Kauno autobusai vs Vilniaus kolegija (93:116)Elito lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2014 gegužės 13 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Vilniaus Kolegija“ ketvirtfinalį pradėjo įtikinama pergale

2014 gegužės 13 d., Antradienis, 23:23 val., peržiūros: 1194

Antradienio vakarą Lietuvos "Elito" lygoje į dvikovą stojo "Kauno Autobusai" ir "Vilniaus Kolegija". Svečiai jau pirmojo kėlinio metu varžovams leido suprasti, kad lengva nebus, o du pralaimėjimai reguliariame sezone – tai jau istorija. Tris kėlinius besąlygiškai aikštėje dominavę ir fantastišką puolimą demonstravę "Vilniaus Kolegijos" krepšininkai prieš lemiamą ketvirtį turėjo net 28-ių taškų persvarą (65:93). Vis tik, paskutiniame kėlinuke "Kauno Autobusai" pabandė kilti į šturmą ir rezultatą kiek sušvelnino, tačiau "Vilniaus Kolegijos" žaidėjai greitai stabilizavo padėtį ir iškovojo pergalę rezultatu (93:116).

Nors susitikimą "Kauno Autobusai" pradėjo greitais keturiais taškais, į kuriuos svečiai buvo spėję atsakyti tik vienu dvitaškiu, tačiau netrukus pastarieji smogė iš visų jėgų. "Vilniaus Kolegijos" žaidėjai spurtavo 2:15 ir skirtumas tarp komandų žaibiškai šoktelėjo iki 11-os taškų (6:17). Ilgainiui žaidimas vėl išsilygino, o "Kauno Autobusai" daugiausiai Andriaus Aleksandrovo pastangų dėka prisivijo savo varžovus (20:23). Vis tik, per likusį kėlinio laiką "autobusai" pelnė 4 taškus, o svečiai atsakė šešiais. Reikia pažymėti, kad Linas Vitkauskas pataikė tolimą metimą paskutinę sekundę iš daugiau nei pusės aikštės (24:29).

Antrasis kėlinukas prasidėjo dar vienu "Vilniaus Kolegijos" spurtu 0:9 ir skirtumas tarp komandų vėl išaugo iki dviženklio (24:38). Nors šeimininkams buvo pavykę šiek tiek priartėti (34:42), tačiau neilgam. "Vilniaus Kolegija" rungtyniavo kaip ant sparnų ir spurtavo net 4:18, o skirtumas tarp komandų tapo triuškinamas (38:60). Per likusį ketvirčio laiką šeimininkai savo nuostolius sumažino tik minimaliai ir prieš ilgąją pertrauką atsilikinėjo 21 tašku (44:65).

Nors trečiasis kėlinukas prasidėjo Dariaus Lugausko tritaškiu, tačiau į tai vilniečiai atsakė 8-iais taškais ir skirtumas tarp komandų tapo 26 taškai (47:73). Komandos keletą kartų apsikeitė greitomis ir tiksliomis atakomis, po kurių "Kauno Autobusai" vis dar atsilikinėjo 26-ių taškų skirtumu (55:81). Likęs kėlinio laikas buvo žaidžiamas kaip lygus su lygiu ir didesnių spurtų nedemonstravo nė viena komanda (65:93).

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui "Vilniaus Kolegijos" žaidėjai greitai įgijo ir 30-ies taškų persvarą (67:97). Tačiau būtent tada "Kauno Autobusai" pradėjo demonstruoti kažką panašaus į sau įprastą žaidimą. Šeimininkai laimėjo atkarpą 13:3 ir sumažino savo nuostolius iki 20-ies taškų (80:100), o netrukus komandas skyrė 16 taškų (85:101). Tačiau galiausiai svečiai padarė atitinkamas išvadas, stabilizavo savo žaidimą bei iškovojo pirmąją pergalę šioje serijoje (93:116).

Kauno autobusai: Andrius Aleksandrovas – 28 tšk., Darius Lugauskas – 20 tšk., Tomas Rakauskas – 18 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Jonas Ročka – 14 tšk., Paulius Beliavičius – 11 tšk. (5 rezult. perd.)

Vilniaus kolegija: Laurynas Kirlys – 25 tšk., Aistis Juočepis – 23 tšk., Linas Vitkauskas – 18 tšk., Lukas Bankieta – 13 tšk. (7 rezult. perd.), Darius Stonkus – 10 tšk., Martynas Vaitiekus – 10 tšk.

„Vilniaus kolegija“ nokautavo negausiai susirinkusį Prienų „Rūdupį-2“ 94:82 (2013 lapkričio 29 d., penktadienis, 12:35 val.)Vilniaus kolegija iškovojo svarbią pergalę prieš „Tegros“ ekipą (2014 balandžio 14 d., pirmadienis, 20:49 val.)L. Kirlio vedama „Vilniaus kolegija“ įveikė Kauno „Bangą“ (2014 vasario 12 d., trečiadienis, 23:00 val.)Vilniaus kolegija neprilygo „United & Radijas Tau“ komandai (2014 kovo 13 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)„Tegra“ ‒ Vilniaus kolegija (2014 sausio 29 d., trečiadienis, 23:31 val.)Prienų „Rūdupis ‒ 2“ pirmavo beveik visas rungtynes, tačiau pralaimėjo (2014 vasario 25 d., antradienis, 23:56 val.)„Sporto Manija“ po sunkios kovos pasiekė pirmąją pergalę „Elito“ lygoje (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 21:07 val.)SLK „Patriotai“ palaužė Vilniaus kolegiją (2014 vasario 18 d., antradienis, 23:43 val.)Per vėlai pabudę SLK „Patriotai“ nusileido „Vilniaus Kolegijai“ (2014 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 21:26 val.)Vilniaus „Sąlytis – Litena“ ‒ Vilniaus Kolegija (2014 sausio 10 d., penktadienis, 11:30 val.)