ASU vs Kleboniškio „Vilkai“ (82:76)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 21 d., Ketvirtadienis, 18:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„ASU“ penketukas įrodė pranašumą prieš Kleboniškio „Vilkus“

2016 sausio 21 d., Ketvirtadienis, 21:08 val., peržiūros: 1405

Sausio 21 dieną „ASU“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „ASU“ priemė svečius Kleboniškio „Vilkus“. „ASU“ buvo iškovoję šešias pergales ir septynis kartus buvo pralaimėję. Kleboniškio „Vilkų“ sąskaitoje buvo vienuolika pralaimėjimų.

Rungtynes geriau pradėjo Kleboniškio „Vilkai“. Sužaidus dvi minutes svečiai pirmavo rezultatu 0:4. Trečią minutę pirmus taškus pelnė „ASU“. Sužaidus keturias minutes „ASU“ paprašė pirmos minutės pertraukėlės rungtynėse, o tuo metu komandas skyrė du taškai (6:4). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Aštuntą minutę komandas skyrė du taškai (14:12). PEr likusį kėlinio laiką „ASU“ gynėsi be klaidų, o 11 pelnytų taškų leido jiems padidinti persvarą iki 13 taškų (25:12).

Antro kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (27:14). Po jų Kleboniškio „Vilkų“ puolimas užstrigo, o tuo pasinaudoję „ASU“ pelnė 11 taškų be atsako (38:14). Iki kėlinio pabaigos buvo likę šiek tiek daugiau nei penkios minutės. Prasidėjus antrai kėlinio pusei „ASU“ puolimas pradėjo strigti. Svečiai atsakė tokiu pat galingu spurtu. Antroje kėlinio pusėje Kleboniškio „Vilkai“ gynesi be klaidų, o 11 pelnytų taškų paliko šeimininkams 13 taškų persvarą (38:25).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis Kleboniškio „Vilkai“ mažino varžovų pranašumą. Prasidėjus trečiai minutei komandas skyrė aštuoni taškai (42:34). Netrukus du bauso metimus pataikė „ASU“ ir komandas skyrė vėl dviženklė persvara (44:34). Svečiai surengė spurtą, kurio metu jie pelnė septynis taškus be atsako. Likus mažiau nei keturioms minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė trys taškai (44:41). Likus keturiom minutėm iki kėlinio pabaigos komandas skyrė keturi taškai (49:45). Paskutines ketvirčio minutes geriau žaidė „ASU“. Šeimininkai sparčiai didino persvarą ir sužaidus tris kėlinius pirmavo rezultatu 66:47.

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai, keitėsi taikliais metimais. Likus kiek daugiau nei keturiom minutėm iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 20 taškų (82:62). Per likusį laiką Kleboniškio „Vilkai“ gynėsi be klaidų, o patys sparčiai tirpdino varžovų persvarą. Per likusį laiką jie pelnė 14 taškų be atsako, bet varžovų pasivyti nespėjo. „ASU“ iškovojo pergalę rezultatu 82:76.

“ASU“ iškovojo septintą pergalę, o Kleboniškio „Vilkai“ pralaimėjo dvyliktą kartą.

„ASU“ komandos trenerė R, Liaugminienė: „Labai džiaugiuosi pergale. Šiandien tik penkiese žaidėme. Labai didžiuojuosi, labai džiaugiuosi savo studentais, kad susirinko šiandien į rungtynes. Per atostogas atvažiavo iš namų. Penkiese iš tikro buvo labai sunku žaisti rungtynėse iš tikro.“

Kleboniškio „Vilkų“ treneris D.Gudaitis: „Šiandien mums pritrūko drausmės ir trečiame kėlinyje per ilgai laikėme zoninę gynybą. Jie prisitaikė prie mūsų zoninės gynybos, pataikė kelis tritaškius per rankas, bet mes per ilgai gynėmės zona. Kai supratome, perėjome vėl į asmeninę gynybą ir viskas buvo gerai.“ Paklaustas, ar bandė nuvarginti penkiese susirinkusius varžovus, treneris atsakė: „Nepakankamai agresyviai žaidėme puolime. Norėjome išbauduoti varžovus. Nors jų buvo mažiau, bet jie jaunesni.“

ASU: Giedrius Šreiberis – 29 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Skirmantas Kadziauskas – 17 tšk. (14 atk. kam.), Mindaugas Petokaitis – 16 tšk. (5 perimt. kam.), Vaidotas Levanauskas – 12 tšk. (11 atk. kam., 8 rezult. perd.)

Kleboniškio „Vilkai“: Benas Narbutas – 33 tšk. (7 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Marius Geštautas – 9 tšk., Mindaugas Loda – 9 tšk.

„A. S. K. „Persvara“ šventė lengvą pergalę prieš Kleboniškio „Vilkus“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:01 val.)„Buritus“ neturėjo vargo su Kleboniškio „Vilkais“ (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 23:53 val.)„ASU“ pasiekė revanšą prieš „Lituanicą“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)Permainingose rungtynėse „ASU“ įrodė pranašumą prieš „MRU VSF“ (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 21:01 val.)„Lituanica“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš Kleboniškio „Vilkų“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 23:42 val.)Nebajeris susitvarkė su Kleboniškio „Vilkais“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)„BuyPCgame.eu“ ekipa nesunkiai susidorojo su Kleboniškio „Vilkų“ komanda. (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:29 val.)Sunkiai įsibėgėję KK „13“ įveikė Kleboniškio „Vilkus“ (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)MRU VSF nepaliko vilčių Kleboniškio „Vilkams“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:20 val.)„ASU“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Ragus“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 21:03 val.)