Detas Hoptrans logistics & BRGroup vs Chemcentras (98:73)Kauno Mero taurė 2013 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2013 spalio 23 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ įveikė ketvirtfinalio barjerą

2013 spalio 23 d., Trečiadienis, 23:25 val., peržiūros: 1066

Vytauto Didžiojo universiteto sporto centro krepšinio aikštelėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos Kauno Mero taurės 2013 turnyro Mažosios taurės ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ (šeimininkai) ir "Chemcentro" (svečiai) komandos. Pirmoje susitikimo dalyje aikštelėje vyko gana apylygis žaidimas, tačiau antroje rungtynių dalyje šeimininkai "įjungė aukštesnę pavarą" ir po truputį ėmė tolti bei iškovojo pergalę rezultatu 98:73 (18:15; 28:22; 27:22; 25:14). Šis laimėjimas atvėrė „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ ekipai kelią į turnyro pusfinalį, kuriame jie susitiks su "Dumblo" – "Energijos sistemų serviso & DNC" poros nugalėtojais.

Rungtynės prasidėjo „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ komandos atkovotu ginčo kamuoliu, tačiau pirmuosius taškus šiame susitikime pelnė "Chemcentro" žaidėjai (2:0), ties kuriais svečiai nesustojo – puikiai gindamiesi jie greitai įgijo 6-ių taškų pranašumą (6:0). Visgi sužaidus 1 min. 51 sek. pagaliau taškus pelnė ir šeimininkai (2:6), o dar po kelių sėkmingų antpuolių rezultatas tapo lygus (6:6). Vėliau aikštelėje vyravo apylygis krepšinis, o po pirmųjų 10-ties kovos minučių vos 3-ų taškų pranašumu priekyje buvo „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ krepšininkai (18:15).

Antrojo kėlinio pirmoje pusėje ir toliau abi komandos niekuo nenusileido viena kitai, o įpusėjus ketvirčiui rezultatas buvo lygus (32:32). Visgi antroje kėlinio dalyje „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ spurtavo 14:2 ir skirtumas tarp ekipų pirmą kartą tapo dviženklis (46:34). Tiesa, "Chemcentras" ketvirtį užbaigė taikliu tolimu metimu, tačiau prieš didžiąją pertrauką šeimininkai turėjo gana solidų pranašumą (46:37).

Trečiasis kėlinys vėl prasidėjo apylygiu žaidimu (55:46 „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ naudai), tačiau tada "Chemcentro" žaidėjas R.Misevičius pataikė du tolimus metimus iš eilės ir gerokai sumažino savo ekipos deficitą (52:55). Visgi po šio momento svečiai tarsi sustojo, o tuo puikiai pasinaudojo „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ – sužaista dar viena puiki atkarpa 13:3 ir šeimininkai vėl nutolo (68:55). Vėliau komandos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, bet prieš paskutinį ketvirtį „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ pirmavo 14-os taškų pranašumu (73:59).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ pratęsė sėkmingą savo žaidimą (laimėta atkarpa 13:4) ir taip praktiškai galutinai nulėmė rungtynių baigtį (86:63). Vėlesni įvykiai aikštelėje nieko kardinaliai nepakeitė, o paskutinis teisėjų švilpukas užfiksavo gana įtikinamą šeimininkų pergalę rezultatu 98:73.

"Detas Hoptrans logistics & BRGroup": Martynas Karpičius – 57 tšk. (8 rezult. perd., 5 perimt. kam., 9 išpr. praž., 63 naud. nalai), Rytis Kybartas – 18 tšk. (6 išpr. praž.), Airidas Nutautas – 14 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.).

"Chemcentras": Rokas Misevičius – 27 tšk. (7 rezult. perd., 6 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Justas Eitmanavičius – 18 tšk., Saulius Kepežinskas – 10 tšk., Vaidas Palaikis – 10 tšk.

Pakalbintas „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ ekipos treneris R.Dailidė sakė, kad "varžybos prasidėjo nekaip, bet po to pakeitėm gynybą, susitvarkė žaidimas ir ėjom ta linkme link pergalės. Gynyba šiandien daug lėmė – jie neužpuolė prieš zoną ir mes laimėjom".

"Chemcentro" komandos strategas T.Jonkus, sakė, jog "visumoje ekipa žaidė gerai, tačiau varžovų žaidėjas M.Karpičius yra daug aukštesnės klasės krepšininkas už daugelį mūsų, kurie yra tikri mėgėjai, ir šis žaidėjas praktiškai nulėmė visą rungtynių baigtį, o dar plius tikrai geri priešininkų aukštaūgiai. Bet šiaip komandos pasiektą rezultatą, t.y. nors ir Mažosios taurės, bet vistiek ketvirtfinalį, vertinu gerai ir norėtųsi, kad panašus žaidimas būtų viso ateinačio sezono metu".

Įtemptose rungtynėse „Detas Hoptrans logistics & BR Group“ palaužė „Energijos sistemų servisą & DNC“ (2013 spalio 30 d., trečiadienis, 23:13 val.)„Nepyk“ po pratęsimo parklupdė „Detas Hoptrans Logistics ‒ BRGroup“ (2013 spalio 07 d., pirmadienis, 23:51 val.)„Detas Hoptrans Logistics“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno“ ekipą (2013 rugsėjo 26 d., ketvirtadienis, 01:09 val.)„Hidraulinės Sistemos ‒ eSporto Baras“ po atkaklios kovos nukovė „Detas Hoptrans Logistics ‒ BRGroup“ (2013 spalio 09 d., trečiadienis, 23:06 val.)„Chemcentras“ netikėtai nugalėjo nepilnos sudėties “Kėdainius“ (2013 spalio 03 d., ketvirtadienis, 00:17 val.)Rungtynių pradžioje miegojęs „Baubilas & Granex“ atsibudo bei pasipuošė aukso medaliais (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 15:26 val.)„Abstinentai“ privertė „Chemcentrą“ gerokai paprakaituoti dėl kelialapio į ketvirtfinalį (2013 spalio 20 d., sekmadienis, 19:41 val.)“United & Detagama“ nepajuto jokio pasipriešinimo iš “Chemcentro“ (2013 rugsėjo 24 d., antradienis, 23:54 val.)BK "Centre" iškovojo pirmąją pergalę (2013 spalio 12 d., šeštadienis, 17:56 val.)