Vėjų linija & Garliavos duona vs Kauno energija (62:79)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 27 d., Trečiadienis, 19:45 val. @ Kovo 11-osios vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 50, Kaunas, LT-51289

„Kauno energija“ nesunkiai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“

2013 lapkričio 27 d., Trečiadienis, 22:09 val., peržiūros: 1296

Lapkričio 27 dieną Kovo 11-osios vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Vėjų linija & Garliavos duona" priemė svečius "Kauno energiją". "Vėjų linija & Garliavos duona" iki šių rungtynių buvo pralaimėjusi keturis kartus, o "Kauno energija" savo sąskaitoje turėjo vieną pergalę ir tris pralaimėjimus. Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai, o paskutinėmis pirmo kėlinio minutėmis svečiai įgijo septynių taškų persvarą (12:19). Antro ketvirčio paskutinėmis minutėmis "Kauno energijos" persvara išaugo iki 20 taškų (24:44). Trečiame ketvirtyje "Vėjų linija & Garliavos duona" pamažu sumažino varžovų persvarą iki 14 taškų (45:59). Ketvirtame kėlinyje "Kauno energija" išsaugojo solidžią persvarą ir įveikė varžovus rezultatu 62:79. Tai buvo antra "Kauno energijos" pergalė, o "Vėjų linija & Garliavos duona" pralaimėjo penktą kartą.

Įpusėjus trečiai rungtynių minutei "Vėjų linija & Garliavos duona" pirmavo rezultatu 5:0. Netrukus pirmus taškus pelnė "Kauno energija". Vėliau komandos žaidė apylygiai. Sužaidus šešias minutes komandas skyrė keturi taškai (11:7). Septintą minutę "Kauno energija" pradėjo spurtą. Taikliai krepšį atakavę svečiai ir gerai gindamiesi jie laimėjo atkarpą rezultatu 0:12 (12:19). Pasibaigus kėliniui komandas skyrė septyni taškai (12:19).

Pirmas keturias antro ketvirčio minutes komandos žaidė apylygiai. Sužaidus jas komandas skyrė aštuoni taškai (17:25). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė "Kauno energija" (17:32). Šeštą minutę "Vėjų linija & Garliavos duona" buvo sumažinus varžovų persvarą iki 11 taškų (23:34). Septintą minutę šeimininkų puolimas užstrigo, o aštuonis taškus be atsako pelnė V.Ginevičius (23:42). Pirmos rungtynių pusės pabaigoje svečių pranašumas išaugo iki 20 taškų (24:44).

Sužaidus pirmas dvi trečio ketvirčio minutes rezultatas buvo nepakitęs. Trečią minutę komandos apsikeitė taikliais metimais (26:46). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė "Vėjų linija & Garliavos duona", sumažinusi varžovų persvarą iki 14 taškų (32:46). M. Šimkevičiaus taiklių metimų dėkaseptintą minutę "Kauno energijos" persvara padidėjo iki 18 taškų (36:54). Aštuntą minutę svečių persvara sumažėjo iki 14 taškų (40:54). Paskutines dvi kėlinio minutes komandos sužaidė lygiai (45:59).

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes "Kauno energijos" persvara sumažėjo iki 13 taškų (49:62), bet vėliau penkis taškus be atsako pelnė "Kauno energija" (49:67). Penktą minutę "Vėjų linija & Garliavos duona" dar kartą šiek tiek priartėjo prie varžovų (54:67), bet į tai spurtu atsakė "Kauno energija" (54:72). Per paskutines dvi kėlinio minutes "Vėjų linija & Garliavos duona" persvaros nesumažino – "Kauno energija" iškovojo pergalę rezultatu 62:79.

Po rungtynių "Kauno energijos" treneris S.Buknys sakė: "Šiandien mums pavyko ir deriniai, ir greitas puolimas. Greitas puolimas davė savo vaisių – mes atitrūkome. Vėliau galėjome po truputi eksperimentuoti. Pergalę taip pat lėmė mūsų zoninė gynyba, nes varžovai prieš zoną neužpuolė, nebuvo jų tolimų metimų. Kadangi buvo salė maža, mes prie jos prisitaikėme." Paklaustas, ar varžovus planavo įveikti taikliai mesdami tritaškius, treneris atsakė: "Mes visada turime derinius tritaškiams metimams. Kaip praeitose rungtynėse nepataikėme, tai šiose tikrai gerai pataikėme. Manau, 40 procentų taiklių metimų tikrai buvo, dėl to ir laimėjome."

Vėjų linija & Garliavos duona: Vytautas Vaškevičius – 23 tšk., Evaldas Žiedelis – 9 tšk., Andrius Raila – 8 tšk. (19 atk. kam.)

Kauno energija: Mantas Šimkevičius – 26 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Vilius Ginevičius – 20 tšk., Lukas Mikalauskas – 9 tšk.

„ESS Santermita & ĮSP DNC“ nugalėjo „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2013 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 22:50 val.)„Callcredit“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 kovo 31 d., pirmadienis, 22:50 val.)„Autotoja ‒ Ekodora“ nerezultatyviose rungtynėse įveikė „Vėjų Liniją ‒ Garliavos Duoną“ (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)„Restauratoriai“ nesunkiai susidorojo su „Vėjų Linijos ‒ Garliavos Duonos“ šešetuku (2013 lapkričio 09 d., šeštadienis, 17:14 val.)„Celsis“ palaužė „Vėjų linija & Garliavos Duona“ komandą (2013 spalio 30 d., trečiadienis, 00:49 val.)„Restauratoriai“ nesunkiai įveikė „Kauno energiją“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 00:54 val.)Rungtynių pabaigoje „Stumbras“ palaužė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 kovo 07 d., penktadienis, 21:32 val.)Nerezultatyvią kovą laimėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 22:24 val.)Atkakliose rungtynėse „Best 4 You“ palaužė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 vasario 26 d., trečiadienis, 22:23 val.)