LKKA ATLETAS vs JAUNALIETUVIŲ SPORTO ORGANIZACIJA (92:79)"Laikinoji sostinė 2012" SUPER taurė » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2012 birželio 21 d., Ketvirtadienis, 18:15 val. @ A. Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

"Laikinosios sostinės 2012" super taurės bronzos medaliais nesunkiai pasidabino "LKKA - Atletas"

2012 birželio 21 d., Ketvirtadienis, 20:26 val., peržiūros: 3198

Ketvirtadienį birželio 21 dieną, Sabonio krepšinio centro sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos "Laikinosios sostinės 2012" super taurės mažojo finalo rungtynės tarp šeimininkais buvusių "LKKA – Atletas" ir svečių "Jaunalietuvių sporto organizacija" ekipų. Pirmame ketvirtyje žaidimas dar klostėsi apylygiai, tačiau nežymiai pranašesni buvo šeimininkai ir įgijo keturių taškų persvarą. Antrojo kėlinuko eigoje šeimininkai dar labiau padidino savi persvarą ir įgijo jau penkiolikos taškų pranašumą. Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė ir favoritais ir toliau išliko "LKKA – Atletas", kuris išlaikė iniciatyvą iki pat rungtynių pabaigos ir šventė pergalę rezultatu 92:79 (23:19, 30:19, 20:13, 19:28).

Rungtynių pradžioje abi komandos apsikeitė keliais taikliais tolimais metimais, po kurių svečiai pelnė dar penkis taškus iš eilės ir įgijo keturių taškų pranašumą, kuris netrukus ištirpo iki minimumo. Į tai "Jaunalietuvių sporto organizacijos" krepšininkas M.Valaitis atsakė dar keturiais taškais iš eilės, taip padidindamas skirtumą tarp komandų iki penkių taškų. Ilgai netrukus šeimininkai pataikė du tritaškius metimus iš eilės ir persvėrę rezultatą įgijo minimalų pranašumą. Vėliau žaidimas vyko taškas į tašką, bet svečiai, iki kėlinuko pabaigos, sumažino atsilikimą vienu tašku – iki keturių. Antrojo kėlinuko pradžioje komandos vėl demonstravo apylygį krepšinį ir tik praėjus porai žaidimo minučių šeimininkai atitolo nuo varžovų įgydami aštuonių taškų persvarą. Kiek vėliau sekė vienas taiklus svečių baudos metimas, po kurio šeimininkai pelnė dar tris taškus. Vėliau geriau rungtyniavo "Jaunalietuvių sporto organizacijos" žaidėjai ir sumažino atsilikimą iki keturių, tačiau ilgai netrukus šeimininkai surengė spurtą 10:3 ir įgijo vienuolikos taškų persvarą. Iki ilgosios pertraukos pradžios sėkmingiau žaidė "LKKA – Atletas" ir įgijo penkiolikos taškų pranašumą. 53:38.

Po ilgosios pertraukos svečiai dar bandė vytis varžovus ir pelnė šešis taškus iš eilės bei sumažino atsilikimą iki devynių taškų. Kiek vėliau abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atkarpomis, po kurių sekė šeimininkų atkarpa 8:2. Į tai svečių krepšininkai atsakė taikliu dvitaškiu metimu, po kurio sekė "LKKA – Atleto" spurtas 8:0, trukęs iki kėlinuko pabaigos ir suteikęs šeimininkams 22 taškų pranašumą. Paskutinėje rungtynių dalyje šeimininkai ir toliau neatsipalaidavo. Nors pačioje kėlinuko pradžioje "Jaunalietuvių sporto organizacijos" krepšininkai surengė spurtą 14:3, tačiau šeimininkai išliko ramūs ir atsakė į tai keturiais taškais iš eilės, suteikusiais jiems aštuoniolikos taškų persvarą. Toliau abi komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais, po kurių D.Gudeliauskas metė tris baudos metimus ir visus realizavęs sumažino savo komandos atsilikimą iki keturiolikos taškų, tačiau laiko jau buvo per mažai ir pergalę šventė "LKKA – Atletas". 92:79.

Naudingiausiu mažojo finalo žaidėju buvo išrinktas Taurantas Tamošiūnas.

"LKKA – Atletas" : T.Tamošiūnas 21, P.Malašauskas 19, M.Šilas (10 atk.kam.) ir M.Staniukaitis – po 12 taškų.

"Jaunalietuvių sporto organizacija" : D.Girdvila 24, K.Babkauskas 22, D.Gudeliauskas 16 (5 per.kam.), M.Valaitis 14 taškų.

"Kauno autobusai" patyrė nesėkmę namuose (2012 birželio 20 d., trečiadienis, 21:56 val.)"Kauno SRC" po permainingos kovos palaužė "Jaunalietuvių sporto organizaciją" (2012 birželio 17 d., sekmadienis, 19:49 val.)"Kauno SRC" iškovojo vietą didžiajame finale (2012 birželio 20 d., trečiadienis, 20:25 val.)"LKKA Atletas" nepaliko jokių vilčių "Jaunalietuvių Sporto Organizacijai" (2012 birželio 11 d., pirmadienis, 22:24 val.)"Kauno autobusai" iškovojo antrą pergalę iš eilės (2012 birželio 14 d., ketvirtadienis, 19:16 val.)