Detas ‒ Hoptrans & BRGroup vs BK Centre (87:51)Kauno mero Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 05 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pasipriešinimo sulaukė tik pirmame kėlinuke bei pasiekė pirmą pergalę

2015 spalio 05 d., Pirmadienis, 23:19 val., peržiūros: 1139

Pirmadienį, spalio 5 dieną, A.Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Kauno Mero mažosios taurės 2015“ rungtynės, tarp vietos „Detas – Hoptrans & BRGroup“ ir svečių BK „Centre“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios tarp komandų vyko atkakli kova, tačiau nuo antrojo kėlinuko pradžios aukštesnę pavarą įjungę aikštės šeimininkai ėmė tolti. Per trečią kėlinuką vos keturis taškus sukrapštę svečiai įkrito į dar gilesnę duobę, iš kurios išsikapanoti ketvirto kėlinuko neužteko, kas reiškė pirmą šeimininkų pergalę bei jau trečią iš eilės BK „Centre“ nesėkmę iš eilės. 87:51 (19:19, 27:12, 20:4, 21:16).

Rungtynių pradžioje pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė aikštės šeimininkai, tačiau čia pat atsibudę BK „Centre“ ekipos žaidėjai taip pat pelnė taškus ir nuo to momento abi komandos žaidė apylygiai, viena po kitos besikeisdamos rezultatyviais išpuoliais. Praėjus kelioms minutėms į priekį kiek atitrūko „Detas – Hoptrans & BRGroup“ ekipos žaidėjai, tačiau čia pat spurtavę svečiai rezultatą išlygino. Kiek vėliau abi ekipos taškus rinko pavienėmis atakomis. Einant pirmojo kėlinuko laikui į pabaigą į priekį dar buvo išsiveržę BK „Centre“ ekipos krepšininkai, tačiau paskutinę ataką rezultatyviai užbaigęs R. Kybartas rezultatą išlygino. 19:19.

Jau nuo pat antrojo kėlinuko pradžios aukštesnę pavarą įjungę aikštės šeimininkai surengė spurtą 7:0 ir kiek atitrūko nuo varžovų. Vis tik, pora rezultatyviai pasibaigusių epizodų sužaidęs BK „Centre“ žaidėjas M. Kaulakys pelnė penkis taškus iš eilės ir kiek sušvelnino savo komandos deficitą. Nepaisant to, iškart po sėkmingų priešininkų atakų „Detas – Hoptrans & BRGroup“ surengė spurtą 8:0 ir įgijo jau dvylikos taškų pranašumą. kurį čia pat, taikliu tolimu metimu, sušvelnino N. Malahov. Prieš ilgąją pertrauką aikštelėje dar pasirodęs E. Krungelevičius žaidė lyg ant sparnų ir surinko šešis taškus iš eilės, jam puikiai talkinęs P. Žukaitis taip pat neatsiliko, ko pasekoje prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė jau penkiolika taškų. 46:31.

Po ilgosios pertraukos BK „Centre“ košmaras ir toliau tęsėsi. Žaidėjai ėmė vienas po kito palikti aikštelę su peržengtu pražangų limitu, o tuo puikiai pasinaudoję aikštės šeimininkai sužaidė įspūdingą atkarpą 13:0 ir atitrūko nuo priešininkų jau triuškinančiu 28-ių taškų skirtumu. Per šį ketvirtį svečių ekipos žaidėjai sugebėjo sukrapštyti vos keturis taškus, kai, tuo tarpu, „Detas – Hoptrans & BRGroup“ vieną po kitos rengė sėkmingas atakas, ko pasekoje prieš paskutinį kėlinuką komandas skyrė jau net 31-ienas taškas. 66:35.

Nors paskutinis kėlinukas buvo tik formalumas, tačiau nei viena komanda nusileisti ar atsipalaiduoti nesiruošė. Jau pačioje pradžioje sėkmingiau startavę svečių ekipos krepšininkai ėmė po truputį mažinti deficitą, ko pasekoje, įpusėjus kėlinukui, po spurto 0:6 šis sumažėjo iki 25-ių taškų. Vis tik, visą BK „Centre“ entuziazmą užmušė „Detas – Hoptrans & BRGroup“ ekipos krepšininkų spurtas 13:2, kuri tęsėsi iki pat rungtynių pabaigos bei leido jiems švęsti pirmą bei užtikrintą pergalę rezultatu 87:51.

„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“: Martynas Karpičius – 29 tšk. (8 rezult. perd., 11 perimt. kam., 12 išpr. praž.), Povilas Žukaitis – 20 tšk. (5 rezult. perd., 7 perimt. kam.), Eugenijus Krunglevičius – 9 tšk. (14 atk. kam.)

BK „Centre“: Nikita Malahov – 15 tšk. (6 išpr. praž.), Armandas Čiras – 8 tšk., Pavel Gorgienko – 8 tšk.

Po lengvo nokdauno atsitiesę BC „BOOM“ krepšininkai patiesė „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ (2015 rugsėjo 28 d., pirmadienis, 22:57 val.)„Baubilas“ po atostogų sugrįžo pergalingai (2015 rugsėjo 21 d., pirmadienis, 22:47 val.)„Galera“ lengvu žingsiu užėmė paskutinę vietą „Iššūkio“ taurės pusfinalyje (2015 spalio 14 d., trečiadienis, 22:45 val.)„Kauno SRC“ išsaugojo pranašumą bei iškovojo kelialapį į finalą (2015 spalio 20 d., antradienis, 00:17 val.)BC „Boom“ sezono startą vainikavo įspūdingu laimėjimu (2015 rugsėjo 20 d., sekmadienis, 19:08 val.)„Baubilo“ septintukas nesunkiai įveikė „BK Centre“ (2015 rugsėjo 26 d., šeštadienis, 15:44 val.)Pirmieji „Kauno Mero mažosios taurės 2015“ iššūkio taurės pusfinalį pasiekė „Detas Hoptrans & BRGroup“ (2015 spalio 12 d., pirmadienis, 23:02 val.)Po atkaklios kovos, negausiomis pajėgomis susirinkusi LSK „Technoera“ iškovojo bronzą (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 16:31 val.)