį sezoną tikimės žengti daug toliau negu pernai atkrintamosiose rungtynėse“.

SK „Neveronys“: Tomas Tkačiovas (14 tšk., 6 atk. kam.), Edgaras Matusevičius (12 tšk.), Ramūnas Kemeklis (10 tšk.).

„Kulautuva“: Arnas Latvelis (11 tšk.), Erikas Mackevičius (6 tšk., 8 atk. kam.), Paulius Amanaitis (4 tšk., 6 kld.).

" SK Neveronys" nesunkiai nugalėjo "SK Mattas" ekipą (2013 balandžio 10 d., trečiadienis, 23:11 val.)„Kauno NTI-PN“ dramatiškai susiklosčiusiose rungtynėse palaužė „Kulautuvos“ ekipą (2012 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 20:55 val.)"Neveronys" sutriuškino "Troba" (2013 kovo 12 d., antradienis, 23:17 val.)"SK Neveronys" po nesunkios kovos įveikė "BC Ambi" (2012 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:01 val.)"Galera" nesulaukė pasipriešinimo iš "Kulautuvos" (2012 gruodžio 15 d., šeštadienis, 01:02 val.)SK "Neveronys" iškovojo antrąją pergalę (2013 sausio 31 d., ketvirtadienis, 00:32 val.)"SK Neveronys" naujajį sezoną pradėjo negailestinga pergale (2012 spalio 24 d., trečiadienis, 22:01 val.)SK "Neveronys" pasismagino prieš atkrintamąsias varžybas (2013 kovo 13 d., trečiadienis, 22:11 val.)SK "Neveronys" išleido pergalę iš rankų prieš "Birštono SC-Olimpą" (2013 vasario 21 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)Birštono SC "Olimpas" be gailesčio sutriuškino SK "Neveronis" (2013 sausio 15 d., antradienis, 00:32 val.)