Green Death vs Senukai (64:69)Kauno mero Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 rugsėjo 28 d., Pirmadienis, 18:45 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Senukams“ pavyko atsilaikyti prieš „Green death“

2015 rugsėjo 28 d., Pirmadienis, 21:16 val., peržiūros: 1140

Rugsėjo 28-osios vakarą lakūno J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto arenoje įvyko Kauno mero mažosios taurės B pogrupio rungtynės, kuriose „Green Death“ priėmė „Senukų“ ekipą. Pirmąjį mačą žaidusi svečių komanda rungtynėse su įtempta pabaiga sugebėjo palaužti antrą pralaimėjimą patyrusius „Green Death“ krepšininkus rezultatu 64:69 (11:16, 13:20, 15:14, 25:19).

Pirmi du kėliniai buvo itin nepastovūs – „sausomis“ atkarpomis pasižymėdavo tai viena, tai kita komanda, tačiau nuo pat pirmųjų sekundžių tai keliais, tai keliolika taškų priekyje buvo „Senukų“ ekipa, laimėjusi pirmąjį ketvirtį 5 taškais (11:16), o po antrojo turėjusi jau 12 taškų persvarą (24:36).

Po ilgosios pertraukos prasidėjo pats įdomumas – abi komandos žaidė veržlų ir agresyvų puolimo krepšinį. Gausybė pražangų vertė žaidėjus stoti prie baudų metimų linijos, tačiau ir čia sėkmė šypsojosi svečių krepšininkams – „Senukų“ žaidėjai trečiąjį ketvirtį pataikė visas 7 baudas, tuo tarpu „Green Death“ komandai krepšys nebuvo toks atviras taikliems metimams – pro šalį skriejo net 5 metimai iš 9. Nors pelnyti taškus iš žaidimo svečiams sekėsi sunkiau, nepaisant to, beveik pavyko išlaikyti turėtą persvarą – 39:50.

Lemiamame ketvirtyje „Green Death“ kilo į šturmą ir ataka po atakos deficitas pradėjo mažėti, o labiausiai tai įtakojo taiklūs tolimi metimai. Vis tik didžiausias priartėjimas buvo likus žaisti 20 sekundžių, M. Čižui pataikius tritaškį ir sumažinus persvarą iki 3 taškų, tačiau baudų taktika vilčių nepateisino – po netaiklių metimų nepavykus atsikovoti kamuolių, teko pripažinti varžovų pranašumą.

Po rungtynių „Senukų“ strategas Vilmantas Paltanavičius sakė: „Viena pagrindinių pergalės priežasčių yra ta, kad iš praeitų metų liko didžioji dalis komandos, sakykime, žaidėjai jau buvo susižaidę, o kas buvo iš naujokų, tai jiems leidome pasireikšti, kad pajusti žaidimo pulsą, bet pagrinde pergalė buvo dėl to, kad pagrindiniai 3-4 žaidėjai buvo, deriniai pažįstami, tai ir laimėjome“.

„Green Death“ vyr. treneris Dalius Grušauskas kalbėjo: „Šiame turnyre nieko nesiekiame, atėjome pasitreniruoti, nes turime nemažai naujokų. Nežiūrime į rezultatą, tiesiog žaidžiame savo malonumui, pasibandome derinius ir ruošiamės C lygai“. Paklaustas ar pačiai komandai patiko šios dienos žaidimas, teigė: „Pirmus du kėlinius „grybavome“ visiškai, trečiame-ketvirtame truputį atsibudome ir jau žaidėme kaip komanda“.

Green Death: Petras Aleksonis – 29 tšk. (5 perimt. kam., 9 išpr. praž.), Dalius Grušauskas – 16 tšk. (7 išpr. praž.), Andrius Grabauskas – 6 tšk.

Senukai: Mindaugas Vitkauskas – 30 tšk. (7 išpr. praž.), Andrius Bulotas – 17 tšk., Laurynas Burneika – 13 tšk. (7 išpr. praž.)

„Laipsniai“ paliko „Green Death“ be pergalių (2015 spalio 05 d., pirmadienis, 20:58 val.)Sunkiai taškus rinkę „Senukai“ neprilygo „Vieningam Kaunui“ (2015 spalio 05 d., pirmadienis, 22:30 val.)Sezono atidarymo rungtynėse „Hidraulinės sistemos“ nesunkiai įveikė „Green Death“ (2015 rugsėjo 18 d., penktadienis, 21:27 val.)„Senukai“ parodė aštrius dantis, bet paskutiniame kėlinyje nesuspėjo paskui „Hidraulines Sistemas“ (2015 spalio 09 d., penktadienis, 22:39 val.)Po atkaklios kovos „Kauno SRC“ prasibrovė į pusfinalį (2015 spalio 13 d., antradienis, 22:09 val.)Atkaklios kovos atomazgoje ‒ pirmoji „Vieningo Kauno“ pergalė (2015 rugsėjo 29 d., antradienis, 22:14 val.)